Królowa popu, Madonna Louise Ciccone wie również, że Madonna jest jedną z najsłynniejszych wokalistek w historii przemysłu muzycznego. Ta amerykańska piosenkarka jest również znaną ikoną stylu w świecie mody i urody. Podczas występów na scenie Madonna używa różnych produktów do makijażu, aby uzyskać pożądany wygląd danej piosenki. Ta teoria jest taka sama w przypadku jej filmów. Można by pomyśleć, że ta 56-letnia gwiazda popu zawsze chowa się pod stosem makijażu, ale to nieprawda. Często pokazuje swój naturalny wygląd, aby zaimponować ludziom swoim odziedziczonym pięknem. Za kulisami Madonna lubi nosić zwykłe ubrania i bez makijażu, aby cieszyć się życiem w prosty sposób. Sprawdź niektóre z najlepszych zdjęć Madonny bez makijażu w artykule.

Najlepsze zdjęcia Madonny bez makijażu:

1. Wygląd w deszczu:

Madonna bez makijażu 1

Zauważono Madonnę, która wyglądała, jakby właśnie weszła w deszcz. Widziano ją w czarnej skórzanej wodoodpornej kurtce i charakterystycznych falach na plaży. Królowa Popu nie ma śladów makijażu, może z wyjątkiem szminki nude. Z pewnością wygląda ładnie jak na swój wiek!

2. Nerdy wygląd:

Madonna bez makijażu 2

Madonna prezentuje na tym zdjęciu dość nietypowy wygląd. Postanawia grać bezpiecznie w prostym stroju i charakterystycznym szaliku. Jej nerdowe okulary nadają jej dostojnego wyglądu. Włosy ma falowane i spięte. Wygląda na to, że jedzie na lotnisko w podróży i nie ma lepszego sposobu, aby było wygodnie.

3. Wygląd kowboja:

Madonna bez makijażu 3

Madonna po raz kolejny utrzymuje to na niskim poziomie, występując publicznie. Zauważono, że w ogóle nie ma makijażu. Jej słomkowy kapelusz, słuchawki i szalik zdradzają, że jedzie gdzieś i się spieszy. Całkowicie podoba nam się pomysł kapelusza, który ukrywa jej niechlujne, trudne do opanowania włosy. Sprytna, czyż nie??

4. Leniwe selfie w poniedziałek rano:

Madonna bez makijażu 4

Jest poniedziałek rano i Madonna nienawidzi tego tak samo jak reszta z nas. Na tym selfie widać poniedziałkowy post Madonny, w którym nie ma makijażu i nadal wydaje się, że nie spieszy się z rozpoczęciem dnia. W jej oczach widać zmęczenie po wczorajszej imprezie. Ale jesteśmy pewni, że w mgnieniu oka stanie na nogach!

5. Zmęczony, ale ładny:

Madonna bez makijażu 5

Madonna od wielu lat bije kolejne rekordy na bilbordach i jest uważana za jedną z najbardziej rewolucyjnych i inspirujących ikon muzyki w historii muzyki. Jest tak atrakcyjna i nieskazitelna, że ​​prosty szary top może sprawić, że będzie wyglądać bosko nawet po długim męczącym dniu. Ta kobieta ma w sobie coś, co odróżnia ją od innych.

6. Gotowy do działania:

Madonna bez makijażu 6

Madonna została zauważona bez makijażu na ulicach Nowego Jorku. To zdjęcie wyraźnie pokazuje, że ulubiona gwiazda muzyki pop przez cały czas nie wymaga makijażu, aby wyglądać atrakcyjnie. Jej uroda wynika z jej talentu, co czyni ją jedną z najbardziej utytułowanych wokalistek na całym świecie.

7. Poczuj muzykę:

Madonna bez makijażu 7

Gwiazda muzyki pop, Madonna, została złapana w aparacie, ubrana w solidną białą koszulkę ze słuchawkami zawieszonymi na szyi. Rozpuściła blond włosy i wydawała się być w radosnym nastroju. Ci, którzy znają Madonnę, powiedzieli, że jak bardzo lubi wracać do swojego starego i prostego życia, gdzie nie była uwięziona w klatce z kosmetyków i kosmopolitycznych spraw.

8. Nie zadzieraj z wyglądem:

Madonna bez makijażu 8

Zielone oczy Madonny czynią ją wyjątkową spośród wszystkich kobiet na scenie. Ostatnio występowała na żywo bez makijażu, aby uświadomić fanom jej naturalne piękno. Na tym zdjęciu zauważono królową popu w zielonym kapeluszu i bluzie z długim rękawem tego samego koloru. O ile nie jest to występ na żywo lub sesja wideo, Madonna nosi zwykłe ubrania i unika szaleństwa tuszu do rzęs.

9. Przygotowanie do wykonania:

Madonna bez makijażu 9

Madonna została przyłapana na akcji podczas opuszczania miejsca, w którym występowała. Prasa również nie zostawiła jej w vanie. Zdjęła cały makijaż i fantazyjne ciuchy i wyszła ubrana tylko w prosty kapelusz i top bez rękawów.

10. Sportowa kobieta:

Madonna bez makijażu 10

Kilka tygodni temu wyszła wiadomość, że telefon komórkowy Madonny został zhakowany, a jej osobiste zdjęcie zostało ujawnione opinii publicznej, z których w większości nie miała makijażu. To jedno z tych zdjęć bez makijażu, na których miała chłopięcy czerwony top, który sprawił, że wyglądała po prostu niesamowicie. Bez wątpienia jest najpiękniejszą piosenkarką pop w historii.

11. Utrzymywanie ciepła:

Madonna bez makijażu 11

Madonna może sprawić, że będzie wyglądać atrakcyjnie w prostym swetrze i szaliku. Ona prawie nie potrzebuje dodatkowego makijażu. Ta ponadczasowa piękność starzeje się z wdziękiem w jej dzianym płaszczu i szarym szaliku. Z pewnością daje szansę nadchodzącym modelkom za pieniądze.

12. Brak makijażu na żywo:

Madonna bez makijażu 12

Na tym zdjęciu Madonna wystąpiła na żywo i wykonała cały swój występ bez żadnego makijażu. Zdecydowała się na czarną koszulkę z falami plażowymi. Całkowicie przybrała ten wygląd z nagą twarzą z nutą nagiej różowej szminki i może być małym rozświetlaczem na policzku.

13. Bez małpowania:

Madonna bez makijażu 13

Madonna również nosiła swoje skandaliczne wybryki sceniczne po występie. Zauważono ją spacerującą po ulicach w kapeluszu z twarzą goryla. Potrzeba odwagi, żeby ściągnąć taki strój, ale hej! Ona jest Madonną! Z pewnością wygląda przytulnie w tym ciepłym zimowym stroju, a jeśli chodzi o dziwne stroje, nie ma żartów z Madonną!

Madonna jest znana ze swojej dziwacznej mody. Jest także jedną z nielicznych celebrytek, która lubi publicznie pokazywać swoje wady. Niezależnie od tego, czy nie ogolona pachy, czy zniekształcone zęby, pewnie pokazuje to wszystko na swoich zdjęciach. Choć mogą wyglądać obrzydliwie, trzeba docenić jej nieustraszoność. Nic nie może powstrzymać Madonny, a ona z pewnością jest szefem swojego przeznaczenia. Madonna uczy nas, że ludzie, którzy są z tobą w dobrych czasach, muszą wiedzieć, kim naprawdę jesteś. Świetna ideologia, prawda??