Biustonosze do karmienia nazywane są również biustonoszami ciążowymi lub do karmienia. Tego typu biustonosze noszą kobiety w trakcie lub tuż po ciąży. Biustonosz ciążowy ma zapewniać dodatkowe wsparcie i wygodę podczas ciąży, natomiast biustonosze do karmienia lub karmienia nosi się po porodzie, a biustonosz ma klapkę niż odpinane klipsy do karmienia. Ponieważ kobiecy biust rośnie w trakcie i po ciąży, rozmiar biustu należy zawsze zmierzyć przed zakupem jakiegokolwiek biustonosza do karmienia. Co więcej, piersi będą potrzebowały większego wsparcia i komfortu.

Różne rodzaje biustonoszy do karmienia:

Rzućmy okiem na 9 najlepszych zdjęć staników do karmienia niemowląt dostępnych w Indiach.

1. Urocza bawełna do karmienia biustonosz:

biustonosz do karmienia

To czysto bawełniany biustonosz do karmienia marki Lovable. Posiada odcięte i uszyte, wyłożone i nieusztywniane miseczki, które nie posiadają fiszbin dla wymaganego podparcia i komfortu po ciąży. Górne miseczki biustonosza są odpinane, dzięki czemu można je ściągnąć podczas karmienia piersią. Paski są szerokie dla wsparcia i mają przymocowane suwaki do regulacji. Koronkowe wykończenia na górnych krawędziach miseczek oraz koronkowe wykończenia wzdłuż dolnej krawędzi. Posiada zapięcie na haftki z tyłu i jest dostępny w kolorze białym oraz w różnych rozmiarach.

2. Adira Morph Innowacyjny odporny na wycieki biustonosz do karmienia:

Biustonosz do karmienia i porady dotyczące noszenia 2

Ten rodzaj biustonosza do karmienia nie tylko ułatwia karmienie piersią, ale także pochłania rozlane mleko. Miseczki nie są usztywniane i nie posiadają fiszbin, co zapewnia wymagany komfort i wsparcie. Posiada przymocowany oddychający, szczelny materiał, dzięki czemu może wchłonąć nadmierne rozlanie mleka. Miseczki posiadają flanelową lub otwartą flanelę do karmienia piersią. Miękki elastyczny pasek pod spodem zwiększa wsparcie. Ramiączka są elastyczne i posiadają suwaki do regulacji. Posiada zapięcie na haftki z tyłu. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych i w różnych rozmiarach.

3. Biustonosz do karmienia Adira Morph:

Biustonosz do karmienia i porady dotyczące noszenia 3

Ten biustonosz do karmienia dziecka został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wsparcie i komfort rosnącym piersiom podczas i po ciąży. Biustonosz jest wykonany w 100% z oddychającej czystej bawełny i zapewnia maksymalne wsparcie i wygodę przez cały dzień. Miseczki są zaprojektowane jako miseczki kroplowe ułatwiające karmienie piersią. Klamry do karmienia są dyskretne i dostępne jedną ręką, co ułatwia i ułatwia karmienie. Ramiączka są regulowane i rozciągliwe. Posiada tylne zapięcie z regulowanym haczykiem i oczkiem. Jest dostępny w kolorze czarnym i ma opcje rozmiaru.

4. Adira Morph Pull-On szczelny bawełniany biustonosz do karmienia:

Adira Morph Pull On Nieszczelny Bawełniany Biustonosz do Karmienia

To skrzyżowany przód wykonany w 100% z oddychającej czystej bawełny. Miseczki nie są wyściełane ani fiszbiny, co zapewnia najwyższy komfort i wsparcie po ciąży. Krzyżykowy dekolt ułatwia i ułatwia karmienie piersią. Wzdłuż dekoltu znajdują się ładne koronkowe wykończenia, a miseczki są szczelne, aby wchłonąć rozlane mleko. Ramiączka są szerokie, rozciągliwe i wykonane z miękkiej tkaniny, która zapewnia najwyższy komfort noszenia. Pasek pod spodem to wszyta gumka, która zapewnia idealne dopasowanie. Jest dostępny w różnych rozmiarach.

5. Biustonosz do karmienia Adira Morph Cross Over z przodu:

Biustonosz do karmienia i porady dotyczące noszenia 5

Jest to miękki i lekki biustonosz do karmienia wykonany z czystej bawełny. Jej miseczki nie są wyściełane ani fiszbiny, co zapewnia wymagany komfort i wsparcie dla młodych mam. Skrzyżowany dekolt sprawia, że ​​karmienie piersią jest łatwe i wygodne. Ramiączka są miękkie, szerokie i elastyczne, dzięki czemu nie pozostawiają śladów na skórze. Posiada wszyty elastyczny pasek pod spodem zapewniający pewny chwyt. Jest niezbędnym biustonoszem na co dzień w okresie po ciąży. Biustonosz dostępny w różnych rozmiarach.

6. Biustonosz do karmienia z bawełny do pielęgnacji ciała – model 5539:

Biustonosz i porady dotyczące karmienia

Jest to biustonosz do karmienia ze 100% czystej bawełny dla kobiet po ciąży. Miseczki nie są wyściełane i nie mają fiszbin, co zapewnia najwyższy komfort i wsparcie. Miseczki posiadają flanelowe w miseczkach, które można ściągnąć w dół, co ułatwia karmienie. Ramiączka wykonane są z gumy i posiadają suwaki do regulacji. Jest wyposażony w zapięcie na haftki i jest dostępny w kolorze białym i różnych rozmiarach.

7. Biustonosz do karmienia uczuć VIP:

Biustonosz do karmienia i porady dotyczące noszenia 7

To kolejny biustonosz do karmienia marki VIP feels z miękkiego materiału stretch. Miseczki nie są usztywniane ani fiszbiny, co zapewnia wymagane podparcie, a górne miseczki można ściągnąć w celu karmienia piersią. Ponadto pasek jest elastyczny i można go rozciągać. Posiada suwaki do regulacji. Posiada zapięcie na haftki z tyłu i jest dostępny w różnych rozmiarach.

8. Miseczka do karmienia kantalupa Y z tyłu:

Biustonosz do karmienia i porady dotyczące noszenia 8