Rose Byrne lub Mary Rose Byrne, jak była wcześniej znana, jest uznaną australijską aktorką. Aktorka zadebiutowała na ekranie w 1992 roku w filmie „Dallas Doll”. Rose Byrne po raz pierwszy odniosła sukces dzięki swojej roli w filmie „Bogini 1967”, za który otrzymała również nagrodę na Festiwalu Filmowym w Wenecji w kategorii najlepszej aktorki. Urodzona w 1979 roku, w wieku 38 lat, Rose Byrne wygląda wspaniale ze względu na swój naturalny wygląd. Niektóre z filmów, w których wystąpiły to „28 tygodni później”, „X-Men: Pierwsza klasa”, „Insidious”, „Troy”, „Szpieg” i „Druhny”. Matko jedynej, spójrz na te 10 najlepszych zdjęć Rose Byrne bez makijażu, które Cię zachwycą.

Róża Byrne bez makijażu:

1. Z klasą, jaka może być:

Róża Byrne bez makijażu

Aktorka zostaje zauważona w Nowym Jorku i wygląda oszałamiająco, mając na sobie tylko swój naturalny wygląd. Na tym zdjęciu Rose Byrne bez makijażu widać aktorkę idącą z samochodu do hotelu. Jej torebka Louis Vitton zajmuje ramę bardziej niż jej kruchą sylwetkę. Czarna sukienka i okulary przeciwsłoneczne są tak eleganckie, jak to tylko możliwe.

2. Nie ma potrzeby makijażu:

róża byrne bez makijażu2

Australijska piękność Rose Byrne wygląda zachwycająco, gdy pojawia się ubrana w czarno-szarą koszulę w kratę i szare dżinsy na próby swojej nowej sztuki „Nie możesz wziąć tego ze sobą” w Longacre Theatre. Na tym zdjęciu Rose Byrne bez makijażu aktorka ma krótkie loki nad ramionami i uwielbiamy jej wygląd.

3. Naturalny blask:

róża byrne bez makijażu3

W tym zdjęciu Rose Byrne bez makijażu jej naturalny, promienny i promienny wygląd sprawi, że będziesz zachwycony. Ubrana w szarą bluzę i za duże czarne okulary, jej włosy są luźno związane z tyłu głowy.

4. Dlaczego tak zakłopotany??

róża byrne bez makijażu4

Na tym zdjęciu bez makijażu Rose Byrne aktorka jest uchwycona ze zdezorientowanym wyrazem twarzy. Jej naga twarz ukazuje jej prawdziwe piękno. To zdjęcie zostało zrobione, gdy spacerowała po East Village w Nowym Jorku, ubrana w szarą bluzę i telefon w jednej ręce. Nawet bez ściegu makijażu wygląda ładnie.

5. Świeże jak zawsze:

róża byrne bez makijażu5

Rose Byrne bez makijażu została zauważona podczas powrotu z Toronto Film Festival, gdzie była zajęta promocją swojego nowego filmu „This Is Where I Leave You”. Nawet po powrocie z napiętego harmonogramu została przyłapana na uśmiechaniu się do migawek.

6. Dama w kolorze niebieskim:

róża byrne bez makijażu6

Rose Byrne wygląda równie ładnie bez makijażu, jak wygląda na czerwonym dywanie. Na tym zdjęciu gwiazda „Druhny” została zauważona w dużym niebieskim płaszczu. Jej włosy do ramion rozpadają się, pozostając wyraźnie z dala od jej słodkiej twarzy.

7. Prosty, ale elegancki:

róża byrne bez makijażu7

To jedno z najlepszych zdjęć Rose Byrne bez makijażu. Australijska piękność, która wystąpiła w kilku blokowych wybuchach, jest widoczna w prostych spodniach i koszuli. Jej elegancja i urok wystarczą, by się wyróżniać.

8. Czarna piękność:

róża byrne bez makijażu8

Piękno Rose Byrne jest inspiracją dla wielu. Aktorka może wyglądać oszałamiająco w minimalistycznym makijażu. Na tym zdjęciu makijaż Rose Byrne to tylko naturalny połysk na ustach, który uzupełnia jej czarną sukienkę. Jej nowa fryzura jest wyrazem stylu, ten obraz jest po prostu wow!

9. Pokręcone wyrażenie:

róża byrne bez makijażu9

Zdjęcie Rose Byrne bez makijażu zostało zrobione, gdy australijska aktorka uczestniczyła w panelu dyskusyjnym „Od aktywizmu do działania”, który odbył się w Nowym Jorku. Jej miny nie są zbyt pochlebne na tym zdjęciu, ale nie można zignorować tego, jak porywająco wygląda w tym swobodnym stroju bez makijażu.

To były najlepsze zdjęcia Rose Byrne bez makijażu zrobione w różnym czasie. Wszystkie te obrazy pokazują, jak może wyglądać całkiem naturalnie.