Kesha Rose Sebert jest bardziej znana jako Kesha, piosenkarka i autorka tekstów, która szturmem podbiła muzyczny świat. Ze swoim unikalnym stylem wokalnym i pięknie napisanymi piosenkami na swoich albumach „Animal” i „Cannibal” Kesha szybko wzniosła się na oszałamiające wyżyny sławy, o których niewielu może marzyć.

Z dwoma hitami numer jeden, takimi jak „Tik Tok” i poruszającym duszą „We R Who We R”, oraz debiutem numer jeden na amerykańskiej liście przebojów z jej albumem Animal, Kesha jest ulubieńcem swoich fanów, których z miłością nazywa swoimi zwierzętami. „Tik Toc” to cyfrowy bestseller, który ma 14 milionów odsłon.

Jej muzyka, inspirowana z biegiem czasu różnymi artystami, zawiera na ogół tematy związane z imprezowymi wybrykami, z nutką indywidualności. Głęboko zaangażowana w prawa zwierząt i aktywizm LGBT jest bardziej humanitarna niż jej grunge’owe występy. Po sprzedaży milionów płyt na całym świecie oczekuje się, że jedna z nich będzie glamową lalką, która polega na makijażu. Jej poprzednicy są tego dowodem. Jednak Kesha ma wyjątkowy wygląd, który pięknie czyści bez makijażu. Oto nasz wybór najlepszych.

Czysty grunge:

Wspaniała Kesha bez makijażu jest daleka od jej błyszczących awatarów, do których tak przywykliśmy. Czysta twarz i odpowiednio uczesane włosy to zupełny kontrast z jej teledyskami. Ładnie się sprząta i też dobrze wygląda. Piękno nigdy nie zależy od makijażu, a Kesha właśnie to udowadnia.

Jasne biele:

Na tym zdjęciu wygląda jak nieśmiała i skromna dziewczyna z sąsiedztwa z seksownymi piegami na alabastrowo białej skórze. Opanowała niechlujny wygląd, dzięki czemu ten subtelny kobiecy styl wygląda na niej idealnie.

Laska na plaży:

Kesha nie jest maniakiem fitnessu jak jej współcześni, ale utrzymuje zdrowe ciało, które pięknie wygląda w strojach plażowych. Można naprawdę pięknie wyglądać bez makijażu, pod warunkiem odpowiedniego nastawienia do noszenia stroju.

Marzycielski blond:

Jej rozmarzone oczy są doskonałym dodatkiem do jej wyluzowanego stylu casual. Pochodząca ze skromnych początków Kesha uwielbia uprościć sprawy i ograniczyć je do absolutnego minimum. W prawdziwym życiu jej wygodny styl podkreśla jej najlepsze cechy.

Lil’ panna Złotowłosa:

Lil Miss Złotowłosa

Kesha jest znana ze swojego złotego głosu i złotych loków. To jej włosy mogą bez wysiłku zmienić jej wygląd z tandetnego na elegancki, w zależności od jej nastroju.

Brudny wygląd:

Jej styl to dużo funku i jasnych kolorów razem wziętych. Więc gdy nosi stonowany odcień na górze, zaskoczy Cię swoimi ostrymi żółtymi paznokciami. Dodaje element zaskoczenia do swojego wyglądu, więc nigdy nie można być zadowolonym z tego, czego można oczekiwać od tej dziwacznej Divy.

Elegancki Stylowy:

Z jej niechlujnym wyglądem, o którym mówi się do największych długości, Kesha może uzyskać elegancki i stylowy wygląd z czerwonego dywanu. Pod warunkiem, że zechce podjąć wysiłek i pójść o krok dalej. Odciągnięty, elegancki wysoki kucyk bez makijażu sprawia, że ​​wygląda tak odświeżająco, że można całkowicie zapomnieć o jej niechlujnym wyglądzie. Fryzura z pewnością może wiele zmienić.

Glam Diva:

Ten różany rumieniec jest naturalny i nie wymaga z jej strony dużego wysiłku, ponieważ Kesha to dziewicze tereny do makijażu. Wyciąga ten wygląd z rozmachem, który jest jedną ze wspaniałych divy w jej niesamowitych i celebrowanych złotych lokach. Jej ładny i elegancki kolczyk w nosie nadaje jej nieco ryzyka, co sprawia, że ​​wyróżnia się w tłumie.

Wyluzowany wygląd:

Kesha ze swoim prostym stylem i nie dbającym o wygląd jest pożądaną zmianą w branży, o której wiadomo, że wpływa na wygląd ludzi na całym świecie. Jest doskonałym przykładem piękna od wewnątrz, ponieważ jej talent sprawia, że ​​jest bardziej seksowna niż większość bimbo, które są głęboko w makijażu.