Emily Jean „Emma” Stone to popularna aktorka amerykańskiego pochodzenia. Jest jedną z najpiękniejszych, jakie kiedykolwiek postawiły stopę w tej branży. A przez piękno mamy tu na myśli jej naturalne piękno. Jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek na świecie, a większość z nich wynika z jej ekstremalnych umiejętności aktorskich i intensywnego wyglądu oraz całkowicie naturalnego, pociągającego wyglądu twarzy. Ta kobieta może po prostu kołysać każdą postacią, którą gra.. Wiele osób wydaje się mieć wątpliwości co do naturalnego piękna Emmy. Omówmy kilka momentów bez makijażu tej słynnej aktorki.

1. Blond piękność:

Emma Stone bez makijażu 1

Emma Stone ma naturalnie blond włosy i można powiedzieć, że jest jedną z najlepiej wyglądających blondynek w Hollywood. Ma pewne skazy na skórze, jak wszyscy ludzie. Ale to, co czyni ją naprawdę piękną, to to, że wierzy w siebie i nie wstydzi się ani nie boi pokazać swojej twarzy tak, jak jest. Nie upiększa jej żadnym makijażem.

2. Dziewczyna ze specyfikacją:

Emma Stone bez makijażu2

Po drugie, jedna z nich to przydatność do spektaklu tej młodej aktorki. Wygląda naprawdę atrakcyjnie w okularach, jak większość kobiet. Ale jedną rzeczą, która czyni ją wyjątkową jest jej naturalne piękno. Z łatwością może nosić swoje naturalne piękno obok okularów i wyglądać bosko.

3. Wyjazd z zajęć jogi:

Emma Stone bez makijażu 3

Emma Stone została zauważona, gdy opuszczała zajęcia jogi. Miała na sobie całkowicie naturalną twarz i naprawdę prosty wygląd.

4. Prosty i stylowy:

Emma Stone bez makijażu 4

Emma jest obecnie jedną z najsłynniejszych aktorek w Hollywood. Pomimo tego, że jest tak dobrze znana, lubi, aby wszystko było proste i prawdziwe, a to samo dotyczy jej wyglądu. Kiedy nie strzela, unika makijażu tak bardzo, jak to możliwe, a jej naturalna twarz pomaga jej w tym.

5. Kadr z filmu:

Emma Stone bez makijażu 5

Ten nerdowy wygląd Emmy pokazuje jej całkowicie autentyczną twarz. W tej scenie nie nosi makijażu i nadal wygląda całkiem atrakcyjnie. Po wszystkich pięknych zdjęciach jej w okularach jedno można powiedzieć na pewno, że ta kobieta świetnie wygląda w okularach.

6. Ciesz się spacerem:

Emma Stone bez makijażu 6

To naprawdę dobre zdjęcie Emmy chodzącej po ulicach w dobrym stylu. Zdjęcie zostało kliknięte, gdy Emma spacerowała po ulicach Nowego Jorku. Wyglądała naprawdę pięknie tego dnia bez makijażu i wydawała się bardzo lubić spacer.

7. Z Andrzejem:

Emma Stone bez makijażu 7

Emma została zauważona ze swoim chłopakiem, Andrew Garfieldem. Wydawało się, że śmieje się zdrowo ze swoim chłopakiem i wcale nie przejmowała się brakiem makijażu na twarzy.

8. Chodzenie i picie:

Emma Stone bez makijażu8

Tutaj mamy kolejne niesamowite zdjęcie Emmy ze swoim chłopakiem. Piła zdrowy koktajl, idąc ulicami trzymając się za ręce. Paparazzi nie zostawiają tych ludzi samych. Ale wydawał się całkiem zrelaksowany przy takim nastawieniu prasy.

9. Szorstki wygląd bez makijażu:

Emma Stone bez makijażu 9

To rzadki kadr Emmy z jednego z jej filmów. Czytelnicy mogą zobaczyć rzeczywisty widok jej twarzy. Na jej twarzy nie ma śladu makijażu, ale mimo to wyglądała całkiem fantastycznie.

10. Beztroski wygląd:

Emma Stone bez makijażu 10

Ten szczególny beztroski wygląd wydaje się pasować do Emmy. Ma piękną twarz, a kobiety o równej urodzie twarzy powinny tak wyglądać. Ale ponieważ Emma jest wyjątkowa, więc ten wygląd ogranicza się do niej.

Emma Stone jest naprawdę jedyna w swoim rodzaju, a jej naturalnego piękna nie można porównać z niczym ani z nikim. Jej urok twarzy można ocenić jako wyjątkowy.