Ludzie bardzo lubią nosić biżuterię, która zawiera wszystkie akcesoria biżuteryjne, takie jak pierścionki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki itp. Obecnie jednym z najbardziej pożądanych rodzajów biżuterii jest biżuteria platynowa. Platyna stała się pierwszym wyborem celebrytów, zwłaszcza gdy mają okazję ślubu lub zaręczyn.

biżuteria platynowa

Najlepszą rzeczą w biżuterii platynowej jest to, że pasuje do wszelkiego rodzaju sukienek i w bogaty sposób podnosi styl osoby.

Biżuteria platynowa dla kobiet i mężczyzn:

Oto krótka lista 15 najlepszych zestawów biżuterii platynowej na dzisiejszym rynku indyjskim:

1. Platynowe pierścionki dla kobiet:

platynowa-biżuteria-platynowa-pierścionki-dla-kobiet

W dzisiejszych czasach pierścionki z platyny są bardzo popularne wśród kobiet ze względu na swój zadziwiający wygląd i styl. Te pierścionki nadają kobiecie elegancki i stylowy wygląd. Nigdy nie będziesz miał problemu z noszeniem platynowych pierścionków, ponieważ nie pozostawiają śladów ani podszewek na palcach. Pierścionki platynowe są dostępne na rynku w różnych wzorach i stylach.

2. Platynowe pierścionki dla mężczyzn:

platynowa-biżuteria-platynowe-pierścionki-dla-mężczyzn

Widzimy maksymalne wykorzystanie platyny w pierścionkach zaręczynowych. Tak więc, jeśli masz Ceremonię Zaręczyn, nie ma nic lepszego niż platynowa biżuteria dla mężczyzn. Pierścionki platynowe są dostępne również dla mężczyzn i istnieje wiele różnych wzorów również dla mężczyzn. Jako klejnoty możesz zdobyć pierścionki z oszałamiającym diamentem i innymi kamieniami.

3. Platynowy naszyjnik:

platynowa-biżuteria-platynowa-naszyjnik

Naszyjnik dodaje magicznego uroku, gdy kobieta nosi go na szyi. Tego rodzaju platynowe naszyjniki można nosić na specjalne okazje, aby uzyskać elegancki wygląd. Te naszyjniki są twarde, lśniące i odblaskowe, a najczęściej pochodzą z bezbarwnych diamentów. Możesz nosić tego rodzaju platynowe naszyjniki z dowolnym indyjskim lub zachodnim strojem i zawsze będą pasować do twojego stroju.

4. Platynowe kolczyki:

platyna-biżuteria-platyna-kolczyki

Kolczyki są częścią biżuterii damskiej od przeszłości do tego stulecia. Jest to jedna z najbardziej pożądanych biżuterii wśród kobiet. Platynowe kolczyki nadają się do noszenia na każdą okazję. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie obciążać uszu. Te stylowe, modne i modne kolczyki wystarczą, aby nadać Ci diva look.

5. Platynowe bransoletki dla kobiet:

platynowa-biżuteria-platynowa-bransoletki-dla-kobiet

Kobiece dłonie nie są kompletne bez pięknej i lśniącej bransoletki. W dzisiejszych czasach niezwykle stylowe i designerskie bransoletki powstały z myślą o kobietach. Ta biżuteria, platynowa bransoletka ma różne wzory i style z regulowanym zamkiem, aby dopasować się do nadgarstka. Może być idealnym prezentem na każdą okazję dla siebie lub znajomych.

6. Platynowe pierścienie nosowe:

platynowa-bizuteria-platynowe-kolczyki na nos

Jak widać, kolczyki w nosie są bardzo popularne wśród kobiet, zwłaszcza wśród młodych dziewcząt. Twój nos naprawdę pokocha ten platynowy kolczyk na nosie. Platynowy kolczyk w nosie może dodać uroku i uzupełnić cały strój.

7. Platynowe łańcuchy dla kobiet:

platynowa-biżuteria-platynowe-łańcuszki-dla-kobiet

Łańcuszki Platinum dla kobiet są dostępne w szerokiej gamie wzorów i stylów. Kompletne wykończenie i nowoczesny design platynowego łańcuszka dodaje niezwykłego wyglądu Twojemu strojowi. Ten platynowy łańcuszek sprawi, że przyciągniesz wzrok każdego, kto potrafi docenić jego piękno.

8. Platynowe obrączki:

platynowa-biżuteria-platynowa-obrączki

Obrączki mają swoje szczególne miejsce, jeśli chodzi o ozdabianie kobiety biżuteryjnymi ozdobami. Obrączki wyglądają atrakcyjnie i mogą łatwo przyciągnąć uwagę do stóp osoby noszącej. Platynowe obrączki mogą nadać Twojej stylizacji inny styl jednym prostym krokiem. Obrączka z platyny to idealna biżuteria do noszenia na każdą okazję. Można go nosić z każdą sukienką i wystarczy, aby dopełnić wygląd twoich ślicznych stóp. Te modne obrączki mogą z łatwością upiększyć Twój wygląd.

9. Platynowe bransoletki:

platynowa-biżuteria-platynowa-bransoletki

Bransoletki są dla kobiety najważniejszą ozdobą i stają się obowiązkowym dodatkiem, jeśli chodzi o Hinduskę. Bransoletki Platinum są bardzo błyszczące i pięknie wyglądają, co może uzupełnić kobiece ubranie. Dodaj tę piękną platynową ozdobę do swojego stylu i przygotuj się na nowy wygląd. Możesz stworzyć własny styl, nosząc je z innymi jasnymi kolorowymi bransoletkami.

10. Platynowe wisiorki dla kobiet:

platynowa-biżuteria-platynowa-wisiorki-dla-kobiet

Wisiorki platynowe można łatwo kupić w wielu wzorach i stylach. Zdobądź piękną platynową zawieszkę i wybierz łańcuszek do swoich potrzeb. Noszący może pochwalić się bogactwem po zawieszeniu tego wisiorka na szyi. Zaczaruj się tym designerskim platynowym wisiorkiem i pokaż swoje upodobanie do wysokiej klasy biżuterii.

11. Platynowe obrączki ślubne:

platynowa-biżuteria-platynowa-obrączki-ślubne

Ślub to szczególna okazja w życiu każdego człowieka i wszyscy pragną, aby ten dzień był niezapomniany na zawsze. Bardzo ważną rolę w czasie wesela odegrały obrączki ślubne, które są wyrazem miłości i zaangażowania. Możesz znaleźć szeroką gamę obrączek ślubnych z platyny. Więc zwiąż swoje przysięgi ślubne tymi pięknymi platynowymi obrączkami.

12. Platynowe kolczyki do uszu:

platynowa-biżuteria-platynowa-kolczyki-kolczyki

Piękne platynowe kolczyki z węzłem mogą uwydatnić urodę kobiety. Twoje uszy z pewnością pokochają te platynowe ćwieki. Ponieważ platyna to czysty metal, który nie podrażnia skóry, dlatego platynowe kolczyki są idealnym wyborem dla osób, które mają wrażliwe uszy. Te wysoce wykończone i stylowe ćwieki mogą sprawić, że Twój wygląd będzie kompletny na każdą okazję.

13. Platynowe bransoletki dla mężczyzn:

platynowa-biżuteria-platynowa-bransoletki-dla-męskich

Platynowe bransoletki to jedne z najsłynniejszych ozdób w męskiej biżuterii platynowej. Mężczyźni mogą być dobrze wyposażeni, nosząc modną i stylową bransoletkę na nadgarstku. Dodaj blasku swojemu ogólnemu wyglądowi dzięki tej lśniącej platynowej bransoletce. Może być podpisem twojego statusu, a także może pokazać twoją moc i dumę. Platynowa bransoletka będzie pasować zarówno do formalności, jak i casual.

14. Platynowe łańcuszki dla mężczyzn:

platynowa-biżuteria-platynowa-łańcuszki-dla-męskich

Łańcuszki platynowe cieszą się dużą popularnością wśród mężczyzn i to jest powodem rosnącego zapotrzebowania na łańcuszki męskie z dnia na dzień. Dostępne są różne wzory i wzory łańcuszków platynowych. Niektóre z nich to łańcuszki sznurkowe, łańcuszki z ogniwami itp. Ta platynowa biżuteria dla mężczyzn może być najlepszym prezentem dla twojego ojca, brata lub dla twojego męża. Platynowy łańcuszek może pokazać twój szorstki i twardy wygląd, a także może przedstawić unikalne poczucie własnej stylizacji.

15. Platynowe spinki do mankietów:

platynowa-biżuteria-platyna-spinki-do-mankietów

Spinki do mankietów to najlepszy dodatek w męskiej, platynowej biżuterii. Eleganckie spinki do mankietów z platyny z diamentem mogą nadać Twojej osobowości silnego wrażenia i odzwierciedlić Twój niepowtarzalny styl. Spinki do mankietów z platyny można znaleźć w kilku wzorach i odmianach, więc wybierz te, które najlepiej pasują do Twojego nastroju.

Jedną z najlepszych rzeczy w platynie jest to, że biżuteria wykonana z platyny jest wykonana z bardzo czystej platyny. Również biżuteria, platyna nie uległaby uszkodzeniu od jakichkolwiek zadrapań, tak jak inne metale. Wyroby jubilerskie z platyny zawsze zachowują swoje wykończenie, kolor i połysk. Połącz swoje produkty Platinum z cennymi kamieniami szlachetnymi, takimi jak diament, a będziesz gotowy wyglądać bardziej atrakcyjnie i atrakcyjnie.

Źródło obrazów: m, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.