Mówią, że piękno tkwi w oku patrzącego. Mówi się, że makijaż uwydatnia to piękno. Ale Manju Warrier jest jedną z najbardziej utytułowanych głównych bohaterek malajalamskiego przemysłu filmowego, grając jeden hit po drugim. Córka księgowego finansowego i żony prowadzącej dom, Manju od czasów szkolnych była urodzoną tancerką i powoli jej talenty przeniosły się do gatunku aktorskiego, gdzie zadebiutowała w karierze w wieku zaledwie 16 lat. aktorzy są zawsze myleni z ich nieskazitelnym ja, co sprawia, że ​​wyglądają inaczej, gdy rozbierają się do zwykłych ludzi. Będąc człowiekiem, wady są nieodłączną częścią życia, ale czy wady nadal sprawiają, że wygląda na warte części bez makijażu, to pytanie, na które odpowiemy w tym artykule.

Top 12 zdjęć Manju Warrier bez makijażu

1. Nerdy wygląd:

Manju Warrier bez makijażu

Manju Warrier wybrał ten nerdowy, ale uroczy wygląd na otwarcie sklepu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zdecydowała się na prostą oprawkę kociego oka z naturalnymi falującymi włosami. Czy ona nie wygląda wspaniale? Jej skóra wygląda nieskazitelnie, a jej uśmiech to prawdopodobnie najlepszy makijaż, jaki miała tego dnia.

2. Wygląd dziewczyny z sąsiedztwa:

Manju Warrier bez makijażu 2

Ten wygląd, który przybiera Manju Warrier, przypomina ci słodką i pełną życia dziewczynę z sąsiedztwa. Wybiera luźną koszulkę i falowane włosy. To, co kochamy w tym zdjęciu, to brzoskwiniowy rumieniec na jej policzkach, który oczywiście jest bez makijażu. Najlepsza część obrazu? Szczery gest dłoni, który zdaje się mówić „Yaay” w jej spojrzeniu.

3. Diva:

Manju Warrier bez makijażu 3

Boginie nie potrzebują makijażu, a Manju Warrier to prawdziwa diva. Nawet prosta czarna kurta wygląda stylowo na tej piękności, która jest obdarzona niesamowitą skórą i nie zapomina o uśmiechu za milion dolarów. To nasz ulubiony wygląd Manju Warrier bez makijażu.

4. Pozyuj doskonałość:

Manju Warrier bez makijażu 4

Manju Warrier obnosiła się ze swoją naturalną urodą bez makijażu z eleganckimi plecami w wysokim kucyku i fioletową koszulką z dekoltem w szpic. Brak kosmetyków przyćmił jej promienny uśmiech, a chłopak wyglądała oszałamiająco!

5. Dzień wydarzenia:

Manju Warrier bez makijażu 5

To szczere zdjęcie Manju Warrier bez makijażu zostało zrobione podczas inauguracji „She Taxi” – taksówki dostępnej dla kobiet zawsze i wszędzie. Klikany przez reportera „Timesa”, ten mallu-kutty wygląda tak uroczo jak zawsze.

6. Jedwabne piękno:

Manju Warrier bez makijażu 6

To zdjęcie Manju Warrier zostało zrobione, gdy przemawiała do publiczności na temat Fundacji Pokoju w Łaźni Południowej. Po raz kolejny zdobiąc i kołysząc wygląd bez makijażu, Manju unosi lekko opaloną naturalną opaleniznę z okularami podpartymi we włosach i nosząc uśmiech, który jest tak autentyczny, jak się pojawia.

7. Nagły szczery:

Manju Warrier bez makijażu 7

Mówią, że jedzenie sprawia, że ​​wszyscy są szczęśliwi, a Manju Warrier wygląda na absolutnie zachwyconą, patrząc na talerz z jedzeniem, którego nie widać na tym zdjęciu. Nosi luźno zawiązanego wysokiego kucyka i bez makijażu, gdy promienieje uśmiechem, wyglądając jak zwykle, cudownie.

8. Z dużym B:

Manju Warrier bez makijażu 8

Przyłapana przed kamerą podczas dyskusji na temat sesji reklamowej, Manju Warrier siedzi wygodnie obok niesławnego Amitabha Bachchana, z wyglądem bez makijażu dla postaci, którą grała. Wyglądający niczym porywający, osobowość Manju jasno świeci na tym zdjęciu.

9. Szczęśliwa rodzina:

Manju Warrier bez makijażu 9

Każdy cal tego rodzinnego portretu krzyczy o radości i radości. Zrobione dawno temu, gdy Manju była jeszcze żoną aktora Dileepa, fotografia jest rzadka z jej wspaniałym uśmiechniętym maleńkim dzieckiem.

10. Wydanie książki:

Manju Warrier bez makijażu 10

Siedząc jako uznana autorka i dumna gospodyni domowa, to zdjęcie Manju zostało zrobione podczas podpisywania jej książki „Sallaapam”. Ubrana w prosty, ale elegancki strój, uosabia piękno, pewność siebie i wdzięk.

11. Minimalista:

Manju Warrier bez makijażu 11

Kluczem do dobrego makijażu jest wyglądać, jakbyś w ogóle nie nosiła makijażu. Mówią o minimalnym makijażu, a jak widać, na tym zdjęciu młody Manju Warrier wygląda zachwycająco tylko kilkoma podstawowymi atrakcjami.

12. Piękno w popiołach:

Manju Warrier bez makijażu 12

Prawdziwa siła i piękno ujawniają się pośród wielkiego bólu serca. Widać to wyraźnie na tym zdjęciu Manju Warrier opuszczającej sąd rodzinny po rozwodzie ze swoim ówczesnym mężem Dileepem. Ubrana w prosty monochromatyczny salwar kameez, tradycyjne bindi i bez makijażu, wewnętrzne piękno i siła Manju zajmuje centralne miejsce.

Znana ze swoich nienagannych umiejętności aktorskich i tanecznych, Manju Warrier zaskoczyła przemysł filmowy w języku malajalam, rozdając hit za hitem od czasu swojego debiutu w wieku 16 lat. Dzięki swojej prostocie i opanowaniu udowodniła światu, że świat glamour to nie tylko glamour.

Jest miejsce na bycie sobą – własną piękną, cudowną, bez makijażu.

Jest doskonałym przykładem dla młodszego pokolenia, które więcej czasu spędza przed lustrem niż na szlifowaniu swoich umiejętności. Jest naturalną pięknością, która swoim minimalistycznym wyglądem potrafi rozpalić scenę, łamiąc milion serc, gdy idzie po rampie.