Malaika Arora to wszechstronnie utalentowana kobieta. Jest VJ, tancerką, modelką, aktorką, prezenterką telewizyjną, a także mamą. Przy przyzwoitym wzroście i oszałamiającej sylwetce jest jedną z najpiękniejszych kobiet w indyjskim przemyśle filmowym. Jeśli chodzi o item girls, nie można pominąć imienia Malaika Arora. Urodzona w Chembur w Indiach, wcześnie rozpoczęła karierę modelki i dostała się do filmów jako dziewczyna przedmiotu, a także nakręciła wiele filmów, które zyskały jej znaczne uznanie społeczne.

Będąc częścią rodziny Salmana Khana, lubi dbać o kondycję i zachować formę. W tym celu musi przejść szereg zabiegów kosmetycznych, które czasami mogą być przytłaczające. Ale pani Khan to znacznie więcej niż tylko plastikowa lalka, którą otaczają kosmetyki. Oto niektóre z najlepszych zdjęć Malaiki Arory bez makijażu, które uświadamiają Ci, jak piękna jest ta kobieta w rzeczywistości.

1. Kocha swoje dzieci:

Malaika Arora bez makijażu 1

To jest kolaż Malaiki i jej syna. Na trzech zdjęciach dziewczyna pozuje bez makijażu. Jej olśniewająca sylwetka i naturalnie piękna twarz wystarczą, by zaimponować widzom. Ilekroć robi sobie przerwę w biznesie modowym i filmowym, lubi poświęcać się zabawie i spędzaniu czasu z rodziną. Ta pokorna natura jej pokazuje, jak naprawdę jest piękna od środka.

2. Zabawa dla wszystkich!

Malaika Arora bez makijażu 2

Te zdjęcia pokazują, jak Malaika bawi się na rodzinnym wydarzeniu. Nie martwiąc się trochę o makijaż, oddaje się zabawie i szaleństwu z rodziną podczas tego konkretnego wydarzenia.

3. Królowa piękności:

Malaika Arora bez makijażu 3

Powiązana z wieloma markami produktów kosmetycznych i modowych, Malaika ma ogromną wiedzę i kreatywność, jeśli chodzi o ubieranie się. Tutaj ma na sobie zwykłą białą koszulę, zielone spodnie i pomarańczową torbę, ale wraz z tym pokazuje swoje naturalne piękno, nosząc zero makijażu.

4. Dziewczyna w rajstopach:

Malaika Arora bez makijażu 4

Malaika ma niesamowitą sylwetkę i lubi nosić dopasowane ubrania. Została zauważona na lotnisku, gdy miała na sobie obcisły szary top, w którym obnosiła się ze swoim wspaniałym ciałem. Tego dnia nie miała makijażu, ale wyglądała na tyle ładnie, by zaimponować wszystkim okolicznym pracownikom lotniska i stewardesom.

5. Dziewczyna z siłowni:

Malaika Arora bez makijażu 5

Tutaj Malaika wykonuje hardcorowy trening rdzenia z użyciem kabli. Jej wysportowany styl życia i odległy związek z tuszem do rzęs to jeden z głównych powodów podziwu fanów wobec niej. Takie utalentowane naturalne piękno nigdy nie może być zmierzone miarą produktów kosmetycznych.

6. Z jej synem:

Malaika Arora bez makijażu 6

To urocze zdjęcie Malaiki z synem. Malaika też wygląda jak dziecko na tym zdjęciu, które też bez pomocy jakiegokolwiek makijażu. Jej piękna twarz sprawia, że ​​wszystkie kosmetyki wyglądają przed nią bezwartościowo.

7. Bez makijażu:

Malaika Arora bez makijażu 7

Ta kobieta jest inspiracją dla wielu kobiet w całych Indiach, a także na całym świecie. Będąc matką, udało jej się zachować formę i cały czas wyglądać pięknie.

8. Kieruj się gdzieś:

Malaika Arora bez makijażu 8

Zauważono, że Malaika zostawia ją bez makijażu. Jak prosty czarny top bez rękawów i dżinsy sprawiają, że dziewczyna wygląda tak bosko? Wszyscy powinniśmy nauczyć się kilku wskazówek dotyczących urody i zdrowia od Malaiki.

9. Z szwagrem:

Malaika Arora bez makijażu 9

Malaika Arora została zauważona, jak robiła zdjęcie z własną siostrą i szwagrem na imprezie rodzinnej, na której pokazała swoje naturalne piękno.