Charmi jest aktorką filmową w języku telugu, która swój pierwszy debiut zadebiutowała w 2002 roku, kiedy miała zaledwie 15 lat. Mimo że jej film nie odniósł zamierzonego sukcesu, Charmi zdobyła upragnioną notę ​​i wkrótce została jedną z najlepszych. wspólne twarze kina południowego. Począwszy od malajalam do tamilskiego i ostatecznie z powrotem do Telegu, miała kilka pamiętnych ról aktorskich, które zrobiły dla niej miejsce na rynku. Zawsze podziwiana za jej urodę i równowagę, prawdą jest, że gwiazdy wyglądają inaczej bez profesjonalnego stroju studyjnego. Jednak w tym artykule przyjrzymy się wyglądowi bez makijażu Charmi Kaur i zdecydujemy, jak dobrze radzi sobie bez profesjonalnego makijażu.

Charmi bez makijażu Zdjęcia:

1. Offset wyrafinowanie:

charmi-bez-makijażu

Offset Charmi bierze na siebie, aby zawsze wyglądać jak najlepiej, bez względu na sytuację, ale zawsze robi to bez makijażu lub bardzo minimalnego makijażu. Charmi to absolutne piękno południowego świata i ten wyrafinowany obraz jest tego dowodem.

2. Rytuał selfie bez makijażu:

Charmi bez makijażu 2

Charmi uwielbia robić sobie zdjęcia i jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Oczekuje się tego jako celebrytka i zawsze stara się być na szczycie w grze, ale zawsze robi to bez makijażu, ponieważ jest naprawdę naturalną pięknością, która nie wymaga wzmacniaczy urody, aby wyglądała dobrze w jakikolwiek sposób.

3. Dzień Sportu:

Charmi bez makijażu 3

Dni sportowe są dość gorączkowe, a podczas sezonu kabaddi mnóstwo celebrytów było aktywnymi członkami wielu drużyn kabaddi. Jak widać na zdjęciu Charmi była częścią wojowników Telegu i przez cały dzień kręciła się na boisku pozując do zdjęć i dopingując swoją drużynę, A wszystko to bez kropli makijażu.

4. Minimalistyczne spotkanie prasowe:

Charmi bez makijażu 4

Spotkanie prasowe jest zwykle dość formalnym wydarzeniem i dlatego dla zachowania pozorów wymagany jest odrobina makijażu, ale nie za dużo dla Charmi, ponieważ jest ona naturalną pięknością. Więc wystarczy minimalna ilość makijażu, a ona jest gotowa na każde spotkanie prasowe z żywiołowością lwicy.

5. Miękki wygląd bez makijażu:

Charmi bez makijażu 5

Stylizacja bez makijażu to jeden z najwygodniejszych stylizacji, jakie oferuje Charmi w połączeniu z jazzową koszulą wizytową. To zdjęcie jest prawdziwym świadectwem tego, że rzeczywiście wygląda genialnie i z wdziękiem bez potrzeby wykonywania makijażu. Jest jedną z niewielu kobiet w branży, które są bezpieczne bez makijażu.

6. Zdjęcia z aparatu:

Charmi bez makijażu 6

To zdjęcie jest czystym kadrem z filmu castingowego Charmi. Zdjęcie pokazuje, że wizażystka nie marnowała zbyt wiele czasu na makijaż na i tak już olśniewającej twarzy Charmi. Minimalna ilość makijażu to wszystko czego potrzebuje nawet na planie.

7. Prosto z filmu:

Charmi bez makijażu 7

Jest to również film, który wciąż dodaje odrobinę etnicznego charakteru do zwykłego, korporacyjnego wyglądu Charmi. Etniczne kolory dodają blasku stylizacjom Charmi bez konieczności stosowania rozbudowanego makijażu, aby cokolwiek powiększyć.

8. Jeszcze inny Offset:

Charmi bez makijażu 8

To zdjęcie ma uwydatnić olśniewający uśmiech, który ma Charmi. Jej uśmiech to cały makijaż, którego potrzebuje ta wspaniała aktorka. Jej uśmiech jest świetnym dodatkiem do jej i tak już genialnego wyglądu.

9. Brak sesji zdjęciowej do makijażu:

Telugu Aktorka Charmi Najnowsze gorące zdjęcia z sesji zdjęciowej

Charmi oddaje się mnóstwu sesji zdjęciowych, co jest naturalne dla każdej celebrytki, ale jedynym wyjątkiem jest to, że uwielbia obnosić się ze swoim naturalnym pięknem, zamiast rozcieńczać je makijażem.