Czy wiesz, że człowiek spędza w swoim miejscu pracy średnio 90000 godzin w swoim życiu? Praca, obok życia osobistego, stała się równą częścią życia każdego człowieka. Posiadanie kreatywnego projektu wnętrza biura odgrywa kluczową rolę w postrzeganiu miejsca, w którym pracujesz.

Posiadanie odpowiedniego wnętrza inspiruje ludzi do wydajniejszej pracy i sprawia, że ​​czujemy się jak własna. W tym artykule przedstawiamy najlepsze projekty wnętrz biurowych, które pomogą Ci zrewitalizować przestrzeń do pracy w biurze.

Najlepsze projekty wnętrz biurowych

Najlepsze projekty wnętrz biurowych w Indiach:

Oto nasze 25 prostych i nowoczesnych projektów wnętrz biurowych ze zdjęciami. Przyjrzyjmy się im.

1. Projekt wnętrz małego biura:

Projektowanie wnętrz małych biur

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni jest tym, co sprawia, że ​​projekt wnętrza małego biura jest najbardziej efektywny, ponieważ powierzchnia, którą dysponujesz, jest stosunkowo mniejsza. Wnętrza w tym projekcie mają półki do montażu na ścianie wraz ze stołem do montażu na ścianie, który pozostawia całą przestrzeń podłogową. Na ścianach znajdują się dwie inteligentne żarówki, które kontrastują z brązowym kolorem ścian pokoju. Na półkach możesz umieścić niezbędne akta i dokumenty, aby Twoja przestrzeń robocza była wolna. Krzesło zapewnia wystarczający komfort, dzięki któremu możesz wygodnie pracować.

Czytaj więcej: Najlepsze projekty małych biur

2. Projekt wnętrza kabiny biurowej:

Projektowanie wnętrz kabin biurowych

Wiele biur posiada kabiny dla osób o różnym przeznaczeniu. Jest to jeden z najlepszych projektów wnętrz biurowych, w którym po jednej stronie znajdują się szklane ściany, co zapewnia doskonały widok. Znajdują się tu duże półki ze szklanymi drzwiami, dzięki czemu wygląda wytwornie. Prosty stół z szafką z boku zapewnia miejsce do przechowywania rzeczy wraz z popielatymi sofami w części wypoczynkowej. Na środku pokoju znajduje się żyrandol, który jest prosty, ale elegancki. Cała konfiguracja miejsca idzie w parze, gdzie wszystko pasuje do nowoczesnej aranżacji wnętrz biurowych.

Czytaj więcej: Nowoczesne projekty kabin biurowych

3. Projekt ściany wewnętrznej biura:

Projektowanie ścian wnętrz biurowych

To prosta przestrzeń biurowa, w której ludzie albo odbywają kreatywne spotkania, albo siadają na szybką przerwę na jedzenie. Jest to projekt ściany wewnętrznej biura, w którym całe pomieszczenie ma niewiele lub nie ma żadnego wystroju, z wyjątkiem ściany z jednej strony. Po jednej stronie znajduje się duże okno z żaluzjami, które ułatwiają otwieranie i zamykanie w zależności od potrzeb. Pośrodku prosty stół i krzesła z odpowiednim oświetleniem oświetlającym pomieszczenie. Główną atrakcją tego pokoju są proste, ale niepowtarzalne, kolorowe drewniane płyty na ścianie, które dodają mu uroku.

4. Projekt wnętrz biura CA:

Projektowanie wnętrz biurowych Ca

Chociaż rozkład każdego biura jest prawie podobny, to jest to trafny projekt wnętrza biura CA, w którym brane są pod uwagę pewne rzeczy. Kolory ścian i podłogi są białe z odcieniem szarości, dzięki czemu biuro wygląda ponuro. Jest prosty stół z krzesłem, które jest wystarczająco wygodne, aby siedzieć przez cały dzień, a także krzesła po przeciwnych stronach, na których siedzą klienci. W całym pomieszczeniu znajduje się kombinacja wbudowanych i wiszących lamp. Są duże szklane drzwi, które sprawiają, że są dźwiękoszczelne, ale również wyglądają elegancko.

5. Projektowanie wnętrz biur architektonicznych:

Architektura wnętrz biurowych

Każda osoba ma inny pomysł na to, jak powinno wyglądać jej biuro. To idealna symbolizacja wystroju biura architektonicznego, wypełnionego niepowtarzalnymi i nietuzinkowymi projektami, które wyglądają atrakcyjnie. Wygląd z jednej strony jest elegancki i prostokątny, z białym kolorem używanym głównie do kolorów podłóg i ścian. Na suficie wystaje trójwymiarowy wygląd, co daje możliwość wyeksponowania projektów wraz z kilkoma ramkami na ścianach natury. Schody schodzą na dół, na którym może usiąść kilka osób.

6. Projektowanie wnętrz biurowych MD:

Projektowanie wnętrz Office Md Room

Biuro dyrektora zarządzającego jest przestronne w każdym biurze, które musi być uporządkowane. Jest to duża sala biurowa MD o prostym wystroju wnętrza. Na środku znajduje się duży stół w kształcie litery L z ciemnobrązową i białą kombinacją wraz z wygodnym krzesłem. W jednym rogu pokoju znajdują się dwie sofy, a z tyłu duża szafka do przechowywania rzeczy. Minimalistyczny wystrój sprawia, że ​​pokój wygląda elegancko.

7. Wnętrze biura domowego:

Wnętrze biura domowego

Wielu z nas ma obecnie pracę z domu. Jest to doskonały przykład na wnętrze domowego biura, gdzie łączy w sobie komfort Twojego domu z niezbędnymi rzeczami potrzebnymi do założenia biura. Kolor ścian to prosta biel, która kontrastuje z drewnianą podłogą wraz z prostymi meblami z jasnego drewna. Stół jest prosty i może pomieścić dwie osoby z tylko potrzebnymi rzeczami, takimi jak komputer, lampka nocna i kubek do kawy. Istnieją dwie wiszące półki, które mogą pomieścić małe rośliny wraz z trofeami.

Czytaj więcej: Najnowsze projekty biur domowych

8. Projektowanie wnętrz biur IT:

Projektowanie wnętrz biurowych

To doskonały przykład aranżacji wnętrz biurowych, zwłaszcza jak na firmy IT, w których pracuje duża liczba pracowników. System jest prosty, z białymi ścianami i dużymi szklanymi oknami, które zapewniają swobodny przepływ powietrza. Na środku pomieszczenia znajduje się rząd czarnych wiszących lamp oraz poziome lampki w miejscach, gdzie siedzą pracownicy. Stoły są proste, z przegrodą pomiędzy nimi. Może umieścić dwie osoby po obu stronach stołu z wygodnymi krzesłami.

9. Projekt wnętrz recepcji biurowej:

Projektowanie wnętrz biurowych recepcji

Recepcja to pierwsza rzecz, którą ludzie zauważają po wejściu do biura. To prosta aranżacja biurowych wnętrz recepcyjnych, w której występuje typowa kombinacja kolorystyczna z popielatymi ścianami dopasowanymi do podłogi. Część sufitu jest pomalowana na pomarańczowo, co pasuje do logo i krzesła przy wejściu. Oświetlenie w tej przestrzeni zapewniają stylowe żarówki poziome i pionowe.

10. Projekt wnętrz biurowych:

Projektowanie wnętrz biur komercyjnych

Jest to doskonały przykład komercyjnego wystroju biura, w którym niewiele jest artyzmu, a jedynie przedstawianie biznesu. Sufit przestrzeni ma cienkie płyty z kombinacją wbudowanych i wiszących świateł. Po jednej stronie pokoju znajdują się przeszklone kabiny, a po drugiej długi stół z prostego drewna, na którym na wysokich krzesełkach może usiąść osiem osób. Z jednej strony jest miejsce na kuchnię z wieszakiem na ścianie do umieszczenia wielu rzeczy. Rośliny w rogach pokoju dodają wystroju.

11. Projekt wnętrz biura wykonawczego:

Projektowanie wnętrz biura wykonawczego

Jest to projekt wnętrz biurowych z przewagą szarości na podłodze i białych ścian. Sufit ma duże kwadraty jako sufit podwieszany z wbudowanymi światłami. Pośrodku stoi drewniany stół z komputerem i krzesłem z wygodnym siedziskiem. Na ścianie znajduje się prostokątny wyświetlacz LED, na tle którego znajdują się cienkie prostokątne paski. Proste wazony i rośliny po obu stronach drewnianego panelu wystającego ze ściany sprawiają, że wygląda pięknie.

12. Projektowanie wnętrz biurowych:

Projektowanie wnętrz biur przemysłowych

Jeśli masz rustykalne miejsce do pracy, to ten industrialny wystrój biura wygląda dobrze, nie zmieniając oryginalności przestrzeni. Po jednej stronie ceglanego muru znajdują się duże przeszklone okna. Po obu stronach sali znajdują się dwa stoły połączone na środku. Na ścianie znajdują się półki na książki i dokumenty, a pod nim stół z miejscem dla co najmniej pięciu osób. Żarówki w kolorze miedzi zwisają, co dodaje im wyglądu.

13. Projektowanie wnętrz mebli biurowych:

Projektowanie wnętrz mebli biurowych

Meble w każdym biurze mają ogromny wpływ na wygląd przestrzeni. Ta aranżacja wnętrza mebli biurowych doskonale prezentuje się w przestronnym gabinecie. Stół wykonany jest z ciemnobrązowego drewna z prostymi białymi obramowaniami po obu stronach górnej części stołu z szafką po jednej stronie stołu. Na stole leży laptop, dzięki czemu przestrzeń jest wolna od bałaganu. Z tyłu ściany znajduje się półka z designerskimi półkami do umieszczenia prostego sprzętu wraz z książkami.

Czytaj więcej: Najlepsze projekty mebli biurowych

14. Skandynawski projekt wnętrz biurowych:

Skandynawski projekt wnętrz biurowych

Skandynawski projekt wnętrz biurowych był ważny w przeszłości, teraz, a nawet w przyszłości. Jest to projekt o subtelnym wykończeniu linii, w którym większość naturalnego światła wpada przez przeszklone okna w całym pomieszczeniu. Minimalistyczny design i prosta kolorystyka to tylko niektóre z wyróżniających cech skandynawskich wzorów. Sufit ma płaskie struktury tworzące okrąg ze zwisającymi światłami. Życie w spodniach wokół tego biura zwiększa komfort, którego szukasz w przestrzeni.

15. Projektowanie wnętrz otwartych biur:

Projektowanie wnętrz otwartych biur

Ogólny termin używany do projektowania architektonicznego i wnętrz jest również nazywany planem otwartym. Ten otwarty projekt wnętrz biurowych obejmuje duże przestrzenie bez prywatnych biur lub pojedynczych kabin. Istnieje szereg stołów z różnymi materiałami i krzesłami, które do nich pasują. W całym pomieszczeniu znajdują się wiszące lampy, które oświetlają przestrzeń. Na środku biura znajdują się wygodne sofy, na których można się zrelaksować.

16. Projekt wnętrza zielonego biura:

Zielony projekt wnętrz biurowych

Kolor zielony jest bardzo rzadki i nie można go łatwo znaleźć. To doskonały przykład zielonego wystroju biura, w którym siedzisko i przegroda między układem siedzeń są zielone. W tej przestrzeni jest niewiele dekoracji, co sprawia, że ​​wygląda ona oficjalnie. Trzy długie stoły mogą pomieścić sześć osób po obu stronach stołu z przegrodą pomiędzy nimi. W jednym końcu pokoju znajduje się biała szafka z obrazem na czarnym tle i zielonych paskach.

17. Minimalistyczne wnętrze biura:

Minimalistyczne wnętrze biura

Podejście projektowe z funkcjonalnymi meblami w nie więcej niż dwóch kombinacjach kolorystycznych doskonale sprawdza się w tym minimalistycznym wnętrzu biurowym. Drewniana podłoga łączy się z białymi ścianami. Długi stół, który może pomieścić co najmniej dwanaście osób, z wiszącymi pod sufitem stożkowymi lampami. Po jednej stronie ściany znajdują się duże szklane okna, a po drugiej przesuwane szklane drzwi.

18. Modne wnętrza biurowe:

Modne wnętrza biurowe

Przełamanie rytmu rutynowych przestrzeni biurowych to sposób na zaprojektowanie nietuzinkowych wnętrz biurowych, które zachęcają do efektywnej pracy. Ta przestrzeń biurowa ma z jednej strony szklane drzwi z otworem. Pośrodku znajduje się mały blat z PCV z wygodnymi pomarańczowymi krzesłami. W suficie znajdują się dwie wiszące lampy w kształcie żarówek z cienkiego bambusa z żarówką w środku. Ściana po jednej stronie pokoju ma czarne tło wypełnione kolorowymi okręgami wypełnionymi reprezentacją sztuki współczesnej, co wyróżnia ją spośród innych rutynowych projektów.

19. Projektowanie wnętrz biurowych 3d:

Wnętrze biura 3D

Projektowanie przestrzeni biurowej to nie żart; wiele czynników wpływa na to. Planowanie trójwymiarowego wnętrza biura to sposób, w jaki możesz zwizualizować wygląd swojej przestrzeni biurowej przed jej wdrożeniem. Szara, gładka podłoga uzupełnia biały sufit z wystającymi z niego kwadratami. Przyciemnione na zielono szkło pośrodku z czarną szybą wokół tworzącą przegrodę w pokoju. Po obu stronach znajdują się dwa stoliki z szafkami dla każdej osoby.

20. Współczesny projekt wnętrz biurowych:

Współczesne wnętrze biurowe

W przeciwieństwie do nowoczesnego designu, ten współczesny projekt wnętrz biurowych skupia się na zaokrąglonych liniach z miękkimi meblami. W projekcie tym reprezentowana jest druga połowa XX wieku. Stół w kształcie odwróconego L z szafką po jednej stronie i wolną przestrzenią na nogi pod stołem. Tył stołu to szklana ściana z dwiema prostokątnymi płytami ściany na przemian ze szkłem z jednej strony z trzema przymocowanymi u góry lampkami. W jednym rogu stoi mały stolik do herbaty z krzesłem, a w drugim roślina.

21. Projektowanie wnętrz biurowych z drewna:

Drewniane projekty wnętrz biurowych

To piękne przedstawienie drewnianego wystroju wnętrz biurowych, gdzie ponad 80% wnętrz jest wykonanych z drewna. Sufit ma drewniane panele, które są odporne na ogień, wodę i wilgoć. Po jednej stronie pokoju znajduje się duże szklane okno z przesuwanymi pokrywami, które można otwierać i zamykać w zależności od potrzeb. Między pracownikami znajdują się rzędy stołów z przegrodami. Każdy rząd stołów ma średniej wielkości drewnianą szafkę do przechowywania ważnych akt.

22. Japoński projekt wnętrz biurowych:

Japońskie projektowanie wnętrz biurowych

Harmonizacja natury z minimalistycznymi meblami to klucz do japońskiego wystroju biura. Pokój wypełniony jest meblami wykonanymi z bambusa w prostych, ponurych kolorach, wraz z wielokolorowym dywanem na podłodze. Przegroda na środku pokoju ma z jednej strony półkę do przechowywania książek, az drugiej długie taborety. Ściany mają duże przeszklone okna z kanapą wzdłuż granicy ze stolikami przed nimi.

23. Kolorowe wnętrza biurowe:

Kolorowe wnętrza biurowe

Każde biuro potrzebuje przestrzeni, w której toczą się intelektualne dyskusje, a te kolorowe wnętrza biurowe są tego doskonałym przykładem. Na ścianach tego pokoju znajdują się płótna przedstawiające liście z domieszką zieleni, a mata podłogowa na podłodze dodaje całości wystroju pomieszczenia, w przeciwieństwie do drewnianej podłogi. Dwie pomarańczowe sofy ze stolikiem do herbaty po jednej stronie pokoju i trzyosobowa sofa pośrodku sprawiają, że siedzenie jest bardzo wygodne. Na ścianie jest duża tablica do zapisywania rzeczy.

24. Projekt wnętrz lobby biurowego:

Projektowanie wnętrz holu biurowego

Ten projekt wnętrza holu biurowego ma wysoki sufit z eleganckim srebrnym wykończeniem. Pod ścianą znajduje się duża recepcja z ruchomymi schodami na dół. Przestrzeń biurowa wygląda na premium, co oznacza połączenie stylu i funkcjonalności wnętrz strefy lobby. W suficie znajdują się cienkie norki z małym wbudowanym światłem na końcu linii. Oświetlenie odbija się od podłogi i ścian, dzięki czemu wygląda pięknie.

25. Bogate wnętrza biurowe:

Bogate wnętrza biurowe

Kto powiedział, że przestrzeń do pracy musi być formalna. To bogate wnętrze biurowe, które efektywnie wykorzystuje przestrzeń i stylowy wystrój wnętrz. Drewniany sufit panelowy z małymi wbudowanymi lampkami rozjaśnia pomieszczenie. Meble w tym pokoju są nowoczesne, pięknie wykończone oraz funkcjonalne. Tradycyjnie i klasycznie wyglądające sofy pośrodku ze szklanym stolikiem do herbaty dodają uroku przestrzeni. Drewno jest podstawowym materiałem użytym w tej przestrzeni, nie ignorując ilorazu stylu. Szklane okna w całym pomieszczeniu nadają mu wyrafinowanego charakteru.

Niezależnie od lokalizacji biura, wnętrza odgrywają kluczową rolę w tworzeniu idealnej atmosfery i środowiska do pracy. Stworzenie przyjaznego miejsca pracy dla starszych i milenialsów nie musi być trudne. Za pomocą tych luksusowych projektów wnętrz biurowych zaktualizuj swoje miejsce pracy, aby zwiększało wydajność pracy, tworząc komfortowe środowisko dla pracowników.