Dumna aktorka południowoindyjskiego kina, Regina Cassandra, zadebiutowała po raz pierwszy w wieku zaledwie 9 lat, kiedy postanowiła zostać kotwicą jednego z dziecięcych programów. Później przeszła do kina w wieku 14 lat, grając swoją rolę obok innych znanych aktorów. Potem jej ostatnia przerwa nastąpiła w wieku 21 lat, kiedy zagrała u boku Yogi, który był wtedy nowym graczem. Obecnie Cassandra jest jednym z najpopularniejszych nazwisk kin Południa, występując w filmach tamilskich, telugu i kannada. W aparacie Regina zawsze błyszczała jak jasna gwiazda, a w tym artykule ustalimy, czy jej jasność rzeczywiście ogranicza się do studia, czy nie.

Piękna Regina Cassandra bez makijażu ze zdjęciami:

1. Cały wygląd dżinsu:

regina cassandra bez makijażu

Regina Cassandra ma tutaj dżinsowy wygląd, gdy łączy swoje codzienne niebieskie dżinsy z dżinsową koszulą. Wyglądając na mądrą i pełną pewności siebie, Regina miała nagą twarz, z wyjątkiem różowego odcienia na ustach. Na zdjęciu widać było, że wyglądała świeżo i nieskazitelnie nawet bez makijażu.

2. Freak Fitness włączony:

Regina Cassandra bez makijażu 2

To zdjęcie zostało zrobione podczas jednego z jej treningów fitness, podczas którego Regina zaangażowała się w jogę mocy. Kiedy usiadła wyciągniętymi nogami, gotowa do przyjęcia swojej postawy, wyglądała na całkiem przyziemną i piękną w swoim naturalnym ja, jej włosy były niechlujnie związane z tyłu, z poważnym wyrazem twarzy czającym się.

3. Ciśnienie robocze:

Regina Cassandra bez makijażu 3

Presja filmowa ma na niej wpływ, ponieważ Regina na tym zdjęciu pokazała, jak wygodnie nosi własną wagę w swoim naturalnym ja bez potrzeby zewnętrznego makijażu, aby była ładna. Mimo że pod jej oczami widać ciężką pracę i nieprzespane noce, wygląda na idealnie spokojną i opanowaną.

4. Uśmiechy:

Regina Cassandra bez makijażu 4

Gdy uśmiechała się nieśmiało, jej włosy z przedziałkiem opadały na boki, a jej twarz ukazywała świeżość, która wydobywała klasyczną architekturę jej ciepłej słonecznej skóry..

5. Szczery:

Regina Cassandra 5

W tej szczerej Reginie wygląda absolutnie kipiąco, robiąc śmieszną minę do kogoś, podczas gdy ktoś inny uchwycił widok na rolce aparatu. Zdjęcie tutaj pokazuje tę gwiazdę bez makijażu, dzięki czemu jej soczyste loki są w dół i są wolne.

6. Piękno twarzy:

Regina Cassandra bez makijażu 6

Jedno z najbardziej naturalnych i odważnych zdjęć Reginy, piękno tutaj pozowało do ujęcia, obejmując jej nagą twarz bez śladów makijażu. Czujemy zmęczenie w jej oczach, które odbijają się od nas, podczas gdy na zewnątrz zachowuje subtelny spokój, jej miękkie rysy dopasowują się do aksamitnego dotyku jej skóry.

7. W formalnościach:

Regina Cassandra bez makijażu 7

Tym razem, ubrana w oficjalną miętową koszulę, Regina wystylizowała i wyprostowała włosy, aby wydobyć tę finezję, podczas gdy bez makijażu na twarzy odważyła się wyglądać absolutnie kusząco. Nie tylko blask jej skóry przykuł naszą uwagę, ale także jej stylistyka.

8. Nowy wygląd:

Regina Cassandra bez makijażu 8

Regina siedziała, dobrze się bawiąc ze sobą, gdy zdecydowała się na nowy wygląd, ten w okularach. Natychmiast włączając tryb gorącego nerda, Regina całkiem zręcznie zdjęła okulary. Mimo że jej twarz nie miała studyjnego wykończenia, sama wyglądała całkiem atrakcyjnie.

9. Przejście na tradycję:

Regina Cassandra bez makijażu 9

Ubrana w ładny żółty garnitur, Regina na tym zdjęciu ma minimalny makijaż, gdy pozuje do tradycyjnej sesji zdjęciowej. Zachowując nienaruszone korzenie, Regina wygląda na całkiem szczęśliwą w swoim naturalnym ja.