Urodzona i wychowana w Wielkiej Brytanii, Amy Jackson rozpoczęła karierę jako nastolatka, a dokładnie 16 lat, kiedy zapisała się na modeling. Ta brytyjska modelka, urodzona przez angielskich rodziców, zawsze miała oko do filmów, dopóki tamilski reżyser A.L. Vijay nie znalazł jej i nie przedstawił jej południowoindyjskiemu przemysłowi filmowemu. Rozwijając swoje skrzydła każdego dnia, wkrótce trafiła do Bollywood, a jej pierwszy debiut miał miejsce w ostatnim 2012 roku. Uczestnicząc w aktywnym modelingu w Wielkiej Brytanii, Amy jednocześnie zarządzała swoimi debiutami filmowymi w Indiach i wkrótce stała się dobrze znaną twarzą w filmach południowoindyjskich. Jak każda Amy olśniewa na ekranie, ale pojawia się pytanie, w którym zastanawiamy się, jak wygląda za kamerą bez studyjnej finezji. W dzisiejszym artykule pokażemy, jak ta ładna aktorka nosi się bez profesjonalnego makijażu ukrywającego jej niedoskonałości.

1. Najlepszy z fanów:

Amy Jackson bez makijażu

Pozując w swojej casualowej dżinsowej i koralowej bluzce w brzoskwini, Amy Jackson pozowała przed kamerą z jednym z jej ukochanych fanów tuż obok niej. Włosy otwarte i pozostawione w swoim naturalnym stanie, Amy nie nosiła żadnych śladów makijażu poza żywą wampirzą czerwoną wargą, która podkreślała jej odcień skóry, gdy szeroko się uśmiechała.

2. Władca gry selfie:

Amy Jackson bez zdjęć makijażu 2

Amy na tym zdjęciu postanowiła wstać wcześnie rano i kliknąć zabójcze selfie, na którym pozuje bez ani jednej kropli resztek makijażu na twarzy. Jej jasne piegi zdobiły jej miękką, nieskazitelną skórę, a jej jasne oczy miały przelotny zapał do siebie.

3. Za kulisami:

Amy Jackson bez zdjęć makijażu 3

Na zawsze Amy, Jackson na tym zdjęciu została kliknięta za kulisami jednego z jej filmów, w którym nosiła klasyczny, swobodny wygląd na letni dzień, w którym sparowała białe czołgi z niebieskimi dżinsowymi szortami, gdy pozowała bez makijażu na twarzy. niż lotnicy, którzy trzymali jej włosy z dala od czoła.

4. Koronowana królowa:

Amy Jackson bez zdjęć makijażu 4

To zdjęcie olśniewającej Amy Jackson sięga czasów jej nastoletnich lat, kiedy zdobyła koronowany tytuł Miss Teen World. Wciąż z powrotem w Wielkiej Brytanii, Amy wyglądała okrutnie i bez skazy, gdy jej twarz bez makijażu zarumieniła się z radości. Jej szeroki uśmiech mówi wszystko na tym zdjęciu.

5. Samochodowe selfie:

Amy Jackson bez zdjęć makijażu 5

Wszyscy mieliśmy sprawiedliwy udział w autoportretach z samochodu, a wygląda na to, że Amy Jackson też miała swoje. Mimo że ciemne odcienie zakrywają większość jej twarzy, możemy powiedzieć, że nie ma makijażu, gdy pozowała przy siedzeniu przy oknie, wyglądając idealnie na trendsettera.

6. Zdjęcia z sesji zdjęciowej:

Amy Jackson bez zdjęć makijażu 6

Odzyskując jedno ze starych zdjęć z sesji zdjęciowych Amy, tutaj widzimy Amy pozującą na świeży poranny wygląd, jej włosy ułożone tak, aby oddać poranny wygląd wezgłowia łóżka, gdy wyglądała na nieskazitelną i świeżą, jasną i jasną na tym zdjęciu.

7. Bezbłędność:

Amy Jackson bez zdjęć makijażu 7

Oto oszałamiający obraz piękna pozującego do innego zdjęcia, na którym po prostu zachwyciła swoich fanów jednym ze swoich naturalnych modelek. Sportując absolutną minimalną konieczność tego, co nazywamy makijażem, tutaj Amy wykonała jedną ze swoich najlepszych sesji zdjęciowych.

8. Klasyczny wygląd:

Amy Jackson bez zdjęć makijażu 8

Jeszcze jedno zdjęcie zrobione z sesji zdjęciowych modelowania Amy Jackson, tym razem Amy wyglądała znacznie bardziej dojrzale w swoim naturalnym ja, używając minimalnego rumieńca i odcienia ust, aby dopełnić obraz. Po raz kolejny wyglądała olśniewająco nawet bez ciężkiego makijażu.

9. Gra selfie:

Amy Jackson bez zdjęć makijażu 9

Po raz kolejny znajdujemy kolejne zabójcze selfie od Amy Jackson, używając minimalnej kreski do oczu, aby jej oceaniczne oczy wyskoczyły, gdy pozuje do selfie, wyglądając nieskazitelnie i świeżo na twarzy.