Ta indyjska modelka jest jedną z najpiękniejszych aktorek w świecie indyjskiej telewizji. Karierę w modelingu rozpoczęła w 2005 roku i od tego momentu zaczęła swoje szykowne kroki w świecie mody i urody. W swoich ostatnich pięknościach pozostawiła znaczący ślad piękna i dogłębnego wykonania. Można jednak powiedzieć, że ta kobieta ma wielkie serce i piękną twarz. Nie potrzebuje makijażu, żeby wyglądać ponętnie. Oto niektóre z najlepszych zdjęć bez makijażu tej utalentowanej młodej aktorki, które zdmuchną twój umysł.

1. Diana w najlepszym wydaniu:

Diana Penty bez makijażu 1

To zdjęcie Diany Penty bez makijażu, gdzie ma uroczą i atrakcyjną twarz. Zdjęcie zostało zrobione podczas imprezy, na której wpadła na swoich najbardziej lojalnych fanów, a także zdołała kliknąć z nimi kilka zdjęć. To zdjęcie udowadnia, że ​​Diana nie spędza dużo czasu przed toaletką, bo jest piękna od środka.

2. Na premierze muzyki:

Diana Penty bez makijażu 2

To zdjęcie Diany Penty zostało zrobione podczas muzycznej premiery jej filmu Koktajl. Tutaj młoda piękność nosiła swobodny wygląd bez makijażu i wyglądała wystarczająco ładnie, by być punktem skupienia otaczającego tłumu. Jej ładne włosy, urocze kąty twarzy i wyjątkowy język ciała sprawiły, że stała się gwiazdą pozaekranową tego wieczoru.

3. Gwiazda wydarzenia:

Diana Penty bez makijażu 3

To kolejne zdjęcie Diany Penty bez makijażu, które zostało nakręcone podczas inauguracji wydarzenia Women’s Health Magazine. Każdy może na nią spojrzeć i powiedzieć, że nosiła zero makijażu. Ale jednocześnie wszyscy możemy zgodzić się z tym, że jak zwykle wyglądała bardzo gorąco i zdecydowanie nie potrzebowała tuszu do rzęs, aby podkręcić ciepło na tym wydarzeniu związanym z sylwetką.

4. Scena z filmu:

Diana Penty bez makijażu 4

To scena z filmu „Koktajl”, w którym Diana Penty grała współaktorkę u boku DeepikaPadukone. W tej konkretnej scenie Diana została poproszona o występ bez pomocy żadnego produktu kosmetycznego. Bez wahania włożyła w tę scenę serce, i to bez tuszu do rzęs. Jej naturalnego piękna nie da się zmierzyć miarą mizernych produktów kosmetycznych.

5. Na przyjęciu:

Diana Penty bez makijażu 5

Diana niedawno wzięła udział w imprezie, na której wpadła na kilku swoich przyjaciół i zrobiła kilka fajnych zdjęć. Nie musi spędzać dwóch-trzech godzin przed lustrem i nakładać makijażu przed wyruszeniem gdzieś. Naturalne piękno tej kobiety wystarczy, aby przyciągnąć wszystkich mężczyzn i kobiety, którzy przychodzą głównie z pytaniami dotyczącymi jej sekretów urody.

6. Dumna twarz produktów kosmetycznych:

Diana Penty bez makijażu 6

Wszyscy zapewne wiecie, że Diana Penty jest twarzą wielu produktów kosmetycznych, takich jak Garnier, Maybelline. I nie zdobyła tej pozycji, popisując się swoimi umiejętnościami kosmetycznymi z powodu wyboru produktów kosmetycznych. Jest na okładkach wielu magazynów modowych ze względu na swoją ciężką pracę i, oczywiście, jej naturalne piękno.

7. Bez makijażu? Naprawdę?:

Diana Penty bez makijażu 7

To kolejne zdjęcie bez makijażu utalentowanej, młodej i wschodzącej urody, Diany Penty. Tutaj wygląda bardzo atrakcyjnie bez makijażu. Nauczyła się kochać siebie bez makijażu. Makijaż jest normą społeczną dla większości celebrytów, ale Diana przysięga, że ​​nie ma makijażu. Kluczem do sukcesu jest naturalnie nieskazitelna cera.

8. Wywiad koktajlowy:

Diana Penty bez makijażu 8

Diana udzieliła kiedyś wywiadu, aby zbliżyć się do scenariusza filmu, w którym nosiła wygląd bez makijażu. Rzeczywiście motywuje dziś kobiety i dziewczęta do chodzenia bez makijażu. Diana nie odczuwa presji społecznej i nie czuje potrzeby dostosowania się do standardów piękna wyznaczonych przez branżę, dlatego wierzy w bardziej naturalny wygląd.

9. Piękno bez makijażu:Diana Penty bez makijażu 9

Najwyraźniej Diana nie potrzebuje makijażu, aby wyglądać wspaniale i być królową piękności, którą jest. Jej naturalne piękno jest głównym powodem jej uwodzicielskiego i zwracającego uwagę wyglądu. Nawet bez makijażu Diana emanuje pewnością siebie, co jest inspirujące dla tych, którzy dbają o swoją skórę i wpływ makijażu na ich skórę. Odważ się i bez makijażu jak Diana.

10. Wygląd pasa startowego:

Diana Penty bez makijażu 10

Diana bez wysiłku wygląda świeżo i rozbudzona bez konieczności wykonywania makijażu. Z dumą i łatwością eksperymentuje ze swoim wyglądem bez makijażu na imprezy, filmy, wybiegi i zwykłe dni. Zamiast uciekać się do tuszu do rzęs, korektorów, podkładów itp. Diana zdecydowała się na makijaż i szczerze mówiąc, naturalnie wygląda wspaniale..

11. Wygląd wydarzenia:

Diana Penty bez makijażu11

Bez makijażu? Tak, Diana wygląda oszałamiająco na tym wydarzeniu, w którym zdecydowała się ponownie zrezygnować z makijażu. Dobrze nawilżona skóra i odpowiednia pielęgnacja skóry pomagają jej osiągnąć ten wygląd. Wygląda czarująco, a jej skóra jest promienna. Jej skóra naturalnie świeci i wygląda pięknie na wszystkich zdjęciach iw prawdziwym życiu. Z Dianą nie ma złego dnia na skórę!!!

12. Uśmiech:Diana Penty bez makijażu 12

Makijaż jest dodatkiem, a nie koniecznością. Nie wierzy w piękny wygląd za pomocą makijażu. UŚMIECH to najlepszy makijaż, jaki może wykonać każda kobieta, a Diana jest tego doskonałym przykładem. Cytat Audrey mówi: „Najszczęśliwsze dziewczyny są najładniejsze”, cóż, jesteśmy pewni, że zgadzasz się z tym w 100%. Diana ciężko pracowała, aby czuć się pięknie w swojej skórze, z pewnością tak!

Odsłonięte piękno nie jest przeszłością, jest TERAZ! Gwiazdy i celebryci nie mają lepszej skóry od nas, mają lepszych i niesamowitych wizażystów i stylistów. Odsłonięte piękno polega na tym, aby Twoja skóra naturalnie błyszczała i miała równomierny odcień skóry i naturalny blask.

Nagie usta i naturalny, ale nie sprany wygląd są dziś w modzie. Wybierz bardziej zroszony wygląd i wybierz naturalny, zarumieniony wygląd. Niezależnie od tego, czy Twoja skóra jest jasna czy ciemna, naturalny wygląd pomoże Ci się wyróżnić.