Begum Badshaha, pierwsza dama Bollywood, Gauri Khan, jest jedyną stałą w gorączkowym życiu Shah Rukha Khana. Oddana matka trójki dzieci, Gauri jest wielozadaniową osobą, która oprócz gorączkowego życia rodzinnego prowadzi własną firmę. Jest współzałożycielką domu produkcyjnego Shah Rukha, Red Chillies Entertainment, i otworzyła własny sklep z wyposażeniem wnętrz o nazwie „The Design Cell”.

gauri khan bez makijażu

Przez lata celebryci i ich małżonkowie kojarzą się tylko z makijażem glamour i over-top i nie widać ich w ich naturalnym wyglądzie. Nie dotyczy to jednak Begum Bollywood. Oto niektóre z jej najlepszych naturalnych stylizacji bez makijażu.

Gauri Khan z i bez makijażu Obrazy:

Podstawowe dżinsy i T-shirt:

Gauri Khan z makijażem i bez2

Dostrzeżony w niebieską koszulę w kratkę i postrzępione dżinsy na imprezie urodzinowej celebrytów, ten świeży, bez makijażu look jest doskonałym przykładem niewymuszonego stylu Gauri. Jest wolna od kłopotów i lubi ograniczać sprawy do minimum. Ten wygląd działa tak dobrze, że wygląda znacznie młodziej niż ktoś po czterdziestce.

Wspaniały w zwykłym kolorze białym:

Gauri Khan z makijażem i bez 3

Innym wspaniałym przykładem jej bezproblemowego wyglądu jest ten klik, w którym jest w podstawowej białej koszuli oversize i spranych niebieskich dżinsach. Splendoru dodają ogromne okulary przeciwsłoneczne z trzmielem, które idealnie pasują do jej owalnej twarzy. Stylowy i od teraz górny węzeł dopełnia look bez śladu makijażu.

Styl minimalistyczny:

Gauri Khan z makijażem i bez 4

Mówi się, że odpowiednie dodatki mogą nadać lub zepsuć wygląd i przebijają każdy rodzaj makijażu. Idealnie wyluzowana postawa, bezproblemowa fryzura i te piękne metalowe buty sprawiają, że ta normalna koszula i dżinsy wyglądają na bardziej wdzięczny. Dodaj skoordynowane kolorystycznie bollywoodzkie bicie serca dla cukierków na ramię i mamy niekwestionowanego zwycięzcę!

Kochająca Mama:

Gauri Khan z makijażem i bez 6

Bycie kochającą matką to praca na cały etat, która daje bezsenne noce i prawie nie ma czasu na inne rzeczy. Ale Gauri jest wyjątkiem. Wychowana w surowym wojskowym środowisku zna wartość dyscypliny i dba o to, aby zaszczepić ją trójce dorastających dzieci. Jej dbałość o szczegóły nie umknie jej ubiorowi. Jest fajną mamą dla Suhany i stanowi dobry przykład tego, jak piękno naprawdę pochodzi z wnętrza.

Kochająca żona:

Gauri Khan z makijażem i bez 7

Plakatowa para z Bollywood jest przykładem zaangażowania, które zakończyło 21 lat w 2013 roku. W dobie szybkich rozwodów i romansowania małżonków ich wzajemna miłość przetrwała próbę czasu. Gauri jest nadal najpiękniejszą kobietą w życiu Shahrukha, a to zdjęcie z jej ostatnich urodzin świadczy o tym. Starzenie się z wdziękiem nie wymaga makijażu, a jedynie najgłębszej miłości i szacunku.

Zachęcający Rodzic:

Gauri Khan z makijażem i bez 8

Różnorodne odcienie osoby nadrabiają jej urodę. Różne role, jakie Gauri odgrywa dla swoich dzieci bez wysiłku, są rzeczywiście oznaką prawdziwego piękna. Dzieci to czyste dusze, które spoglądają na miłość i zachętę ze strony swoich rodziców i spoglądają poza zasłony fałszywych pozorów. Sposób, w jaki Gauri promienieje sukcesem córki, tak żaden makijaż mineralny nie może zrobić tego samego.

Twórca domu:

Gauri Khan z makijażem i bez 9

Miłość przekracza wszystko w naszym życiu. Gauri, gospodyni domowa, z pewnością o tym wie i jest dumna ze swojej pięknej rodziny. Ta duma i treść są tym, co nadaje tak dużo młodzieńczego blasku.

Partner Biznesowy:

Gauri Khan z makijażem i bez 10

Niezależnie od tego, czy jest to aukcja IPL, czy plany produkcji filmowej, Gauri jest idealnym sprzymierzeńcem biznesowym supergwiazdy. Szybka z dyscypliną i bardzo zaradna jest dla Shahrukha czymś więcej niż tylko jego żoną. Jej pewność siebie mówi wiele i emituje aurę, której nie ma żadna magiczna farba tłuszczowa.

Wesoła Dziewczyna:

Gauri Khan z makijażem i bez 11

Gauri Khan jest inspiracją dla fenomenalnego sukcesu SRK od pierwszego spotkania. Tak naprawdę za każdym odnoszącym sukcesy mężczyzną stoi bardzo piękna kobieta.