Jedna z najbardziej wszechstronnych aktorek wszechczasów, Tabassum Fatima Hashmi, lepiej znana jako jej pseudonim sceniczny Tabu, jest jedną z wielu aktorek, które wpłynęły na świat kina swoją pierwszorzędną osobowością i nieskazitelnymi umiejętnościami. Aż do swojego ostatniego filmu Drishyam, Tabu przez te wszystkie dni miała krótką przerwę od aktorstwa. Jednak jej najlepsze czasy obejmowały jedne z największych hitów wszechczasów. W wieku 43 lat Tabu wciąż jest oszałamiającą pięknością, jej wdzięk wypływa z jej osobowości za każdym razem, gdy widzimy ją na ekranie. Ale powszechnie wiadomo, że gwiazdy często wyglądają zupełnie inaczej bez profesjonalnego makijażu. To naprawdę sprowadza się do samych gwiazd, czy mogą z łatwością zdjąć swój makijaż bez makijażu, czy nie. W tym artykule, dzisiaj porozmawiamy o najlepszych wyglądach Tabu bez makijażu i ustalimy, czy naprawdę może wyciągnąć swój wygląd, czy nie.

Piękne zdjęcia Tabu bez makijażu:

1. Z osiągnięciami:

Zdjęcia Tabu bez makijażu 1

To zdjęcie pochodzi z wczesnych aktorskich dni Tabu, prawdopodobnie zaraz po tym, jak zdobyła nagrodę za swoje doskonałe osiągnięcia. Pozowanie bez makijażu Tabu w młodości była całkiem urocza, jeśli nie naturalnie piękna. Ubrana w tradycyjny fioletoworóżowy garnitur, Tabu na tym zdjęciu wyglądała na bardzo uradowaną i zadowoloną z jej nagrody.

2. Uosobiona łaska:

tabu bez makijażu2

Po raz kolejny ubrana w tradycyjny garnitur, oto kolejne piękne zdjęcie Tabu bez makijażu, wyglądające po prostu bosko, gdy ma na twarzy uroczy uśmieszek. Rozpuściła włosy, długa i pełna wdzięku, Tabu wyglądała całkiem profesjonalnie w sposobie, w jaki się nosiła.

3. Zdjęcia do filmów:

tabu bez makijażu3

Tabu zawsze była odważną aktorką, której umiejętności weterana rządziły jej rolami z finezją. To zdjęcie zrobione z jednego z filmów, w którym zdecydowała się wybrać minimalistyczny wygląd, jej włosy w naturalnym stanie opadają na jej ramiona, gdy używa odcienia cielistych ust i miękkiej czarnej wyściółki, aby dodać jej wygląd.

4. Na co dzień na zawsze:

tabu bez makijażu4

Był to jeden z fragmentów przed lub po przeprowadzonym wywiadzie, w którym widzimy ją odpoczywającą, gdy pozuje do szybkiego zdjęcia w swoim codziennym, swobodnym wyglądzie. Jej włosy były w swoim zwykłym stanie, były stonowane i gładkie, gdy sparowała swoją czarną koszulkę z pełnym rękawem z niebieskimi dżinsami z dzwonkiem.

5. W wywiadzie:

tabu bez makijażu5

To zdjęcie pochodzi z kolejnego wywiadu, w którym Tabu wydawał się nie mieć makijażu. Miękki bordowy odcień pasował do jej stonowanej naturalnej cery, podczas gdy jej zmęczone oczy mogły powiedzieć, że ciężko pracowała nad nowym filmem. Gdy mówiła o swoim filmie i swojej roli w nim, jej charyzma po prostu rozświetliła pokój.

6. Najlepszy jej wygląd:

tabu bez makijażu6

Jest tylko garstka aktorów, którzy są gotowi pojawić się na ekranie bez wcześniejszego makijażu, aby ukryć swoje niedoskonałości, a Tabu jest z dumą jednym z nich. To kolejny z jej zdjęć z filmów, w których pojawiła się bez makijażu, wyglądając świeżo i pięknie.

7. Strzały Haidera:

tabu bez makijażu7

Jeden z jej najlepszych ekranów filmowych wszechczasów, to zdjęcie z kadrów z jej przeboju Haider. Na tym zdjęciu wygląda całkiem pięknie, spełniając swoją rolę, ponieważ jej nieskazitelna twarz przedstawia tylko jej pokryte zmarszczkami oczy i jej prawdziwe piękno.

8. Bycie tradycyjnym:

tabu bez makijażu8

Najlepszy z jej wyglądu zawsze był tak tradycyjny, a tutaj jest jej zdjęcie w eleganckim złoto-niebieskim sari, które wygląda pięknie jak zawsze.

9. Premiera filmu:

tabu bez makijażu9

Po raz kolejny łącząc swoją czarną bluzkę z jasnoniebieskimi dżinsami, Tabu wyglądała na całkiem przyziemną i przyjemną podczas swojej premierowej wizyty w filmie.