Samo słowo diament oznacza szczęście dla kobiety. Diamenty bez wątpienia są najlepszym przyjacielem kobiety. Diamenty to lśniące białe kamienie o blasku i połysku, które można nosić na każdy czas. Biżuteria z diamentami to must have w swojej kolekcji biżuterii. Podczas eksperymentowania z diamentami istnieje wiele opcji biżuterii. Diamentowa biżuteria może składać się z pojedynczego kamienia lub mieć miliony kamieni.

indyjskie-diamentowe-biżuteria-wzory

Diamenty mają tę szczególną wartość i związaną z nią klasę. Więc noszenie diamentów jest dla kobiety powodem do dumy. Cena może zaczynać się od kilku tysięcy i może sięgać kilku crores.

Najnowsza biżuteria z diamentami dla kobiet i mężczyzn:

Tutaj przyjrzymy się 25 najlepszym projektom biżuterii diamentowej.

1. Delikatne łańcuszki do biżuterii z diamentami:

Delikatne łańcuszki do biżuterii z diamentami

Pierwszym w kolejności mogą być proste łańcuchy diamentowe. Diamentowy łańcuszek można podarować na specjalne okazje, takie jak urodziny, śluby, festiwale itp. Można mieć diamentowy łańcuszek jako prezent już od pierwszej pensji! Mogą tam być zawsze, ponieważ nigdy nie można się pomylić z diamentową biżuterią, a diamenty, które wyjdą z mody, po prostu się nie wydarzą.

2. Proste designerskie naszyjniki z biżuterią diamentową:

Proste designerskie naszyjniki z biżuterią z diamentami

Elegancję i pełny blask diamentów można doskonale uchwycić w prostym diamentowym naszyjniku. Diamentowy naszyjnik nie musi być bardzo misternie zaprojektowany. Może być prosty, ale piękny z wyglądu.

Prostą biżuterię z diamentowym naszyjnikiem można wykonać z prostym wzorem, takim jak liście, kwiaty, gwiazdki, kształty, abstrakcyjne wzory itp. Naszyjnik będzie miał piękną jesień, ponieważ będzie lekki i prosty w wyglądzie.

3. Prosty zestaw biżuterii z diamentami dla dziewczynek:

Prosty zestaw biżuterii z diamentami dla dziewczynek

Zestaw biżuterii zazwyczaj zawiera prosty naszyjnik i pasującą parę kolczyków. W przypadku diamentowej zawieszka w naszyjniku i diamentowe kolczyki mają ten sam wzór. Zestaw zwykle noszony jest do prostych funkcji, jako strój biurowy lub może być również noszony na co dzień. Wisiorek i kolczyki są bardzo lekkie i można je umieścić w lekkiej biżuterii. Ponieważ są diamentami, będą się wyróżniać, nawet jeśli w połączeniu z casualowym strojem lub prostym strojem, takim jak Saree.

4. Ciężkie diamentowe zestawy biżuterii na ślub:

Ciężkie diamentowe zestawy biżuterii na ślub

Diamenty pięknie wysadzane w czarujący wzór przyciągają wzrok każdego. Ciężkie zestawy diamentów robią to samo. Po prostu załóż oszałamiający diamentowy naszyjnik z dopasowanymi ciężkimi kolczykami żyrandolowymi i nie musisz już więcej ozdobić. Cały wygląd jest po prostu idealny.

5. Jubilerzy Diamentowe Kolczyki dla Dziewczynek:

Jubilerskie Diamentowe Kolczyki dla Dziewczyn

Najważniejszą rzeczą, która przychodzi na myśl, myśląc o biżuterii diamentowej, są kolczyki. Samodzielny diamentowy kolczyk może zdziałać cuda w zmianie wyglądu na wieczór lub imprezę. Diamentowe kolczyki są absolutnie zawsze w modzie i dzięki tym możesz być pewien. Te urocze kolczyki pasują prawie do każdego noszenia. Dostosuj kolczyki i wybierz według własnego uznania. Mogą być używane na co dzień, takie jak pojedynczy kamień lub wzorzyste kolczyki, takie jak kwiaty, płatki, wzory itp.

6. Diamentowe kolczyki z żyrandolem:

Diamentowe kolczyki żyrandol

Piękno leży w oku patrzącego i pasuje do kobiety z diamentowymi żyrandolami na przyjęciu. Oszałamiająco wyglądające, wykonane z perfekcją, te kolczyki żyrandolowe można nosić samodzielnie. Noś je z ciężką Saree, zwiewną suknią wieczorową, strojem etnicznym, obnosisz się na imprezie i nie potrzebujesz więcej akcesoriów. Jeden kolczyk załatwia wszystko!!

7. Najnowsze Diamenty Jhumkas dla kobiet:

Najnowsze Diamenty Jhumkas dla kobiet

Jhumka to jedna z najpiękniejszych i najbardziej eleganckich biżuterii, jeśli chodzi o kolczyki. Jhumki w kolorze złotym, z pracami, kamieniami, wzorami itp. są idealne do tego tradycyjnego wyglądu. Są niezbędnikiem w kolekcji biżuterii, a jhumki nigdy nie wyjdą z mody.

Podobnie bardzo popularne są jhumki w diamentach i kamieniach szlachetnych. Mają bogaty wygląd dzięki kamieniom umieszczonym w idealnym półokręgu kolczyka. Połysk odbija się, gdy po prostu nosi się te idealne diamentowe jhumki.

8. Zestaw naszyjników z diamentami i szafirami:

Zestaw naszyjników z diamentami i szafirami

Mówiąc o diamentach i czy można zostawić błyszczące niebieskie szafiry? Biały i niebieski to klasyczne kolory rodziny królewskiej. Podobnie naszyjnik z szafirem i diamentem jest symbolem królewskiego rodu, który sprawia, że ​​ta królowa lub księżniczka czuje się w kobiecie. Klasyczne połączenie niebieskiego i białego to drogie zestawy biżuterii noszone przez królowe z przeszłości. Ten diamentowy zestaw biżuterii jest niebiański magiczny.

9. Królewskie perły i diamentowy naszyjnik z biżuterią:

Królewski naszyjnik z pereł i diamentów

Królewskie naszyjniki z diamentami to przyjemność patrzeć z tymi pasującymi kolczykami i perfekcyjnie oszlifowanymi diamentami. Te naszyjniki o szlifie diamentowym mogą być również wysadzane białymi perłami, co w skali wygląda znacznie wspanialsze. Można je układać warstwami, a podczas noszenia idealnie dopasowują się do szyi.

10. Designerskie naszyjniki z diamentowej róży:

Designerskie naszyjniki z diamentową różą

Diamenty i róża to piękne dwie rzeczy, które łączą się w biżuterię. Ten naszyjnik z diamentowej róży ma zwisające z niego łzy diamentów i różę lub zestaw róż umieszczonych pod kątem, jak nie dokładnie pośrodku, idealnie zrównoważonych przez małe skupisko diamentowych liści. Te diamentowe komplety biżuterii mogą mieć różowe złoto, brylanty w kolorze białym, różowym i czarnym.

11. Diamentowa biżuteria z chokerem:

Diamentowa biżuteria z chokerem

Jednym z najdroższych i najwspanialszych w biżuterii są chokery. Diamentowe naszyjniki i biżuteria Choker są wspaniałe i wyglądają niesamowicie na każdym, kto je nosi. Te diamentowe chokery są również wysadzane kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, co dodaje im wdzięku. Diamentowe naszyjniki doskonale prezentują się na pannach młodych w dniu ślubu. Nie potrzeba niczego innego do dopasowania.

12. Diamentowa biżuteria z perłami:

Biżuteria diamentowa z perłami

Perły pięknie prezentują się na każdej kobiecie o dowolnym typie skóry i karnacji. Perły z diamentami w biżuterii są symbolem królewskości, wielkości i piękna. Te piękne i ciężko obrobione perły i diamentowe zestawy biżuterii są tam od czasów starożytnych jako część kolekcji biżuterii królowych, księżniczek i są częścią królewskiej spuścizny i rodu.

13. Diamentowa biżuteria na kostkę:

Diamentowa biżuteria na kostkę

Obrączki to jedne z najmodniejszych i najładniejszych w biżuteryjnych projektach upiększania nóg. Obrączki są bardzo częścią projektów biżuterii diamentowej. Popularne są obrączki ze srebra, złota, metali mieszanych itp., ale w dzisiejszych czasach bardzo modne są również diamenty. Obrączki z diamentami są dostępne w różnych wzorach i wzorach, współpracują z kamieniami, a nawet z austriackimi diamentami. Istnieją warstwowe diamentowe obrączki, które pięknie wyglądają dla panny młodej.

14. Pierścionki z biżuterią diamentową:

Pierścionki z diamentami

Najważniejszym akcesorium zdobiącym palce i dłonie jest pierścionek na palec. Czy jest lepszy sposób na afiszowanie się tymi idealnie wypielęgnowanymi dłońmi zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet niż w pierścionku z brylantem? Odkąd jest się maluchem, nakładano nam pierścienie na palce i używaliśmy tej najpopularniejszej formy biżuterii na różne sposoby. Urodziny, zaręczyny, wesela, do codziennego użytku, jako modny akcent itp. Pierścionki na palce nosi się prawie przy każdej okazji. Występują w niezliczonych wzorach, wzorach, różnorodności i można mieć jeden lub wiele według własnego wyboru. Pierścionki z diamentami są idealne na zaręczyny, wesela, rocznice itp..

15. Południowoindyjska biżuteria diamentowa:

Południowoindyjska biżuteria z diamentami

Wzory biżuterii z południowych Indii są wyjątkowe i bardzo różnią się od innych wzorów biżuterii ze złota. Cięcia, projekty, wykonanie i wzory są bardzo wyraziste i efektowne, a biżuterię można zahipnotyzować. Jakość diamentów, połysk, połysk oraz marka projektu i biżuterii po prostu zapierają dech w piersiach, a osoba nosząca tę biżuterię wygląda wspaniale. Ta południowoindyjska biżuteria z diamentami może być dziedziczna i może być wysadzana diamentami i rubinami o wartości antycznej.

16. Indyjskie bransoletki z biżuterią z diamentami:

Bransoletki z indyjską biżuterią z diamentami

Najważniejszą i najbardziej elegancką biżuterią na dłonie są bransoletki. Ta elegancja i urok to tylko diamentowe bransoletki. Bransoletki są najważniejsze w każdym rodzaju biżuterii. Bransoletki z diamentami mają wiele opcji do wyboru, wzorów, wzorów i ceny. Diamentowe bransoletki mogą być noszone na co dzień, okazjonalne, imprezowe, świąteczne itp. Wybierz je zgodnie z wymaganiami i jeden jest dobry do wyjścia.

17. Ciężkie diamentowe bransoletki dla kobiet:

Ciężkie diamentowe bransoletki dla kobiet

Są jedyne w swoim rodzaju, jeśli chodzi o te ciężkie diamentowe bransoletki. Biżuteria z tych bransoletek jest ciężka i zazwyczaj ma innowacyjne wzory. Diamenty nie muszą mieć również tych samych kształtów. Aby uchwycić wyjątkowość każdej bransoletki, diamenty są wycinane w taki sposób, jak koła, trójkąty, romb itp., co daje piękną, świeżo wyglądającą biżuterię diamentową.

18. Zestawy biżuterii z diamentami:

Komplety biżuterii z brylantami

Diamentowe krople są dla tych, które wyglądają idealnie, gdy ktoś sięga po dowolny magazyn o modzie. Te wyjątkowe zestawy diamentów mają diamenty w kształcie łzy umieszczone w zestawach w diamentowym naszyjniku z 18 lub 22-karatowymi złotymi łańcuszkami. Pochodzą również z pasującymi diamentowymi kroplami, które uzupełniają wygląd divy.

19. Biżuteria z diamentowymi łańcuchami w talii:

Biżuteria z diamentowymi łańcuchami w talii

Jednym z najbardziej trendów w modzie są łańcuszki na talię, lepiej znane jako kamarbandh lub cummerbund. Kobiety intensywnie obnoszą się z łańcuszkami w talii ze złota, srebra i metali ciężkich podczas wesel, przyjęć, uroczystości itp. Diamentowe łańcuszki w talii są niezwykle eleganckie i wyglądają niesamowicie podczas noszenia.

Diamenty mogą być gładkie z blaskiem lub mogą być kolorowe, aby wyglądały jak kawałki mozaiki, które można połączyć z dowolnymi strojami. Diamentowy pas smokingowy wygląda naprawdę ładnie zdobiąc talię u kobiet i podkreślając je perfekcyjnie. Mogą również mieć różne ozdoby w kolorowych kamieniach lub charmsy w diamentach i kamieniach szlachetnych.

20. Biżuteria z diamentowymi naramiennikami:

Diamond Armlets Biżuteria

Naramienniki są bardzo modne z tradycyjnymi ubraniami, etnicznymi i sari, a także z etnicznymi topami bez rękawów z dżinsami. Ale diamentowe naramienniki są dopełnieniem tego ślubnego wyglądu. Piękna panna młoda ozdobiona diamentową biżuterią będzie potrzebowała naramiennika, aby uzyskać idealny wygląd panny młodej. Wyglądają niezwykle oszałamiająco i nie można się oprzeć obnoszeniu się z tym wyjątkowym diamentowym biżuterią.

21. Biżuteria z diamentową bransoletką:

Biżuteria z diamentowej bransoletki

Jak mówi słynne powiedzenie, że kobieta może powiedzieć „nie” diamentom, ozdabianie nadgarstków diamentowymi bransoletkami może być wielkim „tak” dla kobiety. Diamentowe bransoletki mogą być arcydziełem w kolekcji biżuterii i mogą być punktem kulminacyjnym Twojego wyglądu zawsze, gdy je nosisz. Mogą być drogie, ale mimo to nie można ich dorównać swoim połyskiem, krojami i blaskiem żadnej innej biżuterii. Są ligą samą w sobie i nie mają sobie równych.

22. Diamentowe Rubinowe Chokery:

Diamentowe Rubinowe Chokery

Chokery to niebiańsko wyglądające naszyjniki z kamieni szlachetnych i półszlachetnych z ekskluzywnymi diamentami o szlifie nadającym wygląd bogini. Diamenty z rubinami są klasyczne dla chokerów, a ich wygląd obnosi wiele panien młodych, a nawet wiele celebrytów. Blask białych diamentów i elegancki wygląd rubinów łączy się w jeden ciężki zestaw biżuterii.

23. Nieoszlifowana biżuteria diamentowa:

Biżuteria z nieoszlifowanymi diamentami

Diamenty nieoszlifowane, znane również jako diamenty surowe lub surowe, są najnowszym graczem w dziedzinie biżuterii diamentowej. Po wydobyciu diamentów nieoszlifowane diamenty o wysokiej wartości i jakości są wysyłane do oszlifowania i przerobienia na biżuterię. Ale same nieoszlifowane diamenty są używane do produkcji ciężkiej biżuterii diamentowej ze względu na swoją wartość i wyglądają naprawdę fantastycznie z zupełnie innym wykończeniem biżuterii diamentowej.

24. Najnowsza biżuteria diamentowa Mangalsutras:

Najnowsza biżuteria Diamond Mangalsutras

Symbolem zamężnych kobiet w Indiach są na ogół złote łańcuszki z czarnymi koralikami i złote koraliki do noszenia po ślubie. Są również połączone z designerskimi diamentowymi wisiorkami, aby uzyskać ten designerski wygląd, a młode kobiety wolą teraz diamentowe mangalsutry do mody. Czarne koraliki mają chronić nową pannę młodą przed wszelkimi złymi oczami i chronić je przed wszelkimi krzywdami.

25. Diamentowe tikki Maang dla nowożeńców:

Diamentowe tikki Maang dla nowożeńców

Maang tikka lub łańcuszki na głowę są częścią ślubnego wyglądu lub każdego festiwalowego wyglądu. Kobiety noszą maang tikka podczas ślubu. Te maang tikkas w diamentach, kundan, rubinach, szmaragdach itp. wyglądają oszałamiająco. Wyglądają bardzo wspaniale i pięknie na osobie, która je nosi. Maang tikka lub łańcuszki na głowę to wyjątkowa biżuteria, a gdy w diamentach wartość się po prostu mnoży.

Ludzie bardzo lubią kupować biżuterię. Można ją kupić w sklepie, obdarować, kupić online itp. Biżuteria z diamentami jest preferowana ze względu na wartość i emocje z nią związane. Ogromne i różnorodne opcje biżuterii diamentowej wymienione powyżej to tylko kropla w oceanie biżuterii diamentowej. Eksperymentuj z nowszymi stylizacjami i nadaj zupełnie nowy wygląd garderobie z dopasowaną olśniewającą diamentową biżuterią. Idź się z nimi afiszować!