Dawno minęły czasy, kiedy kobiety inwestują oszczędności życia w złotą biżuterię. Złoto jest nie tylko drogie w zakupie, ale także stwarza problemy z bezpieczeństwem, biorąc pod uwagę liczbę czających się włamywaczy. Również dążenie do noszenia za każdym razem czegoś nowego jest pragnieniem każdej kobiety. Idealnym rozwiązaniem jest wybór imitacji biżuterii. Sztuczna biżuteria była kiedyś uważana za tanią i nieatrakcyjną. Jednak nowoczesna sztuczna biżuteria wykonana jest z dobrej jakości materiału i oryginalnego złocenia, które nie tylko trwa długo, ale pod każdym względem przypomina złoto. Szczególnie kolekcja biżuterii świątynnej, która jest wykonana z misternych wzorów Bogów i Bogiń przybliża nam boskość. Ten artykuł jest poświęcony jednej z najlepszych imitacji biżuterii świątynnej, którą chciałbyś mieć

Najnowsze wzory biżuterii z imitacją świątyni:

Sprawdź te pięknie wykonane zestawy biżuterii z imitacji świątyń.

1. Złoty naszyjnik świątynny Lakshmi i Ganapati:

Złoty naszyjnik ze świątyni Lakshmi i Ganapati

To jeden z najlepszych projektów w biżuterii imitującej świątynię. Krótki naszyjnik jest misternie zaprojektowany z wisiorkami z motywami Ganesh i centralnym wisiorkiem Lakshmi, co czyni go wyjątkowym. Dodanie motywów mango z kempem i białymi kamieniami dodaje mu urody. Aby zwiększyć wspaniałość tego wyglądu, naszyjnik ma kemp i złote zawieszki.

2. Zestaw naszyjników z pawim wzorem:

Zestaw naszyjników z pawim wzorem

Jeśli szukasz wspaniałego zestawu świątyń na specjalną okazję, nic nie może się równać z tym pięknem. Długi naszyjnik w stylu haram ma zawieszkę w kształcie pawia z trzema rzędami łańcuszków kulkowych. Łańcuszek ozdobiony jest pięknymi zawieszkami z motywem kwiatowym pomiędzy nimi. Ten zestaw zawiera również Jhumkas projektu Lakshmi, które uzupełniają wygląd.

3. Lakshmi Ganapati Temple Style Kada z pracą Meeny:

Lakshmi Ganapati Temple Style Kada z pracą Meena

Szukasz wspaniale wyglądającej Kady, która pasuje do twojego naszyjnika i kolczyków ze świątyni? Ta oszałamiająca Kada z motywami Lakshmi i Ganapati to najlepszy wybór. Punktem kulminacyjnym tego Kady jest praca Meena wykonana po obu stronach Kady. Do łańcuszka dołączono misternie wykonane szlify, które przypominają złote bransoletki.

4. Zestaw naszyjników z pozłacaną biżuterią świątynną:

Zestaw naszyjników z pozłacaną biżuterią świątynną

Jedną z najczęściej sprzedawanych imitacji biżuterii świątynnej jest naszyjnik. Aby uatrakcyjnić projekt, połączyliśmy pozłacany design z zawieszką ze świątynnego klejnotu z Kundanem i perłami. Ten naszyjnik jest wyposażony w kolczyk, który ma ten sam wzór co wisiorek naszyjnika.

5. Biżuteria świątynna z długim łańcuchem kwiatowym Bud Design:

Floral Bud Design Long Chain Inicjacja Biżuteria świątynna

Małe pąki kwiatowe nazywane są w południowych Indiach jako Mottu. Ten zaprojektowany przez pączek naszyjnik z motywem kwiatowym zaprojektowanym z kamienia kemp wisiorek z klejnotem świątynnym pośrodku jest najczęstszym klejnotem noszonym przez pana młodego w dniu ślubu w południowej części Indii.

6. Pozłacany ręcznie robiony antyczny wisiorek biżuteria świątynna:

Pozłacany ręcznie robiony antyczny wisiorek biżuteria świątynna

Ten zaprojektowany, pozłacany, krótki naszyjnik z łańcuszkiem w kształcie krawężnika połączonym z pozłacanymi koralikami i środkowym wisiorkiem w kształcie pawia z kamieniem kemp otaczającym kwiatową mudrę. Ten rodzaj designerskiego łańcucha najlepiej uzupełniają sarees kanchipuram.

7. Biżuteria świątynna imitująca pas biodrowy:

Sztuczna biżuteria świątynna z pasem biodrowym

Pozłacany pasek z biżuterią zauszników jest powszechnie noszony podczas każdej świątecznej okazji. Ponieważ jest to imitacja, koszt tego klejnotu jest przystępny. Na środku pasa znajduje się obraz Lorda Saraswatiego ze Złotym łańcuchem wiszącym w dolnej części pasa.

8. Zestaw biżuterii z antyczną imitacją pereł z pereł:

Zestaw biżuterii z perłowymi koralikami z imitacji antycznej świątyni

Ten wyjątkowy zestaw biżuterii z imitacji zauszników wykonany z pereł i pozłacanych koralików w kropki sprawia, że ​​wygląda atrakcyjnie w połączeniu z etniczną sari. Na środku łańcucha znajduje się wizerunek Lorda Lakshmi przedstawiony z perłowymi kroplami zwisającymi z wisiorka.

9. Dwurzędowy pozłacany naszyjnik z biżuterią z koralików:

Dwurzędowy naszyjnik z biżuterią z pozłacanymi koralikami

Dwa rzędy pozłacanego łańcuszka wykonane są z pozłacanych koralików z biżuteryjną zawieszką pośrodku. Rozmiar wisiorka jest dość duży w porównaniu do łańcuszka, co czyni go bardziej atrakcyjnym.

10. Pozłacana biżuteria świątynna Zestaw Bharatanatyam:

Pozłacana biżuteria świątynna Zestaw Bharatanatyam

Ten kamienny projekt biżuterii Kemp, który jest dostarczany w zestawie z naszyjnikiem koszulowym, długim naszyjnikiem z pereł z kolczykami i biżuterią na głowie. Ten zestaw noszą tancerze Bharatanatyam, po czym koncepcja biżuterii świątynnej stała się sławna.

11. Kundan – pozłacany designerski zestaw chokerów:

Kundan-pozłacany designerski zestaw chokerów

Połączenie pozłacanych monet z kamieniami Kundan to po prostu hipnotyzujące połączenie. Choker ma centralnie wiszący wisiorek, który ma wizerunek Pana przedstawiony na środku okrągłego wisiorka. W zestawie choker znajduje się kolczyk i Tikka.

12. Biżuteria świątynna pozłacana Kada:

Biżuteria świątynna Pozłacana Kada

Kada to gruby kawałek klejnotu, który można wykonać ze złota, diamentów lub dowolnego szlachetnego kamienia szlachetnego. Ze względu na grubość kady nie ma możliwości natychmiastowego zakupu. W takiej sytuacji przydaje się imitacja biżuterii. Jednym z takich projektów jest bransoletka kada, która należy do kategorii klejnotów świątynnych. Kada ma centralną twarz Lorda z perłami i kolorowym kamieniem wokół niej.

Noszenie biżuterii świątynnej jest uważane za pomyślne, zwłaszcza na specjalne okazje, takie jak festiwale i wesela. Jednak złoty zestaw świątynny może kosztować fortunę i może nie być świetnym wyborem, jeśli chcesz go założyć tylko raz. Te piękne zestawy biżuterii z imitacji świątyń są wykonane tak dobrze, że nawet najbystrzejsze oczy nie dostrzegą różnicy, o ile nie będą uważnie obserwowane. Te zestawy są dostępne w różnych cenach, aby dopasować je do Twojego budżetu. Im wyższy koszt, tym lepsza jakość pod względem materiału, złotej powłoki i projektu.