Kriti Sanon to wschodząca kobieca piękność Bollywood. Po rozpoczęciu kariery w modelingu zadebiutowała w filmie telugu. Jej pierwszym debiutem w Bollywood było Heropanti, które ukazało się na początku zeszłego roku. Bez wątpienia jest bardzo utalentowana i bardzo piękna. Lubi prowadzić proste życie i spędzać większość czasu z rodziną, kiedy nie robi zdjęć. Po zdobyciu nagrody Filmfare dla aktorki w roli debiutanckiej, osiągnęła niewiarygodną liczbę fanów. W dzisiejszych czasach jest podziwiana ze względu na jej skromną naturę oraz inteligentny i pewny siebie pokaz naturalnego piękna bez makijażu.

Piękne Kriti Sanon bez makijażu Zdjęcia:

Oto niektóre z najlepszych zdjęć Kriti Sanon bez makijażu, które udowodnią, że ta dziewczyna jest czymś więcej niż zwykłą plastikową modelką.

1. W radosnym nastroju:

Kriti Sanon bez makijażu Zdjęcia 1

To zdjęcie Kriti zostało uchwycone w niej na długo przed dołączeniem do filmów. Tutaj wygląda tak prosto, ale tak atrakcyjnie, nawet bez makijażu. Jej naturalnej urody nie da się porównać z żadną młodą aktorką w hinduskim przemyśle filmowym. Prosty różowy top może sprawić, że dziewczyna będzie tak boska, tego fakt udowodniła tego dnia Kriti.

2. Dziewczyna tatusia:

Kriti Sanon bez makijażu 2

To jest zdjęcie Kriti z siostrą i ojcem. Ci, którzy znają Kriti wystarczająco dobrze, muszą wiedzieć, że uwielbia spędzać wolny czas z rodziną. To zdjęcie zostało zrobione, gdy rodzina Sanonów wyjechała na wakacje i jak widać, świetnie się bawili. Kriti wygląda tak prosto bez makijażu, ale jest wystarczająco ładna, aby konkurować z pięknem Matki Natury.

3. Nowa dziewczyna w mieście:

Kriti Sanon bez makijażu 3

Kriti jest w tej chwili najnowszą dziewczyną w Bollywood. Po zdobyciu nagrody Filmfare dla najlepszej aktorki za debiutancką rolę została rozpoznana w całych Indiach. Jej prosta i pokorna natura jest jednym z głównych powodów wszystkich sukcesów, jakie odniosła do tej pory. Kriti może nosić wszystko, co chce i sprawić, że będzie dobrze wyglądać na niej, nawet na co dzień top i czarną czapkę, a także bez makijażu na twarzy.

4. Portret rodzinny:

Kriti Sanon bez makijażu 4

To ładne zdjęcie rodziny Sanon, gdzie Kriti jest widywana w codziennych ubraniach i bez makijażu. Prawie nie potrzebuje żadnego produktu kosmetycznego, aby wzmocnić swój uwodzicielski wizerunek. To zdjęcie pokazuje, że Kriti może szybko nosić coś ze swojej szafy i sprawić, by ten kawałek materiału wyglądał na niej wyjątkowo. To siła naturalnego piękna.

5. Kolejny Snap bez makijażu:

Kriti Sanon bez makijażu 5

Aby pracować w branży filmowej i pracować nad wieloma filmami naraz, Kriti musi nakładać liczne kosmetyki i przechodzić liczne poprawki upiększające. Ale to nie wpływa na jej życie osobiste. W rzeczywistości wciąż jest małą dziewczynką tatusia, która lubi zachować prostotę i swobodę przez cały czas. Jej relacje ze starą przyjaciółką są nadal nienaruszone i zdecydowanie nie waha się pokazać swojego naturalnego piękna. Tutaj możesz zobaczyć ją nadal naturalną bez makijażu.

6. Grupowe selfie rodzinne:

Kriti Sanon bez makijażu 6

Kriti zamieściła na swoim profilu na Instagramie całe rodzinne selfie. Tutaj ma twarz bez makijażu. Dziewczyna, która pracowała w przemyśle filmowym, nigdy wcześniej nie była tak prosta. Jej sława nie ma wpływu na jej wygląd ani styl ubierania się.

7. Dostrzeżony na ulicach:

Kriti Sanon bez makijażu 7

Kriti Sanon została zauważona na ulicach bez makijażu, gdy szła na siłownię. Ta młoda piękność lubi pokazywać swój wygląd bez makijażu, kiedy tylko ma szansę. Można powiedzieć, że jest raczej dumna ze swojej naturalnej urody i lubi popisywać się boskim pięknem zamiast drogich wykończeń makijażu.

8. Dziewczyna w ogniu:

Kriti Sanon bez makijażu 8

To zdjęcie Kriti pokazuje, jak bardzo jest wysportowana i piękna. Tutaj widzimy Kriti, która ćwiczy swoje umiejętności kickboxingu i pokazuje swoją uroczą twarz bez makijażu oraz wyjątkowo dopasowaną i stonowaną sylwetkę.

9. Jeszcze inny obraz bez makijażu:

Kriti Sanon bez makijażu 9

Ostatnia to kolejna bez makijażu fotka Kriti Sanon, która została kliknięta w jej rodzinnej rezydencji. Słowa nie wystarczą, by podziwiać i docenić jej naturalnie piękną twarz na tym zdjęciu.