Codzienna przyjaciółka kobiety i solidna pomoc w obnoszeniu się z jej zmysłowymi krągłościami, dobry nastrój w nudny dzień w biurze lub specjalna niespodzianka dla drugiej połowy w wyjątkowy dzień, biustonosz może mieć różne kolory, asortyment, rozmiary, rodzaje, okazje i nastroje. Ale w przypadku każdego biustonosza zawsze jest problem z rozmiarem, z którym wiele kobiet zawsze się nie zgadza.

Jak idealnie zmierzyć rozmiar biustonosza?

Nieprawidłowy rozmiar twojej intymnej odzieży na zawsze jest burzą w twojej szafie, gdzie niektóre biustonosze pasują dobrze, a w inne dni żałujesz, że nie wiesz, dlaczego pasek zawsze wcina się w poduszki na ramionach. Przede wszystkim, mimo że rozmiar to dana rzecz, to rozmiar miseczki dla wielu innych jest problemem, w którym biustonosz w idealnym rozmiarze nadal nie jest zbyt bliski duszy.

Jak zmierzyć rozmiar biustonosza

Dlatego w tym artykule porozmawiamy o tym, jak zmierzyć rozmiar biustonosza, abyś mógł idealnie afiszować się z krągłościami bez konieczności przechodzenia przez wcześniejsze kłopoty.

Jak zmierzyć rozmiar biustonosza?

Jak zmierzyć rozmiar biustonosza 2

Noszenie kołdry nie powinno sprawiać, że czujesz się tak niekomfortowo. Biustonosz jest przyjazną pomocą dla potrzeb fizycznych i powinien być tak łatwy jak spacer po parku podczas wietrznego letniego wieczoru. Dlatego zanim zaczniemy oddawać się ulubionym rodzajom, przyjrzyjmy się krokom doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza.

Zanim zaczniesz, zapoznaj się z technologią, która dziś pozwala określić rozmiar biustonosza wraz z miseczkami za pomocą prostego internetowego kalkulatora rozmiaru biustonosza. Wiele witryn, takich jak ceniony sekret Victorii, a nawet internetowa witryna z bielizną, Zivame oferuje tę korzyść. Ale z drugiej strony, zanim wybierzemy podstępną ścieżkę, nadal potrzebujesz prawidłowej liczby dla swojego rozmiaru. Oto jak mierzysz się dla stanika:

 • Do rozpoczęcia procesu potrzebna byłaby odpowiednia taśma miernicza, te elastyczne i dopasowany biustonosz bez usztywnień. Przeszukaj swoją szafę i poszukaj biustonosza, który Twoim zdaniem jest najbliższy Twojemu idealnemu dopasowaniu. Lekka miseczka na biustonoszu nie zaszkodzi.
 • Teraz weź taśmę mierniczą stojąc przed lustrem i przenieś ją spod dołów i przez plecy do przodu, gdzie powinny się stykać końcowe rogi. Miarka powinna znajdować się tuż nad paskiem przymocowanym do miseczki, co pozwoliłoby uzyskać rozmiar górnego paska.
 • Aby być precyzyjnym, przenosimy się do obszaru pod pasmem, który znajduje się tuż pod twoją krzywą, czyli do obszaru przepony. Wykonując ten sam skok, użyj taśmy z pleców i pod pachami i zetnij je pod opaską.
 • Za każdym razem otrzymasz osobny numer, który możesz teraz zanotować, a następnie zapisać się do kalkulatora rozmiarów, który da Ci idealny rozmiar.
 • Teraz, aby zmierzyć rozmiar miseczki biustonosza, spróbuj luźno objąć cały obszar biustu. Jeszcze raz spraw, aby taśma przechodziła przez plecy i połącz je z przodu. Upewnij się, że taśma jest dokładnie w poprzek biustu, obejmując całą szerokość. Teraz obliczyć rozmiar miseczki za pomocą prostej matematyki i wyliczyć liczbę. Jeśli górny pasek miał 38 cali, a dolny 36 cali, wystarczy odjąć dwa paski, a pozostała liczba stanie się rozmiarem miseczki w kolejności alfabetycznej. Więc teraz, przy 38 i 36, różnica będzie wynosić 2, a rozmiar miseczki będzie B.

Punkty do zapamiętania:

jak zmierzyć rozmiar biustu 3

 • Zawsze lepiej jest poprosić inną osobę o pomoc w odczytaniu liczb, ponieważ schylasz się i czytanie ich może zmienić współrzędne.
 • Jeśli otrzymamy liczbę nieparzystą, właściwą rzeczą do zrobienia jest zaokrąglenie jej w górę do następnej liczby parzystej.
 • Rozmiary miseczek, a nawet rozmiary biustonoszy zmieniają się w zależności od wzorów, rodzajów i typów. Więc każdy rodzaj biustonosza może nie dać takiego samego rezultatu.
 • Masz szansę zmienić się fizycznie od czasu do czasu, więc dopasowany biustonosz w zeszłym roku może nie być faworytem w tym roku i to samo trwa. Sprawdzaj swój rozmiar, gdy czujesz się nieswojo.

Jeszcze kilka wskazówek:

 • Jeśli chcesz mieć taką samą objętość, spróbuj zmniejszyć rozmiar filiżanki, a jeśli chcesz zmniejszyć objętość, podnieś filiżankę.
 • Twój biustonosz pasuje prawidłowo, bez przerw i rozlania, a Twoja marka jest dobrze dopasowana.
 • Jeśli twoja filiżanka się wylewa, a pasek idealnie pasuje, podnieś filiżankę. Na przykład z 36 B spróbuj przejść na 36 C lub D zamiast kupować 38 B.
 • Jeśli twój pasek jest ciasny lub luźny, a miseczka idealnie pasuje, możesz podnieść pasek (jeśli jest ciasny) i zmniejszyć rozmiar (jeśli jest luźny). Na przykład z 36B możesz spróbować 34B i 38B.

Kiedy nosisz odpowiedni rozmiar, czujesz się komfortowo, szczuplejsza i nie ma wybrzuszonych i źle dopasowanych ubrań. Twoja postawa jest lepsza, a ciężar, który niesie stanik, jest równomiernie rozłożony z biustonoszem o odpowiednim rozmiarze, dzięki czemu nie musisz borykać się z bólem pleców.

Większość kobiet nosi niewłaściwy rozmiar i jest to niewygodne. Wiele badań wykazało, że 80% kobiet nosi niewłaściwy rozmiar stanika. Kobiety muszą obnosić się ze swoją urodą, a znajomość rozmiaru biustu gwarantuje, że za każdym razem będziesz nosić idealne dopasowanie. Mam nadzieję, że teraz wiesz, jak mierzyć rozmiar biustu w domu. Wypróbuj tę sprawdzoną metodę pomiaru rozmiaru biustonosza i noś odpowiedni rozmiar. Pamiętaj, noszenie odpowiedniego rozmiaru sprawia, że ​​czujesz się piękna ogólnie.

Mam nadzieję, że powyższy artykuł pomoże Ci zmierzyć rozmiar biustonosza. Przeczytaj dokładnie ten artykuł, aby znaleźć odpowiedni rozmiar biustonosza.