Ogólnie rzecz biorąc, Kolczyki to takie proste słowo, ale wiele o Tobie mówi! Kolczyki nadal stanowią cenny dodatek do biżuterii damskiej i oczywiście Twój wybór odzwierciedla Twój gust! Quilling to wyjątkowa sztuka papierowa, w której paski kolorowych papierów są używane do tworzenia różnych kształtów kolczyków, prezentów, kartek okolicznościowych, torebek itp. Można to zrobić prawie każdym papierem przy użyciu minimalnych narzędzi, jeśli posiadasz te cenne klejnoty, to chcesz oddać im sprawiedliwość, nosząc je we właściwy sposób.

papierowe kolczyki quilling

Ponieważ są uniwersalne, nadają elegancki wygląd i zostały pięknie zaprojektowane w Twoim domu.

Różne rodzaje kolczyków z papierem do quillingu:

Oto kilka fajnych projektów kolczyków Quilling wraz z ich znaczeniem, które zostały zaciągnięte do własnych pomysłów.

1. Kolczyki do quillingu z pawia:

papier-quilling-kolczyki-wzory-pawie-quilling-kolczyki

Noszenie odpowiednich kolczyków dosłownie pomaga wiedzieć, jaki masz charakter. Kształt i rozmiar kolczyków określi, jak najlepiej będzie się je nosić. Obecnie kolczyki Quilling są najbardziej popularne, które mogą nosić zarówno nastolatki, jak i dzieci. Noszenie powyższego wzoru kolczyków z quillami zapewni tradycyjny wygląd noszącym. Kolczyki w kształcie pawia są szeroko produkowane dla nastolatek ze względu na ich kontrastową kombinację kolorów, która nadaje elegancki wygląd.

2. Kolczyki z papierowym wzorem spiralnym:

papier-quilling-kolczyk-wzory-spirala-wzór-quilling-kolczyki

Głównym powodem noszenia tych papierowych kolczyków jest to, że są po prostu kochane. Spiralny wzór Kolczyki z quilled są wykonane wraz z oszałamiającym, złotym ćwiekiem, który nadaje im bogaty i realistyczny wygląd. Może być wykonany z wzorami oczek i ręcznie z drobnymi wzorami. Papierowe kolczyki do quillingów są naprawdę szybkie i łatwe do wykonania z kolczykami o równych kształtach, ponieważ generalnie nadają one niepowtarzalny wygląd osobom, które je nosiły. Na rynku dostępne są różne wzory kolczyków z papieru Quilling, które można wykonać tylko dla żywego wyglądu osób.

3. Quilled Jhumka Kolczyki dla dziewczynek:

papier-quilling-kolczyk-wzory-quilled-jamkha-kolczyki

Kolczyki Quilling Jhumka zostały stworzone z myślą o nadaniu tradycyjnego i kuszącego wyglądu zarówno nastolatkom, jak i dzieciom. W tym kolczyku design łączy się z maleńkimi stonowanymi złotymi uderzeniami z ciemnopomarańczowym papierem zwiniętym w atrakcyjne akcesorium do uszu, które nadaje perfekcji i radości Twojemu zestawowi.

4. Papierowe kolczyki do quillingów Motyl:

papierowe-quilling-kolczyki-wzory-quilled-motyle-kolczyki

Kolczyki motyle z gęsią wykonane są z motywem motyla ze skrzydłami i antenkami. Ręcznie wykonane zwoje papieru motylkowego zaprojektowane w kontrastujących kolorach czarnym i niebieskim nadają prosty i stylowy wygląd w porównaniu z innymi projektami. W tym kolczyku papier do quillingu służy do wykonania najnowszego stylu; a metoda grzebienia quillingowego z papierem to szybki sposób na wykonanie równych pętli i wzorów wewnątrz każdej z cewek w papierze.

5. Papierowe kolczyki do quillingów Rose:

papier-quilling-kolczyk-wzory-różowe-quilling-kolczyki

Projekty papierowych kolczyków zostaną wyszywane techniką zwijania wąskich pasków papieru w zwoje, które następnie zostaną ułożone w dekoracyjny wzór. Dostępne są różne wzory, które mogą również pasować do sezonów okazjonalnych i funkcjonalnych. Nie ma bardziej kobiecego i ładnego wzoru niż te różowe kolczyki Quilling, które nadają chwytliwym wyglądowi noszonym ludziom.

6. Kolczyki z papieru do sałatek dla kobiet:

papier-quilling-kolczyk-wzory-sałatka-projekt-kolczyki

Kolczyki z quilled w stylu sałatkowym składają się z projektów sałatek z sajgonki, które mają kolor ciemnozielony z najśmieszniejszymi stworzeniami. Mieszanka zieleni i odrobiny czerwieni na tych kolczykach emanuje świąteczną chwałą. Jest uroczy na zimową modę i imprezy.

7. Płatki papierowe kolczyki do quillingów dla uczennic:

papier-quilling-kolczyki-wzory-płatki-quilling-kolczyki

Dostępne są różne modele kolczyków z papieru dla nastolatek i kobiet. Urocze płatki upiększają uszy w nowy sposób. Ręcznie robione, kreatywne płatki wykonane z uroczych, pikowanych liści nadadzą temu kolczykowi inny efekt. Ten kolczyk składa się z miękkiej różowej papierowej cewki i jest obramowany czarnymi kropkowanymi wzorami.

8. Szalony projekt kolczyków z filiżanką i spodkiem:

papier-quilling-kolczyk-wzory-filiżanka-i-podstawka-kolczyki-projekt

Ten projekt kolczyków z filiżanką i spodkiem to kolejny poziom kreatywności, ponieważ nadaje nowoczesny wygląd, a filiżanki i spodki naśladują chiński styl vintage tego rzemiosła. Ten projekt jest bardziej odpowiedni dla ludzi, ponieważ można go nosić w czasie pracy. Może być malowany kontrastowymi kolorami ciemnozielonym i niebieskim. Kolor zewnętrzny kubka i spodka jest pomalowany na kolor zielony i niebieski, który jest używany wewnątrz kubka i spodka.

9. Quilling Kolczyki na Boże Narodzenie:

papier-quilling-kolczyk-wzory-quilling-kolczyki-na-boze Narodzenie

Mieszanie zielonego, brązowego i odrobiny żółtego koloru na tych kolczykach będzie bardziej odpowiednie na czas sezonowy, a zwój papieru można zwinąć za pomocą drobnego grzebienia i szpilki do quillingu, które następnie można zaprojektować z idealnymi krawędziami dla przyciągający wzrok wygląd. Będzie odpowiedni do noszenia w okresie świątecznym wraz z dopasowanymi dodatkami do twoich sukien.

10. Quilling kolczyki w konstrukcji obręczy:

papier-quilling-kolczyk-wzory-quilling-kolczyki-w-obręczy-projekt

Kolczyk quillingowy w kształcie obręczy zostanie zaprojektowany w owalnym kształcie i ozdobiony drobnymi rolkami na obręczach. Można to zrobić z ciemnego czarnego papieru Quilling, który nadaje prosty i kołyszący wygląd. Upewnij się, że noszenie tego kolczyka na pewno sprawi, że inne osoby będą o Ciebie zazdrosne.

11. Modne kolczyki Quilling dla Saree:

papier-quilling-kolczyki-wzory-modne-quilling-kolczyki

Te kolczyki Quilling są wykonane z czerwonych i białych zwojów papieru i podkreślone kamieniami, które nadają kolczykom modny i kuszący wygląd. Ten rodzaj kolczyków nadaje się na każdą okazję iw porównaniu z innymi wzorami nada Twoim uszom niepowtarzalny wygląd. Zewnętrzna warstwa kolczyka składa się z czerwonych rolek, natomiast wewnętrzna jest ozdobiona białymi błyszczącymi kamieniami.

12. Kolczyki do quillingu z winogron na każdą okazję:

papier-quilling-kolczyk-wzory-winogrono-quilling-kolczyki

Soczysta gromada kolczyków z winogronami wygląda dziwacznie, ale modnie, zwłaszcza gdy została zaprojektowana z pięcioma kolorowymi zwojami papieru. Aby uzyskać wspaniały wygląd, zastosowano pięć warstw kolorów. Ten kolczyk Quilling w stylu winogron nadaje stylowy wygląd, ponieważ może być również odpowiedni do regularnych i okazjonalnych zastosowań.

13. Projekty kolczyków w stylu kotka dla dzieci:

papier-quilling-kolczyki-wzory-kotek-style-quilling-kolczyki-wzory

Kolczyk Quilling w stylu kotka jest wykonany z białej cewki i odrobiny czarnego, żółtego i czerwonego koloru, co nadaje mu najsłodszy wygląd, a mała twarz kociaka zastosowana w tym kolczyku idealnie pasuje do dzieci chodzących do szkoły. Ten kolczyk może być zaprojektowany z inną twarzą zwierzęcia i możesz nosić swój ulubiony.

14. Quillingowe kolczyki dla dzieci:

papier-quilling-kolczyk-wzory-quilling-kolczyki-dla-dzieci

Ten kolczyk Quilling najlepiej nadaje się dla dzieci i nastolatków, które dają ciekawy wygląd ludzi. Prosty wygląd tego kolczyka to jedyny powód, dla którego większość ludzi go lubiła. Pięć kolorowych płatków tych kwiecistych kolczyków jest ozdobione kontrastowymi kolorami, które zapewniają zdecydowanie przyciągający wzrok wygląd.

15. Kolczyki z różowymi serduszkami z papieru:

papier-quilling-kolczyk-wzory-różowe-serduszka-papier-quilled-kolczyki

Różowe papierowe kolczyki z serduszkiem mogą być wypełnione różowymi i czerwonymi zwojami papieru. Maleńkie zwinięte cewki są zaprojektowane z gęstego papieru, który zapewnia ładny wygląd użytkownikom. Przeważnie mogą go kupić nastolatki i może być lepszym prezentem dla Twoich bliskich lub partnerów.

Jedną z najbardziej wyróżniających się cech kolczyków Quilled jest ich wyraźny kolor, który sprawia, że ​​pasują bardziej chwytliwie do wszystkiego. Chociaż zdobycie tych papierowych kolczyków może być kuszące, aby cały czas wyświetlać cały swój rocznik. Wspaniałe pióra mają wiele zastosowań i mogą być szeroko stosowane, aby nadać wyrazisty wygląd każdej atmosferze lub miejscu, a te kolczyki są również niedrogie w nagrodzie. Dlatego możesz wybrać te kolczyki na każdą okazję.