Vidya Balan pojawiła się na celuloidzie z uwielbianym i chwalonym przez krytyków filmem Parineeta, wyreżyserowanym przez jej mentora Pradeepa Sirkara. Od tego czasu z równym przepychem odnosi sukcesy w kasie i przy stole krytyki.

Ulubiona aktorka projektantki Sabyasachi Mukherjee, Vidya, najwyraźniej przywróciła tradycyjne południowoindyjskie sari na czerwony dywan. Z tą damą nigdy nie jest nudno, jest znana z prostych i eleganckich stylizacji, w których więcej uwagi poświęca się drapowaniu niż makijażowi. Jej piękno pochodzi z głębszej egzystencji, która hipnotyzuje odbiorców niezrównanie.

Oto nasz wybór jej najlepszego wyglądu bez makijażu.

1. Zwykła Jane w Black Sabyasachi:

Znany jako Madhubala człowieka intelektualnego, Vidya pakuje się w solidne występy pod najbardziej przyziemnymi szatami. To podobny wygląd, w którym wyciszony odcień i prosty francuski warkocz to wszystko, czego potrzebowała, aby podnieść ten nudny wygląd w coś nowego. Ten styl wynika z postawy, a nie z makijażu.

2. Duszna syrena w bieli:

Urzekając w tym perłowo-różowym sznurowanym numerze, Vidya przywraca dawny klasyczny urok, który był znany bohaterkom filmów Hrishikesha Mukherjee i Amola Palekara w ich czasach. Chodzi o naturalne piękno i wrodzoną wdzięk – atrybuty nieosiągalne za pomocą pociągnięć pędzla, ale to, co inspiruje sztukę.

3. Pewna feministka:

Vidya Balan uosabia dzisiejszą wolnomyślącą, niezależną kobietę, która jest nie tylko przychylna rodzinie, ale także niezwykle uparta w swoich poglądach. Nosząc ten nadruk na zestawie drukowym, jedyną rzeczą, która ją wyróżnia, jest jej niezachwiana pewność siebie – cecha rzadko spotykana.

4. Łaska południowa:

Wdzięk, z jakim nosi swoje sari, emanuje czystą klasą i etykietą, która jest świadkiem bardzo zdrowych wartości rodzinnych i wychowania. Jest to nieodłączna cecha Vidyi, która odróżnia ją milami od niektórych jej współczesnych.

5. Urocze spojrzenie:

Psotny uśmiech i te pełne usta to jedyne odwrócenie uwagi od jej zniewalających oczu. Jej urok jest niezwykle naturalny i bez wysiłku kształtuje jej wysoką osobowość i skromną kobiecość w odurzającą mieszankę. Jest potężną i potężną mieszanką, która jest tak rzadka jak jej prostota.

6. Gotowa Diva:

Zainspirowana w prawdziwym życiu Madhuri Dixit, Vidya jest przeciętną dziewczyną z sąsiedztwa o ciepłym i urzekającym uśmiechu. Z kwintesencją opanowania i wdzięku klasy średniej podbiła serca milionów fanów na całym świecie. Ludzie kochają ją za jej normalny wygląd, ponieważ jest to coś, z czym masy mogą odnosić się we własnym życiu.

7. Wyluzowany Oomph:

Piękna pani nie jest zaniepokojona komentarzami i sugestiami modowego bractwa i nosi rzeczy, w których czuje się najbardziej komfortowo. Żadna ilość złej prasy na temat jej wyczucia mody nie powstrzymała jej od zapewnienia komfortu jej najwyższego priorytetu. To odróżnia ją od reszty, ale jednocześnie czyni ją wyjątkową i wyjątkową.

8. Bezproblemowy glamour:

Jak wspomniano wcześniej, Vidya wierzy, że mniej znaczy więcej. Więc chociaż nie kładzie nacisku na makijaż, upewnia się, że założyła idealną zasłonę na tę okazję. Patrząc na zapierające dech w piersiach w tym charakterystycznym Sabyasachi sari, udowadnia to od nowa.

9. Substancja:

Aktorka, która pozwala, by jej praca przemawiała za nią i której udaje się zapewnić mocne występy, jest prawdziwą kobietą substancji. Nie lubi próżnych komentarzy i zachęca tych, którzy zasługują na jej aplauz. Zdeterminowana kobieta, taka jak Vidya, znalazła swój własny piedestał w tej zdominowanej przez mężczyzn branży, która kiedyś odrzuciła ją, by ją oszołomić. To właśnie ta postawa sprawia, że ​​jest tak piękna.