Amerykańska aktorka, modelka, pisarka itp. wygląda niesamowicie bez makijażu. Mówimy o jedynej Belli Thorne. Jest także znaną osobowością telewizyjną i jest znana z niesamowitego pokazu wyjątkowego piękna na ekranach. Bella lubi zachować prostotę i rzeczywistość za obiektywem, a czasami przepada za swoim naturalnym urokiem i dość często pokazuje nagą twarz. Ten artykuł dotyczy tych chwil. Tutaj otrzymasz jedne z najlepszych zdjęć Belli, na której ma zerowy makijaż na twarzy.

1. Selfie bez makijażu:

Bella Thorne bez makijażu

To jedno z najpiękniejszych zdjęć Belli, w którym ma twarz zerowego makijażu i jej naturalny urok. Tutaj Bella wygląda tak niewinnie i pięknie, że jej urok sprawia, że ​​jest to jeden z najlepszych tronów Belli bez makijażu w historii.

2. Kolejne selfie bez makijażu:

Bella Thorne bez makijażu 2

Tutaj mamy kolejne niesamowite selfie Belli pokazujące jej naturalny urok. Wygląda prawie tak samo, jak wygląda, gdy nosi makijaż. W ten sposób może udać się na wydarzenie. Wygląda niesamowicie na tym zdjęciu, gdzie w ogóle nie nosi makijażu.

3. Stary obraz:

Bella Thorne bez makijażu 3

Bądźcie pewni, jedno można powiedzieć na pewno, że Bella nie jest fałszywa. Lubi swoje naturalne piękno i nie musi go uatrakcyjniać za pomocą kosmetyków. Może zwrócić na siebie wystarczająco dużo uwagi, po prostu pokazując swój naturalny urok.

4. Selfie 2014:

Bella Thorne bez makijażu 4

Bella wyglądała tak 2 lata temu, a jej uroda wydaje się rosnąć z wiekiem. Jej urok jest dość wyjątkowy i nie można go z niczym porównać. Bella na pewno wygląda niesamowicie z makijażem. Ale ludzie powinni szukać bardziej naturalnych zdjęć piękna Belli, a nie tylko szukać zdjęć makijażu Bella Throne.

5. Selfie z szorstkimi włosami:

Bella Thorne bez makijażu 5

To selfie nieco różni się od poprzednich. Tutaj wygląda o wiele bardziej imponująco i uwodzicielsko, a ten obraz wystarczy, aby zaimponować jej hejterom i ludziom, którzy jej nie znają.

6. Urocza urocza twarz:

Bella Thorne bez makijażu 6

Bella uwielbia robić sobie selfie bez makijażu. To zdjęcie, na którym Bella ponownie prezentuje swój naturalny urok wraz ze swoim niesamowitym uśmiechem. Można powiedzieć, że zdjęcie jest jednym z najwyżej ocenianych Bella Throne bez makijażu kiedykolwiek.

7. Słodka:

Bella Thorne bez makijażu 7

Bella z pewnością jest słodką. Jeśli nie wiedziałeś, to zdjęcie może ujawnić ten sekret. To zdjęcie zostało kliknięte, gdy Bella Throne delektowała się koktajlem na świeżym powietrzu. To prawdopodobnie jedno z najlepszych zdjęć Belli bez noszenia żadnego produktu kosmetycznego i wciąż kradnącego show.

8. Na lotnisku:

Bella Thorne bez makijażu 8

Tutaj możemy mieć inną i znacznie bardziej dojrzałą wersję Belli, w której pokazuje swój naturalny urok wraz ze swoim niesamowitym uśmiechem. Obraz jest tak piękny, że z łatwością może zaimponować ludziom w całym Internecie.

9. Ta fryzura!

Bella Thorne bez makijażu 9

To była fryzura Belli kilka miesięcy temu. Wygląda tu zupełnie inaczej. Fryzura sprawia, że ​​wygląda trochę jak inna osoba. Ale jej twarz i jej urok twarzy są takie same. Ta retro mieszana, nowoczesna fryzura wydaje się idealnie do niej pasować.

10. Tylny nieruchomy obraz:

Bella Thorne bez makijażu 10

To zdjęcie zostało opublikowane przez Bellę na Instagramie. Bez makijażu zdjęcie Belli z pewnością stawia poprzeczkę wysoko. Panie będą musiały dużo pracować nad swoją dietą i urodą, aby wyglądać w ten sposób. Ale dla Belli przychodzi to naturalnie.

Bella Thorne jest całkiem piękna i wygląda prawie tak samo bez makijażu. Ten artykuł uzasadnia powyższe stwierdzenie. Po długiej dyskusji jedno można powiedzieć na pewno, że Bella prawdopodobnie jest naprawdę dumna ze swojego naturalnego uroku i dlatego tak często to pokazuje.