Biustonosz, element garderoby noszonej przez kobiety na całym świecie, ma zaskakująco wiele odmian. Zaskoczony? Cóż, nie bądź. Tak jak nie zawsze nosimy ten sam rodzaj garderoby, tak nasze wewnętrzne ubiory są inaczej stylizowane. Dla kobiet istotne jest, aby dobrać odpowiedni rodzaj biustonosza do odpowiedniej sukienki. Możesz ubrać się w piękną koronkową suknię, założyć ładne buty i nosić kosztowną biżuterię, ale skończysz na tym, że będziesz wyglądać nie na miejscu, ponieważ nosisz zły stanik. Omówmy więc kilka rodzajów biustonoszy. Ten biustonosz nazywa się Plunge Bra. Teraz biustonosz Plunge jest dwojakiego rodzaju. Biustonosz basic i biustonosz z głębokim dekoltem U.

Biustonosz z głębokim dekoltem

Biustonosz z głębokim dekoltem:

Jest to podstawowy stanik do zagłębienia, który został zaprojektowany w taki sposób, że możesz nosić dużo skrojonych ubrań, a Twój stanik się nie odsłania. Miseczki stanika typu bralette łączą się na dole między piersiami z cienką częścią środkową. Możesz nosić dowolne dekolty z głębokim dekoltem lub te, które są szeroko skrojone, ponieważ biustonosze z głębokim dekoltem mają przeważnie szerokie ramiączka.

Biustonosz z głębokim lub głębokim zanurzeniem:

Biustonosz z głębokim dekoltem

Ten rodzaj biustonosza, powszechnie znany jako biustonosz typu U lub Deep, jest specjalnie zaprojektowany do naprawdę niskich dekoltów. Dekolt topu może być bardzo niski, ale nadal możesz doświadczyć wsparcia biustonosza z biustonoszem u deep/deep. Zwykle ma fiszbiny, które zapewniają wsparcie.

Rodzaj topów lub sukienek zwykle noszonych z biustonoszem basic lub z biustonoszem typu U lub z głębokim dekoltem jest z głębokim dekoltem. Biustonosze typu U lub głęboko z głębokim dekoltem są specjalnie zaprojektowane do topów lub sukienek, które mają wyjątkowo niski dekolt i schodzą w dół, podczas gdy podstawowe biustonosze z głębokim dekoltem świetnie nadają się do noszenia pod spodem z lekko niskim i odsłaniającym dekoltem. Jeśli więc planujesz nosić ten naprawdę ładny top, który kupiłeś niedawno w ten weekend, wybierz biustonosz basic lub biustonosz z głębokim dekoltem lub u, aby zapewnić najwyższy komfort i wsparcie. Na pewno świetnie wyglądasz.

Wskazówki dotyczące noszenia:

Oto wskazówki dotyczące noszenia stanika zanurzeniowego. Wierz lub nie, ale nawet twoje wewnętrzne ubranie ma specyficzny sposób, w jaki powinno być noszone. Być może przez cały ten czas nie nosiłaś prawidłowo stanika, dlatego nie czułaś się w 100% komfortowo i pewnie. Ale nie jest za późno, wykonaj te proste czynności, a będziesz wiedziała, jak idealnie nosić stanik.

Przekładanie ramion przez otwory na ramiona i zapinanie z tyłu Zacznij od włożenia rąk przez otwory na ramiona, a następnie przeciągnij je na ramiona. Większość biustonoszy posiada z tyłu zapięcie łączące lewą część z prawą. Przytrzymaj oba końce obiema rękami i włóż haczyki w pętle.

Regulacja Paski:

Następnym krokiem jest idealne dopasowanie pasków na ramionach, aby nie zwisały luźno lub nie były zbyt ciasne. Z tyłu każdego paska znajduje się zapięcie. Wystarczy pociągnąć w dół lub w górę zapięcie w zależności od potrzeb i wygody. Oba zapięcia powinny być na tym samym poziomie.

Pochyl się, aby wyregulować pozycje miseczek:

Stań i pochyl się, aby plecy były nieco opuszczone. Pomaga to w regulacji i kontroli ruchu piersi.