Na rynku indyjskim dostępnych jest 29 różnych rodzajów biustonoszy. Wszystkie marki projektują swoje projekty tylko w tych typach. Każdy biustonosz ma swój fason i ma w sobie kilka stylów. Biustonosz typu demi-cup jest również jednym z 29 rodzajów.

Co to jest biustonosz Demi Cup:

Biustonosz Demi Cup oznacza biustonosz z częściowymi miseczkami, który jest również znany jako biustonosz półkowy lub biustonosz do dekoltu zakrywający około jednej trzeciej piersi. Ten biustonosz nadaje się tylko do nisko wyciętej odzieży wierzchniej. Biustonosze są tam nawet z usztywnianymi miseczkami. Niektóre z markowych biustonoszy Demi Cup w Indiach są następujące:

Najlepsze biustonosze Demi Cup w Indiach ze zdjęciami:

1. DKNY:

demi-cup-biustonosz-marki

DKNY zostało uruchomione w Nowym Jorku przez założycielkę Donny Karan w 1984 roku. Jej produkty to wyroby modowe z galanterią skórzaną i zegarkami. Tkaniny DKNY zawierają nylon, elastan. Miseczki wykonane są z nylonu i elastanu. Koronka wykonana jest z nylonu, elastanu i poliestru. Zawiera miękką mikrofibrę z doskonałym dekoltem.

2. Calvin Klein:

Biustonosze typu Demi-Cup 2

Calvin Klein to branża odzieży, perfum i mody. Został wprowadzony na rynek w 1968 roku przez Calvina Kliena w stanie Nowy Jork. Calvin ma wiele kolekcji, takich jak biustonosz T-Shirt, biustonosz Naked Touch Push-Up, czego nie ma tak wiele. Wszystkie te kolekcje są w stylu demi-cup. W tym stylu paski są konwertowane na różne style. Te biustonosze typu demi-cup to bezszwowe, rozciągnięte miseczki z mikrofibry z nakładką.

3. Chantelle:

Biustonosze typu Demi-Cup 3

Chantelle została założona przez Francois Auguste Gamichon we Francji w 1876 roku. Jej produkty to biustonosze, majtki, wyroby pończosznicze i bielizna. Ma różne kolekcje, takie jak przekładka iluzja demi, biustonosz z pianki mademoiselle, demi Merci itp. Wszystkie są w stylu demi cup. Miseczki wykonane są z materiału dystansowego z częściowo regulowanymi ramiączkami. Ma ramiączka spaghetti z kontrastowymi detalami ściegu, a wszystko to zostało zaprojektowane we Francji.

4. Natori:

Biustonosze typu Demi-Cup 4

Natori jest jedną z projektantek mody damskiej, które powstały w Nowym Jorku. Został nazwany na cześć swojej założycielki Josie Natori w 1977 roku. Ma wiele kolekcji z różnymi fasonami miseczek demi, takimi jak biustonosz ciążowy, biustonosz z piórami – zwarty, dyskretny biustonosz pod t-shirt itp. Produkuje biustonosze z materiałów takich jak sztuczny jedwab, bawełna, spandex oraz poliester z piękną koronką, temblakiem i haftem. Ten produkt może być importowany z miejsca jego pochodzenia. Jest to jeden z najlepszych i najlepszych markowych biustonoszy typu demi-cup dla dziewczynek i pań.

5. Elastan:

Biustonosze typu Demi-Cup 5

Spanx to branża odzieżowa założona w Atlancie Georgia w USA przez Sarę Blakely 15 lutego 2000 roku. Jest to amerykańska firma pończosznicza. Jej specjalizacja to odzież, w tym bielizna modelująca body. Spanx ma różne kolekcje w stylu demi-cup. Kolekcje są sygnowane przez Pillow Cup w push-up, Strapless, Racerback i Boostie-Yay itp. Jest to super miękkie włókno rozciągliwe, które zawiera nylon i spandex.

6. Bali:

Biustonosze typu Demi-Cup 6

Bali to przemysł odzieżowy założony w 1927 roku w Stanach Zjednoczonych. Jej założycielką jest Sara Stein. Produkty tej marki to biustonosze, figi, bielizna nocna i wyroby pończosznicze. Produkuje różne style biustonoszy, w tym biustonosz typu demi-cup to także jeden styl. Są to kolekcje w stylu demi-cup, niektóre z nich to komfortowy biustonosz bez fiszbin, komfortowy biustonosz z kabrioletem oraz biustonosz live it up free itp. w innym stylu. Każda kolekcja będzie wyjątkowa i ma swój własny styl. Jej tkaniny to nylon, spandex i poliester. Podkładka pod kubek zawiera 100% pianki poliuretanowej.

7. Cosabella:

Biustonosze typu Demi-Cup 7

Cosabella została założona w 1983 roku we Włoszech. Jest to ekskluzywna marka bielizny z siedzibą w Miami. Założona przez Valerię Campello. Ma wiele stylowych kolekcji. Wśród nich kolekcje typu demi-cup to Talco Microfiber bez fiszbin, Soire Convertible T-Shirt, Never say Never Compile, Trenta Bralette z różnymi stylami. Posiada lekką, oddychającą przekładkę. Tkaniny obejmują Wiskozę, Spandex i Poliamid.

8. Anita:

Biustonosze typu Demi-Cup 8

Anita od dawna uważana jest za jedną z najlepszych, godnych zaufania marek. Ponieważ został wprowadzony na rynek w 1886 roku. Ma w swojej marce różne kolekcje. Tkanina miseczek Demi zawiera nylon i elastan z rozciągliwą mikrofibrą z gładkimi, formowanymi dwuwarstwowymi miseczkami.