Moonstone należy do różnych skaleni ortoklazowych i albitów, które mają skład chemiczny krzemianu glinowo-potasowego, co odróżnia go od innych kamieni szlachetnych. Obszar kamienia księżycowego słynie ze swojego koloru, który eksponowany jest pod wymaganą ilością światła. Jego nazwa kamień księżycowy pochodzi od blasku emitowanego światła, który przypomina biało-niebieski odcień, który przypomina kolor księżyca. Kiedyś w mitologii hinduskiej wierzono, że kamień księżycowy trzymany w ustach w dzień pełni księżyca odciąża twoją przyszłość. Kamienie księżycowe są również kamieniem narodzin osób urodzonych w czerwcu.

kamienie księżycowe

Ten cudowny kamień księżycowy znaleziono w Indiach, Madagaskarze, Sri Lance, Australii, USA i Birmie, aby pokrótce dowiedzieć się więcej o kamieniach księżycowych.

Piękna i stylowa biżuteria z kamieniami księżycowymi dla kobiet w trendzie:

Oto 15 najlepszych kolorów kamieni księżycowych, a ich zalety są przedstawione w tym artykule.

1. Pierścień tęczowego kamienia księżycowego:

Pierścień tęczowego kamienia księżycowego

Tęczowy kamień księżycowy ma barwną adularescencję, która należy do grupy skaleni. Rodzaj kamienia emanujący kolorami tęczy można też nazwać kamieniem wielobarwnym. To kamień, który dodaje energii i pragnień oraz wzmacnia energię kobiecą.

2. Naszyjnik z niebieskim kamieniem księżycowym:

Naszyjnik z niebieskim kamieniem księżycowym

Ta błyszcząca, niebieska, odbijająca światło jakość kamienia czyni go bardziej wyjątkowym, kamień ten jest również nazywany Chandrakant mani zgodnie ze skryptem hindi. Panie lubią nosić promienny kolorowy klejnot, jednym z nich jest niebieski naszyjnik z kamieniem księżycowym. ten błyszczący kamień daje kobiecą obfitość spokoju i spokoju.

3. Naszyjnik z czarnego kamienia księżycowego:

Naszyjnik z czarnego kamienia księżycowego

Jest to gładki kamień szlachetny, który dzięki gładkiemu wykończeniu ślizga się po naszych dłoniach. Poprawia wewnętrzne samopoczucie kobiecości i pomaga kobietom zrozumieć ich uczucia emocjonalne. Kolorowe promieniowane nazywa się Chatoyancy spowodowane światłem padającym na warstwy struktury chemicznej, które są albitem i ortoklazą.

4. Przezroczysty pierścień z kamienia księżycowego:

Przezroczysty pierścień z kamienia księżycowego

Ten prawdziwy kolorowy kamień, gdy zostanie obdarowany jako znak miłości podczas pełni księżyca, para jest pobłogosławiona obfitą ilością miłości, która zasypuje ich szczęściem, inspiracją. Ten inspirujący pierścionek z pewnością pomoże kobietom prowadzić nowe i sensowne życie z całą silną pomocą i wsparciem.

5. Kolczyki z zielonym kamieniem księżycowym:

Kolczyki z zielonym kamieniem księżycowym

Ten zielony kryształowy kamień ma podobny efekt jak inny kamień księżycowy, ale dodatkowym czynnikiem jest to, że ten kamień w połączeniu z jogą pomaga utrzymać serce poprzez oświetlanie czakry serca. Ale ten kolorowy kamień szlachetny nie jest tak znajomy jak inny promienny kolorowy kamień szlachetny.

6. Naszyjnik z białego i złotego kamienia księżycowego:

Naszyjnik z białego i złotego kamienia księżycowego

Biały kamień daje grzeszny związek między Boginią a jasnym, okrągłym księżycem. Ten kamień pomaga regulować okres owulacji kobiet. Ten kamień, w połączeniu z jasnożółtymi złotymi koralikami, zdecydowanie przyciąga wzrok.

7. Fioletowy pierścień z kamieniem księżycowym:

Pierścień z fioletowym kamieniem księżycowym

Fioletowy to inny kolor, który promieniuje, gdy światło pada na kamień księżycowy. Ten kolor jest żywy i sprawia, że ​​życie jest kolorową farbą. Ponieważ księżyc jest połączony z kobietami w pozytywny sposób, panie lubią je częściej używać jako mediacji związanej z energią feng shui.

8. Wisiorek z białego kamienia księżycowego:

Wisiorek z białym kamieniem księżycowym

Ta designerska zawieszka z białego kamienia i diamentu jest zdecydowanie urokiem i pięknem przemawiającym samo przez się. Subtelny kolor kamienia wraz z promiennymi diamentami wokół w sposób spiralny, który tworzy wiszący wisiorek w kształcie kropli.

9. Wisiorek z pomarańczowym kamieniem księżycowym:

Pomarańczowy wisiorek z kamieniem księżycowym

Jest to prawdziwa odmiana kamienia księżycowego, która pomaga połączyć moc żeńskiej bogini i zdolność uzdrawiania oraz moc generowaną w kobiecym ciele. Ten kamień jest wykonany z minerału ortoklazowego.

10. Brzoskwiniowy pierścień z kamieniem księżycowym:

Pierścionek z brzoskwiniowym kamieniem księżycowym

Kamień księżycowy brzoskwini jest związany z czakrą morską. Pomaga w leczeniu zaburzeń trawienia, a także w usuwaniu zaburzeń miesiączkowania. Ta korzyść może być doceniona przez panie, które używają tych kamieni w swoim codziennym życiu jako biżuterii.

11. Różowa bransoletka z kamieniem księżycowym:

Różowa bransoletka z kamieniem księżycowym

Sri Lanka słynie z produkcji kamienia księżycowego, z tej listy wypada dyfrakcyjny kolorowy kamień księżycowy, który jest koloru różowego. Kolor różu różni się od jasnoróżowego do jasnego cukierkowego różu, który zależy od światła przechodzącego przez kamień.

12. Wisiorek z kamienia księżycowego Cambria:

Zawieszka z kamienia księżycowego Cambria12

To kamień plażowy, który można znaleźć na brzegach. Kamień ten składa się z minerału zwanego Chalcedonem, formy krzemionki. Kamień ten powstaje z kropli wody zamieniających się w kamień z powodu stałego kontaktu wody z ziemią.

13. Szary wisiorek z kamienia księżycowego:

Szary wisiorek z kamieniem księżycowym

Wisiorki są zawsze popularnym dodatkiem do biżuterii. To też, gdy jest to kamień księżycowy, panie zdecydowanie go lubią ze względu na ogromne pozytywne efekty w ich codziennym życiu. Kamień ten pomaga w regulowaniu zmysłów wizjonera i pomaga zrozumieć prawdziwe życie. Pomaga bardziej skoncentrować się na życiu i prowadzi ścieżką z przewodnikiem.

14. Pomarańczowo-niebieski pierścionek z kamieniem księżycowym:

Pomarańczowo-niebieski pierścionek z kamieniem księżycowym

To połączenie dwóch promiennych kolorów wzmacnia wewnętrzny spokój i siłę kobiet do walki z wszelkim złem. Ten kamień jest uformowany, przechodząc światło w różne grubości warstwy mineralnej, która promieniowała pomarańczowo-niebieskim kolorem.

15. Pierścień z kamieniem księżycowym w kształcie kociego oka:

Pierścień z kamieniem księżycowym w kształcie kociego oka

Połączenie Adularescence, który jest niczym innym jak świecącym blaskiem wydobywającym się spod spodu kamienia księżycowego, który daje efekt jasności i rozmachu, który tworzy jasną linię na środku kamienia przypominającą kocie oko, jest swoistym odbiciem światła. Kiedy z tego kamienia zrobi się pierścionek, można go zdecydowanie nazwać biżuterią z wyrazami twarzy.

Stosowanie tych kolorowych kamieni księżycowych ma ogromne zalety, a niektóre z nich to korzyści fizyczne, takie jak eliminacja zaburzeń żołądkowych, zatrzymywanie płynów, brak równowagi hormonalnej. Problemy związane z emocjami, takie jak depresja. Choroba psychiczna i duchowy dobrostan. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tych korzyści jest bezpośredni kontakt ze skórą poprzez noszenie ich jako kolczyków, pierścionków, bransoletek, które nie tylko przyczyniają się do poprawy zdrowia, ale także sprawiają, że wyglądają jak deklaracja stylu. Kamienie księżycowe nie są zalecane do codziennego użytku, ponieważ muszą być chronione przed zarysowaniami i ekstremalnym naciskiem. Najlepiej nosić na każdą okazję i trzymać je w bezpiecznym miejscu złożone w miękką podszewkę. Do ich czyszczenia najlepiej używać zwykłego mydła i miękkiej szmatki i nie wywierać nacisku podczas czyszczenia.