Kiedy myślisz o biurze, wszystko, co przychodzi Ci do głowy, to mnóstwo krzeseł, stołów ustawionych na stanowiskach pracy, boksów i recepcji. Stosowany sprzęt zmienia się w każdym biurze, a to czyni istotną różnicę. Materiał w przestrzeni biurowej jest dostosowywany do upodobań użytkownika, wzorów, wykończenia itp. Najlepsze projekty stołów biurowych występują w kilku kształtach, rozmiarach i z różnych gatunków drewna, takich jak orzech, kasztan, dąb, fornir itp. Rzuć okiem na najlepsze stoły biurowe, a następnie wybierz.

Nowoczesne projekty stołów biurowych w Indiach:

Dostarczyliśmy Ci 30 najlepszych i fajnych projektów stołów biurowych, aby zapewnić wygodną przestrzeń do pracy. Spójrz.

1. Stół do biura domowego:

Stół do biura domowego

Wielu z nas ma możliwość pracy w domu lub jeśli zakładasz nowy zakład, potrzebujesz dla siebie przestrzeni biurowej w swoim domu. Wiele młodych matek wraca do pracy z domu po urlopie macierzyńskim. Biały stół komputerowy z ustalonymi miejscami na komputer, drukarkę i wygodnym krzesłem, aby wygodnie usiąść i pracować. Stół jest prosty, bez krzykliwych dekorów, co zapewnia przestrzeń bez bałaganu z bocznym stolikiem na drukarkę.

2. Stół biurowy do sypialni:

Stół do sypialni

Jest to stół biurowy ustawiony w Twojej sypialni, jeśli nie masz miejsca na ustawienie osobnego miejsca do pracy. Jest to prosty i rustykalny długi, prostokątny stół, który nie ma szerokości podobnej do innych szerokich stołów, przez co nie zajmuje dużo miejsca. Możesz postawić laptopa na stole i użyć wygodnego krzesła z własnego domu, aby dokończyć konfigurację.

3. Stół biurowy projektanta:

Designerski stół biurowy

Jak sama nazwa wskazuje, designerskie stoły są wykonywane indywidualnie na zamówienie i nie można ich znaleźć przypadkowo. Jest to niski stół z ciemnego drewna o czystych i ostrych krawędziach. Komplementarne krzesło jest również umieszczone przed stołem, uzupełniając ustawienie. Projekt tego stołu jest wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ nie jest po prostu płaski lub nie ma otwartej przestrzeni, jak inne stoły. Drewno wewnętrznej powierzchni stołu efekt 3D.

4. Owalny stół biurowy:

Owalny stół biurowy

Stół biurowy o owalnym kształcie ma jasne mahoniowe wykończenie z dużą ilością miejsc do przechowywania. Ten stół jest masywny i ma misterny wzór wyrzeźbiony na krawędziach stołu. Po obu stronach stołu znajdują się półki do przechowywania niezbędnych akt i dokumentów. Idealnie sprawdzi się do umieszczenia w recepcji lub może być również umieszczona w pokoju szefa, który lubi proste meble.

5. Stół biurowy w kształcie litery U:

Stół biurowy w kształcie litery U

To najlepszy projekt stołu biurowego, który idealnie sprawdzi się w gabinecie dyrektora lub osoby zajmującej bardzo wysokie stanowisko. Całość wykonana ze stali nierdzewnej lub drewna z drewnianym blatem w kształcie litery U z dużą ilością miejsc roboczych. Jedną z zalet tego stołu jest to, że ludzie nie muszą patrzeć na nogi innych, ponieważ stół zakrywa dolną część. Można go również najlepiej umieścić w gabinecie lekarskim, ponieważ obszar zaplecza ma miejsce, w którym można spojrzeć na zdjęcia rentgenowskie.

6. Stół biurowy MDF:

Projekt stołu biurowego Mdf

Do produkcji stołów biurowych wykorzystuje się wiele materiałów; jednym z wyróżniających się i modnych materiałów jest płyta pilśniowa średniej gęstości w skrócie MDF. Ten wzór jest prosty i utrzymany w jasnym kolorze sklejki. Po prawej stronie jest dodatkowe miejsce na klawiaturę, jeden duży i jeden mały schowek z uchwytami i systemami zamykania. Po lewej stronie jest otwarta przestrzeń do umieszczania plików i innych ważnych rzeczy.

7. Stół biurowy z PVC:

Stół biurowy z pcv

PVC to mocny rodzaj tworzywa sztucznego, który jest chętnie używany do produkcji stołów i drzwi biurowych, które są odporne na wszelkie uszkodzenia. Tego typu stoły są trwałe, lekkie i można je bardzo szybko przenosić; dlatego najlepiej nadaje się do recepcji. Jest to uproszczona konstrukcja z blokiem, wsparta na płycie o takiej powierzchni PCV, która nadaje mu błyszczący wygląd. Na stole jest dużo miejsca nawet po postawieniu komputera i innych niezbędnych rzeczy.

8. Stół biurowy Godreja:

Stół biurowy Godreja

To stół dla kadry kierowniczej Godreja, który idealnie wpasowuje się w przestrzeń biurową kadry kierowniczej. Stół wykonany z czystego drewna o niepowtarzalnym designie i polerowanym wykończeniu. Stół jest wystarczająco długi, aby pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy, a także trochę wolnego miejsca. Z jednej strony znajduje się również mały stolik, na którym można umieścić ozdoby, takie jak wazony, dzięki czemu wygląda ożywiająco.

9. Stół biurowy Nilkamal:

Stół biurowy Nilkamal

Jest to prosty stół biurowy, który doskonale sprawdza się jako stolik pod laptopa. Wykonany jest z litego czarnego drewna o eleganckim wykończeniu. Ten stół ma półki po obu stronach, jedną długą po lewej i trzy małe miejsca po prawej i jedną pośrodku, które są bezpiecznie wykończone srebrnymi uchwytami i systemami zamków. Jest dodany z gładkim blatem, na którym można umieścić laptopa i niezbędne przybory do pisania. Środkowa część pozostaje otwarta, aby Twoje nogi były wygodne.

10. Stół biurowy Damro:

Stół biurowy Damro

Jest to projekt stołu odpowiedni dla biura wykonawczego lub dyrektora generalnego. Jest to konstrukcja w kształcie litery L, zapewniająca dużo miejsca do przechowywania i obszaru na nogi. Większość stołu jest pusta, tylko laptop, lampa stołowa i mały wazon na samym końcu stołu w połączeniu z wygodnym krzesłem tworzą minimalistyczny design.

11. Stylowy projekt stołu biurowego:

projekty stołów biurowych

Jest to elegancki stół o prostym wykończeniu najlepiej nadający się do kabiny szefa. Wybór kolorów tego stołu sprawia, że ​​pomieszczenie wygląda stylowo i ma czyste linie, nadając mu również wykonawczego wykończenia. Wszyscy w biurze spoglądają na stanowisko pracy szefa i dążą do osiągnięcia tego stanowiska. To także miejsce, w którym toczy się maksimum dyskusji. Stół ma jednorzędowy obszar do przechowywania niezbędnych plików i ich blokowania.

12. Tradycyjny drewniany stół biurowy:

Tradycyjny drewniany stół biurowy

Ten projekt stołu to klasyczna konfiguracja dla każdej przestrzeni biurowej wykonanej z drewna. Górna część jest elegancka i ma gładkie wykończenie, dzięki czemu jest bezproblemową przestrzenią roboczą. Posiada również dwa długie rzędy półek po obu stronach stołu ze stalowymi uchwytami do szybkiego otwierania i zamykania. Szafy te zapewniają łatwy dostęp do wszystkich Twoich akt, dokumentów i odpowiednich dokumentów. Daje to trwały mebel i nic nie może się nie udać z drewnianymi projektami mebli do Twojego biura.

13. Współczesny projekt stołu biurowego:

Współczesny projekt stołu biurowego

To projekt stołu wykonany z drewna i skóry do nowoczesnej przestrzeni biurowej. Najnowocześniejsza konstrukcja sprawia, że ​​nadaje się do pluszowego miejsca pracy, dodatkowo go podnosząc. Inną uderzającą cechą tego stołu jest to, że ma bogate wykończenie z forniru węglem, w przeciwieństwie do naturalnego drewnianego wykończenia. Stół ma wbudowane zarządzanie okablowaniem, które pomaga utrzymać porządek w miejscu pracy i jest niski. Całe pomieszczenie dopełnia się w taki sposób, że wyglądają na stworzone dla siebie.

14. Projekt szklanego stołu biurowego:

Projekt szklanego stołu biurowego

Ponieważ w Twoim biurze nie będzie dzieci, które mogłyby stłuc rzeczy, nie musisz się martwić, że użyjesz szklanego stołu do swojego miejsca pracy. Sprawia, że ​​Twoje biuro wygląda szykownie, dając dobre wrażenie kabiny, a tym samym pomieszczenia. Chociaż sprawia, że ​​Twoje biuro wygląda oszałamiająco, jest to stół o wysokim poziomie konserwacji, z którego należy korzystać z najwyższą ostrożnością. Jeśli pozostałe wnętrza pokoju są minimalistyczne, to daje doskonałe wrażenie.

15. Projekty stołów biurowych Zygzak:

Zygzakowaty stół biurowy

Design tego mebla jest fascynujący i niepowtarzalny. Jest to długi stół, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych stojaków ma kształt zygzakowaty. Są one głównie wykorzystywane na konferencjach, dyskusjach i sesjach burzy mózgów. Jedną z najważniejszych zalet tego projektu stołu jest to, że można go zmniejszać i rozszerzać zgodnie z własnymi potrzebami. Jest to korzystne dla start-upów, małych biur, a nawet dla osób, które większość pracy wykonują w domu.

16. Biurowy stół komputerowy:

Biurowy stół komputerowy

Byłby to wymarzony stół dla każdego pracownika z wykończeniem fornirem orzechowym. Jest to najlepszy stolik komputerowy z wydzielonym miejscem na klawiaturę, co ułatwia pracę pracownikom. Stół ma idealny prostokątny kształt i posiada jedną półkę z drzwiczkami z jednej strony oraz grupę trzech szuflad z drugiej strony stołu. Stanowi najlepiej przystosowane stanowisko pracy dla pracowników wszelkich instytucji finansowych i bankowych.

17. Projekt stalowego stołu biurowego:

Projekt stołu biurowego ze stali

Jest to jeden z najchętniej używanych stołów biurowych w prawie wszystkich urzędach i bankach, ponieważ jest łatwy w utrzymaniu. Nogi stołu wykonane są ze stali, co nadaje mu subtelnego połysku z czteropoziomową szufladą po jednej stronie i blatem wykonanym z drewna z czarnym wykończeniem. Te stoły nadają Twojemu miejscu pracy elegancki wygląd i są najlepsze do intensywnego i trudnego użytkowania.

18. Projekt stołu biurowego:

Projekt stołu biurowego wykonawczego

Jest to klasyczny przykład stołu biurowego dla kadry kierowniczej, zwłaszcza do kabiny szefa. Wykończenie tego drewnianego stołu jest błyszczące. Kształt litery L powstaje dzięki stolikowi bocznemu przymocowanemu do głównego stołu biurowego. Możesz zachować wiele rzeczy, takich jak osobiste trofea, ramki na zdjęcia, telefon itp., aby mieć bezproblemową przestrzeń roboczą. Krzesło jest również w stylu wykonawczym z doskonałą amortyzacją i idealnie pasuje do tematyki pomieszczenia.

19. Nowoczesny projekt stołu do recepcji:

Nowoczesny projekt stołu do recepcji

Jest to stół do recepcji w każdym nowoczesnym biurze lub branży usługowej, aby ciepło witać ludzi. Jest to idealne rozwiązanie w szpitalach lub przyjęć związanych z medycyną, do których przychodzi wiele osób, które wymagają jak najszybszej wizyty. Kształt stołu jest niepowtarzalny i pełni funkcję przegrody między pracownikami a gośćmi. Użyte kolory są również subtelne i dają poczucie bycia zaproszonym.

20. Mój własny projekt stołu biurowego:

Własny stół biurowy

Jeśli szukasz stołu z możliwością personalizacji, to ten prosty stół jest dla Ciebie idealnym wyborem. Każde miejsce z osobistym akcentem sprawia, że ​​jest ciepłe i zachęcające. Jest to jeden z trendów stosowanych w wielu kulturach pracy, aby osiągnąć maksymalną produktywność swoich pracowników. Stół i krzesło ustawiamy według własnego uznania, bo biuro to drugie miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu.

21. Wiktoriański projekt stołu biurowego:

Wiktoriański projekt stołu biurowego

Niektóre firmy są prowadzone przez ludzi ze smakiem mebli w starym stylu, takich jak w stylu wiktoriańskim, zwłaszcza dla kadry kierowniczej najwyższego szczebla. Uważają, że w tych miejscach rodzi się wiele udanych pomysłów, stąd meble. Jeśli na górze są starsi, wolą antyczne wiktoriańskie meble, które są ciężkie, a pokój jest również odpowiednio udekorowany.

22. Projekty stołów biurowych z kółkami:

Projekty stołów biurowych z kółkami

Podobnie jak posiłki na kółkach, tego typu stoły mają kółka, dzięki którym sąsiednie stoły są znacznie bardziej dostępne. Tego typu stoły są idealne dla małych firm i start-upów, które mają problemy z przestrzenią i ograniczeniami budżetowymi, gdzie można postawić na ekstrawaganckie meble. Możesz uzyskać je w wielu kolorach lub znaleźć wszystkie stoły w jednym kolorze, aby pasowały do ​​​​siebie.

23. Projekt stołu biurowego w kształcie litery L:

Projekt stołu biurowego w kształcie litery L

Stół w kształcie litery L nadaje Twojemu biuru surowy charakter, ponieważ jest wykonany z odzyskanego drewna. Ten typ stołu jest optymalny dla biur magazynowych, przestrzeni kreatywnych, biur reklamowych i marketingowych. Stół posiada trzy prostokątne stojaki z trzech stron z rustykalnym drewnianym blatem w kształcie litery L. Ten stół jest odpowiedni, gdy Twoja praca wymaga codziennej pracy przy stole z szefem.

24. Projekt plastikowego stołu biurowego:

Plastikowy projekt stołu biurowego

Jest to stół idealny dla osób, które preferują łatwe w utrzymaniu meble z tworzyw sztucznych zamiast ciężkich drewnianych. Ta tabela jest odpowiednia, gdy praca w zespole jest koniecznością na co dzień. Chociaż jest plastikowy, jakość produktu natychmiast rozjaśnia Twoje miejsce pracy, poprawiając dzięki temu Twój nastrój. Po obu stronach stołu znajdują się szuflady, które zapewniają miejsce do przechowywania niezbędnych akt i dokumentów.

25. Okrągły projekt stołu biurowego:

Okrągły projekt stołu biurowego

Każde biuro potrzebuje okrągłego stołu, który jest idealny do szybkich dyskusji, spotkań hopowych itp., gdzie dzieje się wiele krytycznych recenzji, które należy zanotować, aby ułatwić ich wykonanie. Ten stół pomieści wiele osób zajmując mniej miejsca, co czyni go idealnym wyborem do każdego biura. To jest w całości wykonane z drewna, łącznie ze stojakami. Wszystko czego potrzebujesz to cztery lub pięć drewnianych krzeseł, dzięki którym Twoje biuro wygląda bardzo stylowo.

26. Projekt stołu biurowego artysty:

Projekt stołu biurowego artysty

Ta specjalność tego projektu stołu polega na tym, że nie zajmuje on miejsca na podłodze. Ten rodzaj stołu jest wkomponowany i mocno osadzony w ścianie, dzięki czemu jest trwały. Z wszystkimi akcesoriami na stole, takimi jak kredki i pędzle, zwróć uwagę, że stół najlepiej nadaje się dla artysty. Wystarczy użyć sprzętu, który ma wiele zastosowań, ale zajmuje mniej miejsca. To także artystyczny sposób wyrażania wolności artysty, w którym nie musi być związany biurkiem.

27. Biurowy stół konferencyjny:

Biurowy stół konferencyjny

Każda szkoła lub uczelnia potrzebuje audytorium; podobnie każde biuro potrzebuje sali konferencyjnej, w której odbywają się istotne dyskusje prowadzące do ważnych decyzji. Ten stół konferencyjny jest wystarczająco długi, aby pomieścić od 10 do 15 członków. W tej sali znajduje się również ekran LCD lub projektor, który pomaga wyświetlić krytyczną prezentację. Stół jest na tyle obszerny, aby pomieścić akta, a krzesła też są wygodne, ponieważ spotkania mogą trwać godzinami!

28. Nowoczesny projekt stołu biurowego:

Nowoczesny projekt stołu biurowego

Jeśli spojrzysz na zdjęcie, możesz pomylić je z kawiarnią. Ale jest to wygląd biurowy, który wkrótce stanie się rzeczywistością w przyszłości. Kultura pracy zmierza w kierunku koncepcji braku kabin i ścianek działowych, dzięki czemu jest to otwarte biuro, nadając mu beztroski wygląd. Zwykle składa się ze stołów z długimi nogami otoczonymi okrągłymi stołkami z niewielkim podparciem dla pleców. Stały się one trendem ze względu na przyjazną pracownikom przestrzeń do pracy.

29. Wielofunkcyjny projekt stołu biurowego:

Wielofunkcyjny projekt stołu biurowego

To kolejny projekt stołu biurowego o wielu zastosowaniach, który nadaje Twojemu biuru rustykalny charakter. Stół jest mały i ma dwie szuflady na przybory i najpotrzebniejsze rzeczy na biurko. Posiada również etui, które służy do zapisywania plików. Tego typu stoły mogą być używane w recepcji, zwłaszcza do układania gazet i czasopism dla osób w poczekalni.

30. Idź zielony projekt stołu biurowego:

Idź zielony projekt stołu biurowego

To jeden z unikalnych i innowacyjnych projektów stołów do proekologicznych przestrzeni biurowych. Jest to stół o niskiej wysokości wykonany z drewna z wykończeniem w kolorze kasztanowym, z wydzieloną strefą pośrodku wygrawerowaną do umieszczania roślin. Rośliny nadają każdemu pozytywnej bieli wchodząc do biura i redukują stres w godzinach pracy. Można go umieścić w strefie wejściowej każdego biura.

Najlepsze wskazówki dotyczące zakupu stołów biurowych:

Kupowanie stołów do miejsca pracy to nie bułka z masłem; przed zainwestowaniem pieniędzy należy wziąć pod uwagę wiele czynników.

  • Musisz wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń oraz ile i jakiego rodzaju stoły spełniają Twoje wymagania.
  • Jeśli zamawiasz stoły hurtowo, poszukaj opcji, w których możesz uzyskać wysokiej jakości produkty ze świetnymi rabatami.
  • Ponieważ materiał użyty do produkcji tych stołów różni się od drewna, PCV, marmuru itp., zmienia się również koszt całego produktu. Musisz więc wybrać materiał, który pasuje do twoich ograniczeń budżetowych.
  • Inne rzeczy, które należy wziąć pod uwagę to komfort, estetyka i jakość produktu.
  • Warto wziąć pod uwagę potrzeby swoich pracowników, zwiększając wydajność pracy.

Biuro to miejsce, w którym ludzie spędzają ponad 6 godzin dziennie, dzięki czemu jest to Twój drugi dom. Co jest złego w projektowaniu przestrzeni roboczej w taki sposób, abyś był bardziej produktywny i jeszcze bardziej cieszył się pracą. Przedstawiamy Ci listę 30 najlepszych projektów stołów biurowych, z których możesz wybrać, aby na nowo zdefiniować swoje biuro. Daj nam znać, jak pomocny okazał się ten artykuł i czy możemy Ci jeszcze pomóc.