Robyn Rihanna Fenty wie również, że Rihanna jest jedną z najbardziej utytułowanych i popularnych wokalistek w branży muzycznej. Wraz z piosenkarką jest zawodową aktorką, modelką, projektantką mody i wieloma innymi. Większość jej piosenek na dobre pobiła rekordy billboardów i zapewniła jej ogromne uznanie na całym świecie. Jej występy życiowe i światowe trasy koncertowe wymagają od niej najlepszej formy i nakładania sporej ilości makijażu na scenę. Ale Rihanna to nie tylko kolejna piosenkarka pokryta makijażem. Jej naturalne piękno jest jednym z głównych powodów tych wszystkich zwycięskich tuszów do rzęs. Poniżej jedne z najlepszych zdjęć Rihanny, które udowadniają, że ta kobieta nie potrzebuje makijażu, żeby wyglądać atrakcyjnie.

Niewidoczne zdjęcia Rihanny bez makijażu:

1. Królowa Ulic:

rihanna bez makijażu

Rihanna jest inspiracją dla wielu kobiet, które są przygnębione swoją ciemną karnacją. Jest czarna i jednocześnie prześliczna. Rihanna nie potrzebuje makijażu, żeby wyglądać atrakcyjnie. Wszystko, czego potrzebuje, to założyć parę hipsterskich ciuchów, a ona może wstrząsnąć otoczeniem, gdziekolwiek się pojawi. Tutaj Rihanna jest zauważona na ulicach Nowego Jorku, z pewnością siebie bez makijażu.

2. Wygląd „do łóżka”:

Rihanna bez makijażu2

Rihanna opublikowała kiedyś swoje zdjęcie, gdy miała właśnie iść spać. Zdjęła cały makijaż i zrobiła zdjęcie swojego wyglądu bez tuszu do rzęs, gdzie po prostu nosiła swoje duże okrągłe kolczyki.

3. Pokaz tatuażu:

Rihanna bez makijażu3

Za pomocą tego zdjęcia Rihanna próbuje pochwalić się swoim nowym tatuażem i skutecznie imponuje swoim fanom bez makijażu. Ta diamentowa dziewczyna nie wymaga makijażu, aby wyglądać ponętnie. Raczej Rihanna poświęca swój czas, aby cieszyć się chwilą, w której nie musi się martwić o swoje komercyjne życie i makijaż.

4. Chodźmy bez twarzy:

Rihanna bez makijażu4

To zdjęcie Rihanny, na którym nie nosi żadnego makijażu i umieszcza to samo na Instagramie. Jest bardzo blisko swoich fanów i informuje ich na bieżąco o swoim naturalnym pięknie i sztuczkach kosmetycznych bez korzystania z jakichkolwiek produktów kosmetycznych.

5. Dziewczyna z lokami:

Rihanna bez makijażu5

Rihanna to dziewczyna o wspaniałych kręconych włosach, obdarzona imponującym naturalnym pięknem. Na tym zdjęciu Rihanna pokazuje swoje wytatuowane palce i blond kręconą fryzurę. Królowa hip-hopu wymaga niemal każdego produktu do makijażu, aby podkreślić jej urodę.

6. Najgorętsza kobieta:

Rihanna bez makijażu6

Bez wątpienia Rihanna ma doskonałe wyczucie ubioru. W końcu jest zawodowym projektantem mody. Na tym zdjęciu kołysze swój poranek zwykłą białą koszulką i fajnym szalikiem. Jedząc śniadanie, nie waha się pokazać przed kamerą porannej, pozbawionej makijażu, zmęczonej twarzy.

7. Globalne ocieplenie:

Rihanna bez makijażu7

Rihanna jest bez wątpienia jedną z najgorętszych piosenkarek, jakich kiedykolwiek doświadczył przemysł muzyczny. Na tym zdjęciu ma na sobie swobodny strój z twarzą bez makijażu. Jej gorliwość wystarczy, aby wywołać globalne ocieplenie w Internecie.

8. Z dzieckiem:

Rihanna bez makijażu8

To zdjęcie Rihanny z jej siostrzenicą jest absolutnie urocze. Rihanna zamieściła na Twitterze to zdjęcie z zamiarem pokazania jej twarzy bez makijażu. Bardzo lubi swoje naturalne piękno obdarowane przez Boga i z powodzeniem je często pokazuje.

9. Przy basenie:

Rihanna bez makijażu9

Rihanna zrobiła jej to zdjęcie przy basenie, w którym pokazywała swoją pozbawioną makijażu twarz. To zdjęcie pokazuje również, jak królowa hip-hopu lubi spędzać wolny czas.