Filmy i przemysł filmowy tamilski, znany również jako Kollywood, należą do najbardziej znanych w Indiach. Tamilska aktorka filmowa znana jest z tego, że jest bardzo utalentowana i piękna. Ale czy kiedykolwiek widziałeś prawdziwe aktorki z Kollywood bez zdjęć makijażu??

Tak, jesteśmy pewni, że większość z Was tego nie zrobiła! Niezwykle utalentowane, ale piękne, prawdziwe Tamilskie bohaterki bez makijażu z pewnością wprawią Cię w szok i zahipnotyzują. Chcesz się dowiedzieć dlaczego? Musisz przejść do całego artykułu, aby rzucić okiem na swoją ulubioną gwiazdę.

Niesamowite zdjęcia aktorek Kollywood bez makijażu:

Oto najlepsze i najnowsze zdjęcia aktorek z Kollywood bez makijażu, które nieuchronnie wciągają Cię w inny świat.

1. Akshara Hassan bez makijażu:

Aktorki Kollywood bez makijażu 1

Oto najbardziej znana i znana osoba Akshara Hassan. Jest siostrą Shruthi Hassan i córką popularnego aktora Kamala Hassana. Akshara pojawiła się chociaż w mniejszej liczbie filmów i wyczynów kaskaderskich, niż jej siostra dość popularnie zaznaczyła swoje imię w kinie Kollywood. Jest popularna ze względu na piękną twarz bez makijażu o ponętnych i odważnych oczach. Nie można oderwać widoku z jej oczu!

2. Aditi Balan bez makijażu:

Aktorki Kollywood bez makijażu 2

Aktorka Aditi Balan niedawno opublikowała odważną sesję zdjęciową na swoich kontach w mediach społecznościowych, a ta stała się bardzo popularna przez cały czas! Stała się dość popularna i sławna dzięki roli w filmie Aruvi i od tego czasu jest w tej dziedzinie. W wieku około 28 lat wygląda jeszcze bardzo młodo.

3. Aparna Balamurali No Makeup Stills:

Aktorki Kollywood bez makijażu 3

Jeśli nie słyszałeś o Aparnie Balamurali, cóż, jest dość popularna zarówno w przemyśle filmowym Kollywood, jak i malajalam. Jest dość młoda, ma zaledwie 24 lata, ale zaznaczyła swoje imię w filmach takich jak Kamuki i MaheshintePrathikaaram. To zdjęcie jej inteligentnego i uroczego gestu bez makijażu niszczy internet. Nie jest dla nas szokujące, gdy patrzymy na to, gdy wygląda na świecącą!

4. Priya Bhavani Sankar No Makeup Pic:

Aktorki Kollywood bez makijażu 4

Pochodząca z samego Chennai Tamil Nadu, Priya Bhavani Shankar jest popularna dzięki jej uroczym gestom i wyglądowi w branży. Jest ceniona za swój pierwszy film i postać w MeyaadhaMaan i początkowo była również popularna w branży telewizyjnej. Jej zdjęcie bez makijażu to zdjęcie, na którym została uchwycona przez kamerę ze zmęczoną twarzą i wyrazem twarzy podczas ćwiczeń na siłowni. Całkiem zdrowa i świadoma sprawności fizycznej, jej prawdziwe piękno można utożsamić ze zdrowym życiem.

5. Parvathy Nair bez makijażu:

Aktorki Kollywood bez makijażu 5

Parvathi Nair zmusiła ją do zerwania z filmami takimi jak Yennai Arindhaal i Nimir. Swoimi wyjątkowymi i prostymi występami podbiła nasze serca. Chociaż widuje się ją głównie w jej słynnych makijażach i odważnych stylach, jest jej znacznie mniej i mniej zdjęć bez makijażu. Oto taka, w której pozuje do selfie!

6. Yashika Anand bez makijażu:

Aktorki Kollywood bez makijażu 6

Większość z nas zna Yashikę Anand dzięki jej występom w sezonach Big Boss. Jest dość młoda, ma zaledwie 20 lat, ale zyskała sławę dzięki filmom takim jak Irattu Arayil Murattu i Zombie. Yashika Anand bez makijażu jest dla wielu szokująca, ponieważ jest postrzegana jako bardzo zrównoważona i dopracowana w wielu występach!

7. Kalyani Priyadarshan bez makijażu:

Aktorki Kollywood bez makijażu 7

Kalyani Priyadarshan zajmuje czołowe miejsce w przemyśle filmowym w języku tamilskim i telugu. Znana jest z obsady przeciwko Akhilowi ​​w języku telugu w Hello, a także w Vaan Tamilów. I wygląda pięknie i cudownie na tym zdjęciu ze swoim uroczym i czarującym uśmiechem. Jest teraz dość młoda i na pewno odbije się na dobrych filmach, biorąc pod uwagę jej piękną twarz bez makijażu.

8. Anupama Parameswaran bez makijażu w ogóle:

Aktorki Kollywood bez makijażu 8

Większość z nas zna już popularną ślicznotkę, Anupama Parameswaran. Pojawiła się w wielu filmach w języku tamilskim, malajalam i telugu. Jest popularna ze względu na swoje urocze kręcone włosy i uśmiecha się z pięknym, mniej makijażem w samych filmach. Widzimy tutaj jej wygląd bez makijażu, gdzie widać ją, jak cieszy się jazdą samochodem i uśmiecha się! Jak cudownie to nie jest?!

9. Hansika bez makijażu:

Aktorki Kollywood bez makijażu 9

Hansikę znamy już od dość dawna, prawie od dekady. Chociaż nie wydawała się całkiem udaną karierą filmową w filmach tamilskich i telugu, jest popularna ze względu na piękny uśmiech. Widzimy tutaj jej pomniejsze występy publiczne bez makijażu, w których Hansika bez makijażu jest śmiało widziana przed kamerą i dająca szeroki uśmiech. Całkiem doceniamy jej śmielszą pewność siebie i wygląd!

10. Lakshmi Menon bez makijażu:

Aktorki Kollywood bez makijażu 10

Lakshmi Menon, znana jako urocza dziewczyna z uroczymi postaciami dookoła, jest popularna w Komban i Jigarthandal. W wieku około 23 lat jest dość sławna i piękna nawet w prawdziwym życiu, jak widać na powyższym obrazku. Widzimy tutaj Lakshmi Menon bez makijażu, która robi słodkie selfie z opaską do włosów i prawie wygląda jak dziecko z uroczymi gestami i uśmiechem. Jesteśmy teraz w niej całkowicie zakochani!

Dodatkowe wskazówki:

Biorąc pod uwagę te kollywoodzkie piękności bez makijażu, mamy również kilka wskazówek dotyczących pięknej skóry. Wszyscy przestrzegają ścisłej rutyny, dzięki czemu mają jasną i promienną twarz. Ale jak utrzymujemy ich jako nowicjuszy? Oto jak!

  1. Zawsze dobrze oczyszczaj twarz. Upewnij się, że twarz jest bez brudu. Nie nakładaj zbyt wielu produktów chemicznych na twarz.
  2. Upewnij się, że Twoja twarz jest zawsze dobrze nawilżona.
  3. W ogóle nie wychodź z domu bez kremu przeciwsłonecznego. Używaj nie mniej niż SPF 50 w czasie rzeczywistym!
  4. Pij jak najwięcej wody, aby uzyskać czystą i promienną skórę.
  5. Zawsze dobrze szoruj i tonizuj twarz, aby uzyskać czystą i bajeczną skórę!

Biorąc pod uwagę popularną listę bohaterek Kollywood bez makijażu i ich seryjną aktorkę bez makijażu, jesteśmy pewni, że teraz wiesz, jaka jest twoja ulubiona aktorka w prawdziwym życiu! Podczas gdy w przypadku niektórych jesteśmy dość zaskoczeni jej odważnym i pewnym siebie wyglądem, jesteśmy również zszokowani kilkoma zdjęciami i przeciekami. Proszę, powiedz nam swoje przemyślenia!