Czarna wdowa Scarlett Johansson jest jedną z najpopularniejszych aktorek na całym świecie. Ta amerykańska aktorka jest również modelką i piosenkarką. Scarlett johansson od kilku lat bardzo pracuje nad stworzeniem swojej spuścizny w przemyśle filmowym i wydaje się, że wkrótce osiągnie swój cel.

Scarlett Johansson bez makijażu

Od tego czasu musi spędzać większość roku na kręceniu filmów i dlatego musiała prowadzić dość gorączkowe życie, które wymaga od Scarlett wielu zabiegów makijażu i urody. Ale poza ekranem Scarlett jest bardzo prostą dziewczyną, która poświęca swój czas na pielęgnowanie drobiazgów w życiu.

Najnowsze spojrzenia Scarlett Johansson bez makijażu:

Makijaż tak naprawdę nie jest problemem dla Scarlett. Stara się raczej unikać produktów kosmetycznych i w miarę możliwości być naturalnymi.

1. Bez makijażu? Bez problemu:

Scarlett Johansson bez makijażu 1

To zdjęcie Scarlett, na którym nie ma makijażu. Oczywiście jej naturalnie piękna twarz nie wymaga żadnego podkładu ani kremu przeciwstarzeniowego. Potrafi wyglądać wspaniale bez nakładania makijażu. Na tym zdjęciu Scarlett Johansson pokazuje również swoje piękne blond włosy i uśmiech za milion dolarów.

2. We Francji:

Scarlett przyłapana na aparacie bez makijażu 2

To zdjęcie Scarlett zostało zrobione, gdy przybyła na lotnisko we Francji. Ludzie dość łatwo ją rozpoznawali, mimo że chciała zachować niski profil, decydując się na chodzenie bez makijażu i zakładając codzienny strój.

3. Zbliżenie:

Scarlett Johansson bez makijażu 3

To kolejne zdjęcie Scarlett Johansson bez makijażu. Chociaż gwiazda Marvela musi być w formie i prezentować się w najlepszy możliwy sposób prawie przez cały dzień, lubi nie spieszyć się i cieszyć się prostym życiem, które kryje się za ekranami.

4. Scarlett Caught on Camera at Gym bez makijażu:

Scarlett Johansson bez makijażu 4

To zdjęcie Scarlett Johansson zostało kliknięte, gdy szła na siłownię. Po prostu kołysała sportowy wygląd z nerdowymi specyfikacjami i wyglądała całkiem kusząco, aby zaimponować ludziom wokół niej, a także tym, którzy siedzą w domu i oglądają to zdjęcie.

5. Wygląd plaży:

Scarlett Johansson bez makijażu 5

Scarlett Johansson została zauważona na plaży w bikini i bez makijażu. Tutaj wyglądała niesamowicie bez użycia jakichkolwiek narzędzi kosmetycznych. To zdjęcie pokazuje, że ta kobieta prawie nie wymaga żadnego makijażu, aby wyglądać i pozostać atrakcyjną.

6. Na planie:

Scarlett Johansson bez makijażu 6

Kolejne zdjęcie bez makijażu, Scarlett Johansson wyglądała na zmęczoną, ale nadal zdołała pokazać swoją pewność siebie i wyjrzeć z vana, prosząc o perukę. Scarlett rzadko nakłada makijaż i stara się jak najbardziej unikać produktów kosmetycznych.

7. Zakupy w Paryżu:

Scarlett Johansson bez makijażu 7

Scarlett Johansson została zauważona na zakupach w Paryżu, gdzie wydawała się wygodna w pokazywaniu swojej odjechanej jodłowej i pozbawionej makijażu twarzy. Zwycięzca nagrody MTV Movie Award nie może wyglądać pociągająco, po prostu zakładając szary top z pełnym rękawem na limonkową sukienkę z parą ciemnych dżinsów.

8. Wygląd gotowy na zdjęcia:

Scarlett Johansson bez makijażu 8

Na tym zdjęciu Scarlett johansson wygląda absolutnie cudownie, gdy ciasno wiąże włosy z tyłu. Na tym zdjęciu ujawnia się naturalne piękno Scarlett. Może po prostu wyglądać atrakcyjnie, nosząc szarą koszulkę termiczną, pokazując twarz bez makijażu.

9. Ukrywanie się przed kamerą:

Scarlett Johansson bez makijażu 9

Scarlett Johansson została zauważona podczas jedzenia lunchu. Próbowała uniknąć paparazzi, ale kamerzysta zauważył ją i kliknął kilka jej zdjęć bez makijażu z korzystnego kąta.