Wejście w macierzyństwo po raz pierwszy może być naprawdę trudnym przełomem. To prawie tak, jakbyś wyruszył na zupełnie nową ścieżkę, kilka zasłyszanych historii i kilka wspólnych doświadczeń, ale nic z własnego odpoczynku, odwagi i mnóstwa emocji. Mniej więcej w tym czasie twoje ciało przechodzi szereg zmian psychicznych i fizycznych, z których jedna jest w stanie uzyskać laktację dla twojego dziecka, znacznie później w latach ciąży. W nowych ubraniach ciążowych chcielibyśmy przedstawić Państwu nie tak nieznany intymny przedmiot, jakim jest biustonosz do karmienia.

Te biustonosze w porównaniu z Twoimi codziennymi komfortami zapewnią dodatkowy komfort, szczególnie dostosowując się do potrzeb różnych wymagań. Nie tylko rozszerzy się wraz z rozmiarem krzywej, ale także zapewni ochronę czułości, która w tym czasie jest na wysokości. Najlepsze jest to, że teraz masz małe okienko w wkładkach biustonosza, aby nakarmić malucha bez konieczności przechodzenia przez skomplikowany proces.

Jak nosić biustonosz do karmienia?

biustonosze do karmienia

Biustonosz do karmienia można nosić podobnie jak normalny biustonosz, ale zanim kupisz biustonosz do karmienia, pamiętaj, że Twoje ciało może przejść jeszcze kilka zmian, więc nie spiesz się z zakupem. Zacznij od wypełnienia miseczek biustonosza, które odpowiadałyby rozmiarowi miseczki o zaokrąglonych kształtach, a następnie zaczep obszerne guziki z tyłu, które są elastyczne i można je zmieniać w razie potrzeby.

Popularne i wygodne biustonosze do karmienia:

Oto nasze 8 najpopularniejszych biustonoszy do karmienia:.

1. Biustonosz do karmienia z pełnym pokryciem:

biustonosz do karmienia 2

Ten rodzaj biustonosza do karmienia ma zazwyczaj zdejmowane miseczki, to znaczy miseczkę można oderwać od zaczepu paska, który można wykorzystać podczas karmienia, a następnie przypiąć z powrotem na miejsce. Pełny wzór zapewnia zwykle optymalne pokrycie, od pod pachami po szerokie, wygodne plecy.

2. Biustonosz do karmienia z głębokim dekoltem:

biustonosz do karmienia 3

Ten biustonosz do karmienia ma głęboki dekolt, po raz kolejny z opatentowanym wzorem wyjmowanych miseczek. Ale to, co sprawia, że ​​jest to odpowiedni wybór do bogatego stroju wewnętrznego, to przezroczysty siateczkowy zarys przodu, który pozwala nosić ten stanik na bluzce z głębokim dekoltem.

3. Biustonosz do karmienia pod fiszbinami:

biustonosz do karmienia 4

Zwykle biustonosz z fiszbinami zapewnia najlepsze wsparcie, gdy do biustonosza przymocowane są sztywne, zakrzywione fiszbiny, które podnoszą biustonosz i zapewniają optymalne podparcie, podczas gdy warstwowa miseczka przymocowana do paska otwiera się z przodu, aby dopasować się do korzyści pielęgnacyjnych.

4. Biustonosz do karmienia zapinany na guziki:

biustonosz do karmienia 5

W przeciwieństwie do innych modeli, również tym razem miseczka jest zdejmowana, ale drobna odmiana dotyczy biustonosza z głębokim dekoltem, którego miseczki są zapinane na dole biustu. W ten sposób można łatwo otworzyć przycisk i wyjąć filiżankę bez kłopotów.

5. Klasyczny biustonosz do karmienia Twist Under Wire:

biustonosz do karmienia 6

Biustonosze te są nie tylko eleganckie i super urocze, ale również ten konkretny typ biustonosza ma miseczki z satynowej tkaniny skręcone po bokach, gdzie jest przymocowany do paska, a miękka koronka na wewnętrznej warstwie chroni przed skręceniem.

6. Stanik do karmienia stażysty:

biustonosz do karmienia 7

Innego dnia byłyby one obcisłe i chwytliwe przypominające stanik trenerski, ale tym razem są luźne i dają wystarczająco dużo miejsca, aby się rozwinąć. Miękka elastyczna górna część pozwoli Ci łatwo ją zsunąć w razie potrzeby.

7. Przedni zamek błyskawiczny:

zamek z przodu

Biustonosz do karmienia ma kształt zamka błyskawicznego, który otwiera się z przodu, umożliwiając łatwy dostęp do karmienia bez konieczności zapinania i odpinania za każdym razem.

8. Biustonosz do karmienia z pełnym otwarciem z przodu:

biustonosz do karmienia 9

Haczyk do tego biustonosza znajduje się na rogu dowolnej z jednej strony, przymocowany do paska, który podczas otwierania wystarczy odpiąć i odpiąć.

Mam nadzieję, że ten artykuł o stanikach do karmienia jest dla Ciebie bardzo przydatny, a te łatwo się noszą.