Amala Paul jest znaną aktorką filmową z południa, która ma na swoim koncie sporo hitów i upadków. Ta piękność po dołączeniu do college’u zaczęła ulepszać swoje portfolio modelek, dzięki czemu dostała kilka niezbyt cenionych ofert filmowych. Wkrótce zaczęła występować po stronie w filmach malajalam, a w końcu kontrowersyjna postać grana przez nią w jednym z jej filmów utorowała jej drogę przez las na szczyt. Mimo że film nigdy nie osiągnął sukcesu, zrobiła.

Obecnie uważana za jedną z najlepszych południowoindyjskich bohaterek filmowych, Amala Paul w tym artykule przejdzie przez serię bez transformacji makijażu, które mogą sprawić, że będzie wyglądać trochę inaczej. Ale pod koniec dnia to my będziemy oceniać, czy naprawdę jest piękną osobą na wylot.

1. Świeże piękno twarzy:

amala paul bez makijażu

Ubrana w modną bluzkę w satynowej bieli, Amala na tym zdjęciu miała otwarte i naturalne włosy, rozchylone na bok, gdy wyglądała cudownie w swoim minimalistycznym wyglądzie. Gdy jej słońce pocałowało jej spieczoną skórę lśniło, jedyne, co nosiła na twarzy, to nic innego jak gracja.

2. Naturalne pędy:

Amala Paul bez makijażu 2

Na jednej ze swoich wcześniejszych sesji zdjęciowych aktorka Amala dobrze się prezentowała, objęła swoje niedoskonałości i wciąż śmiało pozowała do zdjęcia. Pokazując światu, że mocno wierzy w wady, oto Amala w czerwonym golfie i piegach uśmiechająca się słodko do kamery.

3. Minimalistyczny wygląd:

Amala Paul bez makijażu 6

Amala obnosiła się z raczej gładkim wyglądem porcelanowej lalki, gdzie zdecydowała się na minimalistyczny wygląd. Tradycyjna bindi zdobiła jej czoło, a jej oczy miały delikatny dotyk wkładki, podkreślając jej rysy z być może miękkim różowym połyskiem dodanym do ust.

4. Inny wygląd:

Amala Paul bez makijażu 4

Tym razem Amala spróbowała innego wyglądu, pięknego, w którym założyła okulary i nosiła piękny złoty kolczyk z ćwiekami. Wyglądała całkiem wdzięcznie ze swoim nowym akcesorium, gdy jej pozbawiona makijażu twarz wykrzywiła się w uśmieszku.

5. Za zestawem:

Amala Paul bez makijażu 5

Na jednym z pozostałych zdjęć widać ją, jak wyciąga pomocną dłoń do reżysera, gdy oboje oddawali się ruchom kamery podczas ujęcia. Pomiędzy ujęciami a retuszami makijażu Amala Paul została nakręcona, wyglądając absolutnie bosko, z minimalnym akcentem makijażu, który poprawia jej wygląd.

6. Ułóż Ahoj:

Amala Paul bez makijażu 6

Gdy Amala pozowała w swojej satynowej białej sukni z koronkową obwódką, miała elegancki kapelusz trzymany za głową. Na tym zdjęciu nie miała śladów makijażu, a mimo to wyglądała raczej skromnie i pięknie, jej opalona na złoto skóra tutaj wydziela ciepłą atmosferę.

7. Bezwzględne selfie:

Amala Paul bez makijażu 7

Wredna gra o selfie dopasowała Amalę do jej wyglądu na ekranie, gdzie wyglądała równie genialnie poza kamerą. To selfie zobaczyło, jak popisuje się swoją nieskazitelną skórą, gdy uważnie wpatruje się w kamerę. Mówią, że mała linijka jest najlepszym przyjacielem dziewczyny, ponieważ słaba czarna linia podkreślała jej ładne osoby.

8. Jeszcze inne selfie:

Amala Paul bez makijażu 8

Po raz kolejny Amala zrobiła sobie selfie i tym razem nie miała na twarzy żadnych resztek makijażu. Jej włosy rozchylone i ułożone od środka dawały naturalny wygląd i promiennie obnosiła się w aparacie.

9. Na planie dla jej pracy:

Amala Paul bez makijażu 9

Gdy Amala zajęła się pracownikami planu, poznając swoją rolę i pracę na dany dzień, solidna na ramieniu szczera zobaczyła ją ubraną w jej casualową sukienkę, z włosami związanymi w kucyka bez makijażu na twarzy, omawiającą scenę z aktorami. inni członkowie.