Kerry Washington, jedna z renomowanych aktorek i całkowicie amerykańska, była ulubieńcem nas od początku jej słynnego serialu Scandal. Jednak nie tylko na tym polega jej rozpoznawalność, ponieważ w przeszłości zagrała w wielu cudownych hitach, w tym w Django Unchained i filmie The Dead Girl z 2006 roku. Mimo że zawsze była oszałamiająca na ekranie, wielu zastanawia się, czy naprawdę jest tym wszystkim bez artystów makijażu ze studia Universal, a w tym artykule przetestujemy to.

1. Odważny ruch:

Kerry Waszyngton 1

Często olśniewające gwiazdy nie chcą pozować nago na okładkach magazynów, ale Kerry Washington miała inne odczucia. Na przedniej kurtce Allure Kerry Washington pozuje ze swoim absolutnym minimum, jak zawsze wygląda oszałamiająco. Poza delikatnym wacikiem nie miała na sobie widocznego makijażu.

2. Dobrze ubieranie:

Kerry Washington bez makijażu 7

Kerry została uznana za najlepiej ubraną kobietę i spełniającą nasze oczekiwania, tutaj widzimy Kerry w jej najlepszym stroju, ubraną w koktajlowy strój wieczorowy z seksownymi butami w stylu bob i gepard. Pomalowała twarz do minimum i nawet bez profesjonalnej ręki do makijażu wyglądała pięknie.

3. Po prostu normalny dzień:

Kerry Washington bez makijażu 3

Podobnie jak my, nawet gwiazdy mają zły dzień lub pryszcz na czole. Jednak Kerry Washington może z łatwością uzyskać wygląd. Spacerując w kraciastej koszuli i miękkich włosach z przedziałkiem, gwiazda Skandalu miała nieskazitelną skórę z uroczymi piegami z boku.

4. Bieg na posyłki:

Kerry Washington bez makijażu 4

Tym razem Kerry założyła wszystkie białe ubrania, gdy chodziła po Nowym Jorku załatwiając sprawunki. Zmęczony harmonogram gwiazdy pozostawił jej bałagan w załatwianiu spraw, do którego przyznała się podczas wywiadu, a na zakończenie miała okulary przeciwsłoneczne na oku i nieskazitelny uśmiech. Nawet bez makijażu tym razem wyglądała na nieskazitelną cerę.

5. Kłopoty na lotnisku:

Kerry Washington bez makijażu 5

Wszyscy mieliśmy tę zdegustowaną minę, że musieliśmy wielokrotnie przechodzić przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, a tutaj mamy Kerry’ego Washingtona, który robi nie mniej. Stojąc w oczekiwaniu na jej zielony sygnał, by ruszyć do przodu, Kerry była widziana w LAX z włosami upiętymi w kok i założonymi okularami. Nigdy nie miała makijażu na twarzy, gdy owinęła szyję szalikiem i kontynuowała.

6. Mamusia:

Kerry Washington bez makijażu 6

Gdy pojawiły się plotki o tym, że Kerry Washington w końcu przyjęła macierzyństwo, media patrzyły na wszelkie możliwe oznaki dziecięcych guzków i dawały ludziom dokładnie to, czego chcą, Kerry chodziła w swoim dżinsach, pokazując jej brak makijażu i miękki dziecięcy guz. . Jej włosy były upięte w kok wsparty opaską, gdy powiesiła skośnie torbę i odeszła uśmiechnięta.

7. Selfie za kulisami:

Kerry Washington bez makijażu 2

Podczas gdy intensywny klif w jej serialu Skandal sprawił, że jej fani są wszędzie, Olivia Pope, jej postać z serialu, pozowała za kulisami z dwiema głównymi rolami serialu dramatycznego. Wyglądali dobrze bez makijażu, cała trójka obdarzyła swoim najsłodszym uśmiechem.

8. Dzień wolny:

Kerry Washington bez makijażu 8

W dzień wolny Kerry postanowiła odwiedzić teatr Eda Sullivana z przyjaciółmi i na podstawie zdjęć wyglądała pięknie bez profesjonalnej pomocy w makijażu. Najlepszym przyjacielem dziewczyny nie są diamenty, ale jej wkładka, jej połysk i trzymanie się dziewczęcego kodu, gwiazda miała włosy na swoim miejscu, a jej twarz lśniła uroczo.

9. Bycie sprytnym:

Kerry Washington bez makijażu 9

Kerry zawsze zadziwiała nas nagłymi zmianami w stylu, czy to zwykłe spodnie dresowe na dzień, czy dopasowany do kawowego dżinsu. Ubrana modnie w dżinsy i czarny płaszcz, Kerry opuściła budynek w okularach i nie miała na twarzy wyraźnych śladów makijażu..