W Anglii i na Sherwani w Indiach broszki były dawniej noszone tylko przez mężczyzn do ozdabiania ich płaszczy. Nie tylko dla mężczyzn, ale także kobiety w sari, sukniach i projektantach noszą się z najlepszym możliwym wzorem broszki, jaki mogą mieć.

broszki-dla-mężczyzn i kobiet

W przypadku kobiet broszki byłyby dodatkiem do ozdobienia ich koka lub ozdobnej szpilki do sari lub nadania stroju projektanta bardziej eleganckiego. Podczas gdy dla mężczyzn, broszki nadają ich etnicznemu strojowi lub codziennemu strojowi niepowtarzalny wygląd.

Różne rodzaje wzorów broszek:

Rzućmy okiem na wspaniałe wzory modnych broszek.

1. Broszka do włosów Sycamore Design:

broszka-wzory-sycamore-design-broszka

Ten srebrny wzór aktu jaworowego zapewnia piękny wygląd Twojej fryzury. Ten rodzaj broszki jest szeroko noszony na koku, aby po prostu nadać Ci atrakcyjny wygląd. Nie tylko ozdabiają fryzurę, ale także dają niepowtarzalny efekt. Ten rodzaj broszki symbolizuje troskę, uczucie i wiarę.

2. Broszka z kryształkami dla Sarees:

broszki-wzory-kryształ-oczy-projekt-broszki

Ta specjalna broszka ma wyjątkowy wygląd. Wykonany jest z kryształu, pereł, szkła i kryształu Swarovskiego. Kryształowo różowy kamień na środku oka nadaje mu atrakcyjnego wyglądu. Ta broszka wygląda elegancko, gdy jest noszona na sari. Jest to również projekt broszki dla mężczyzn. Ten wzór jest inspirowany trzecim okiem irlandzkiego looku.

3. Srebrna broszka w kwiaty dla nowożeńców:

broszka-wzory-srebrna-kwiatowa-broszka

Ta piękna broszka z perłowymi włosami jest wysoce wybrana na etnicznym stroju ozdobionym perłami. Ta broszka do włosów składa się z pereł tworzących kwiatowy wzór pomiędzy nimi. Kwitnie i błyszczy kobiecość ukrytą w kobiecie. Możesz również wykonać tego rodzaju broszki z kolorowymi perełkami według swojego stroju. Pasuje do sukienek, takich jak suknie, sukienki imprezowe itp.

4. Broszka z głową lwa dla mężczyzn:

broszka-wzory-lew-broszka

Te broszki dla mężczyzn pokazują miłość do zwierząt. Takie broszki są również noszone przez Maharadży i Raj wadich jako symbol rodziny królewskiej. Lew symbolizuje również siłę, moc i zdolność do rządzenia. Dlatego tego typu broszki mają na celu pokazanie męskiego wyglądu. Taka broszka nadaje strojowi bajeczny wygląd, gdy jest noszona na kołnierzyku lub na boku. Ten kawałek może być również wykonany z brązu ze złotą powłoką.

5. Projekt broszki w stylu vintage:

broszka-wzory-motyl-projekt-broszka

Motyl to ulubiony wzór przy wyborze broszek lub innych akcesoriów. Ten wyjątkowy motyl projektuje, jeśli broszka symbolizuje wolność i nowy początek. Jest bardzo noszony na sari lub markowych sukienkach. Broszka jest wymyślona przez Coopera i obdarzona projektantem niebiesko-zielonej patyny. Takie projekty to pierwszy wybór dla dziewczyn, które uwielbiają spełniać swoje marzenia o lataniu wysoko.

6. Koszula Kołnierz Broszka dla mężczyzn:

broszki-wzory-kołnierzy-broszki-projekt

Ta broszka dla mężczyzn jest powszechnie stosowana do noszenia na kołnierzykach koszul i swetrów. Nadają elegancki wygląd na przyjęciach. Dwie broszki połączone są ślicznym srebrnym łańcuszkiem, który wygląda atrakcyjnie. Ta broszka symbolizuje Twoją moc stawienia czoła każdemu problemowi z najwyższą jasnością.

7. Błyszcząca diamentowa broszka dla kobiet:

broszka-wzory-iskrzący-diament-broszka

Nie ma nic piękniejszego niż kwiecista broszka. Ta diamentowa broszka wysadzana jasnoniebieskim diamentem wygląda bardzo seksualnie na projektantach sarees. Zaokrąglona ramka nadaje mu piękny wygląd. Ta broszka jest dostępna w różnych kolorach.

8. Broszka ślubna:

broszka-wzory-wesele-broszka

Szukasz czegoś oszałamiającego na ślubny wygląd! Oto jeden, który przyciąga wzrok. Ta błyszcząca broszka wykonana jest z rodu i kryształów Swarovskiego, które nadają jej lśniący wygląd. Daje spojrzenie panny młodej gotowej do ślubu w sukni ślubnej w kwiaty.

9. Broszka z różowym kwiatem dla dziewczynek:

broszka-wzory-różowy-kwiat-broszka

Ta piękna broszka wygląda bardzo uroczo na krótkich sukniach. Wykonany jest z różowej siateczki zdobiącej kwiat, kilku piór pod nią i pereł zdobiących wewnętrzną i zewnętrzną część. Takie broszki służą również do zakładania kosmyka włosów nadając im królewski wygląd.

10. Broszka w kształcie serca:

broszki-wzory-serce-broszki-projekt

Ten piękny wzór broszki pokazuje twoją miłość do kogoś wyjątkowego. To bardzo uzdolniony przedmiot. Broszki wykonane ze stopu oprawionego w rod i uroczych kryształków. Dwa serca są oprawione w ramkę i wstrzeliwane w szpilkę, która daje spojrzenie pod kątem miłosnym.

11. Prosta różana broszka dla mężczyzn i kobiet:

broszka-designsprosta-róża-broszka

Ta romantyczna furgonetka z broszką jest noszona zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Wykonany jest z mosiądzu wtopionego w rod. Piękne czerwone róże są wykonane z niesamowitych kamieni, a zielone liście są uformowane z kryształami, aby nadać im żywy wygląd. Ta broszka pokazuje Twoją miłość i dlatego jest również prezentem.

12. Broszka z perłowym sercem:

broszka-wzory-perłowe-serce-broszka

Ta urocza broszka to połączenie serca i pereł. Ten mosiądz składa się z mosiądzu pokrytego rodem. Ten wzór w stylu vintage zapewnia bajeczny wygląd na ubraniach od projektantów lub na ubraniach etnicznych. Jest bardzo popularny na przyjęciach i weselach. Różne serca są wysadzane perłami, aby nadać niepowtarzalny wygląd.

13. Projekt broszki z kokardą:

broszka-wzory-łuk-broszki-projekt

Ta uroczo wyglądająca broszka wykonana jest z mosiądzu pokrytego różowym złotem. Kokarda ozdobiona jest mieniącymi się kryształowymi kamieniami. Tak więc broszkę noszą również panny młode na chrześcijańskich weselach. Dają Ci również koronę Miss Beautiful, ponieważ nadają Ci modny i efektowny wygląd.

14. Złota zielona broszka:

broszka-wzory-złota-zielona-broszka

Ta broszka jest mocno inspirowana naturą. Wykonany jest z mosiądzu pokrytego złotymi i zielonymi szmaragdami. Ta broszka to idealny prezent dla faceta, którego zakochana pani rodzi się w maju. Może być również noszony przez mężczyzn do kościołów, wesel, imprez itp..

15. Irlandzki projekt broszki:

wzory-broszki-irlandzki-projekt-broszki

Ta broszka to wspaniały wzór pierwotnie irlandzki. Słynny wzór okładziny kradnie serca każdego. Ten kawałek jest wykonany ze srebra próby 925. Zastosowanie szmaragdowych kamieni nadaje mu niepowtarzalnego wyglądu. To wspaniały projekt symbolizujący miłość. Zakręcony kształt nadaje mu uroczy wygląd na przyjęciach i weselach.

Różne rodzaje wzorów broszek mają swoje unikalne znaczenie i atrakcje. Bez względu na to, jaki projekt wybierzesz, zawsze będą miały wspaniały wpływ na Twoją osobowość. Różne modne wzory, takie jak kwiaty, serca, motyle, gałązki winorośli itp. Wybierz więc jeden taki wzór, który definiuje Twój wygląd w najbardziej elegancki sposób.