Biżuteria ślubna to ta, która jest ekskluzywna dla panny młodej i jest idealna na jej wyjątkowy dzień, jakim jest ślub. Ślub to najcenniejszy dzień w życiu kobiety, podobnie jak jej biżuteria, która zdobi piękno panny młodej. Ślub to bardzo szczególna rzecz dla kobiety, kiedy zostaje żoną i wyrusza w nową podróż do życia z nowymi relacjami i więzami. Biżuteria ślubna jest więc idealna, aby czuła się wyjątkowo, a tego dnia cała uwaga jest skupiona tylko na niej.

proste-i-ciężkie-indyjska-biżuteria-ślubna-wzory

Specjalna, starannie dobrana biżuteria ślubna nadaje jej również blasku i blasku na jej twarzy, co jest bardzo symboliczne dla panny młodej. Śluby są ogromne i dlatego biżuteria jest jego częścią na dużą skalę. Zakupy biżuterii na ślub to wielka rzecz.

Popularne i najnowsze wzory biżuterii ślubnej:

Biżuteria ślubna składa się z różnych elementów biżuteryjnych i akcesoriów dla panny młodej, które uzupełniają stylizację. Rzućmy okiem na 25 najlepszych projektów biżuterii ślubnej.

1. Designerskie złote naszyjniki ślubne:

Złoto stanowi bardzo ważną część biżuterii ślubnej. Złoto jest bardzo pomyślne i dlatego jest szeroko stosowane w biżuterii ślubnej. Złote naszyjniki wyglądają wspaniale i ciężko i pięknie opadają na szyję, dzięki czemu panna młoda wygląda olśniewająco, gdy nosi złote naszyjniki i złotą biżuterię.

ślubne-złote naszyjniki

Złote naszyjniki z dopasowanymi kolczykami i inna złota biżuteria, taka jak bransoletki, łańcuszki, długie łańcuszki, krótkie naszyjniki itp. dopełniają ślubnego wyglądu. Złota biżuteria jest częścią kolekcji biżuterii ślubnej ze wszystkimi dodatkami w kolorze złotym, aby uzyskać piękny wygląd w tym wyjątkowym dniu.

2. Zestawy biżuterii ślubnej Polki:

Zestawy biżuterii ślubnej Polki

Polki to w zasadzie wydobywane nieoszlifowane diamenty używane wyłącznie do wyrobu biżuterii ślubnej. Komplet biżuterii ślubnej Polki jest ciężki, dzięki czemu idealnie nadaje się do bogatego wyglądu panny młodej na jej ślubie. Kamienie Polki mają w sobie ten surowy wygląd i dlatego są drogie jeśli chodzi o wartość. Polki ma to czyste antyczne wykończenie, idealne do etnicznego wyglądu z tradycyjnym strojem ślubnym.

3. Zestawy Bridal Gold i Kundan na ślub:

Zestawy ślubne Gold i Kundan na ślub

Kundan jest niezwykle popularny i bardzo ważny w projektach biżuterii i kolekcji ślubnej. Panna młoda wygląda absolutnie zachwycająco i promiennie w każdej biżuterii Kundan. Jest to forma tradycyjnej biżuterii ślubnej Rajasthani. Biżuteria Kundan to praca z drogich kamieni w kolorze zielonym, bordowym lub czerwonym oraz diamentów w złocie. Tak więc zestawy ślubne Kundan mogą zawierać naszyjniki Kundan i złote, długie łańcuchy warstwowe, kamarband, naramienniki, bransoletki, maang tikka, chokery itp..

Biżuteria ze złota Kundan dopełnia ślubny wygląd kobiety i wygląda jak dama w dniu ślubu. Dużo ciężkiej pracy i kunsztu jest zaangażowanych w tworzenie ślubnej biżuterii ze złota i Kundan.

4. Świątynny projekt biżuterii ślubnej:

Świątynia Projektowanie biżuterii ślubnej

Wesela to te wyjątkowe okazje, które są przeżyciem na całe życie. I dlatego biżuteria stanowi ważny aspekt panny młodej. Złota biżuteria ślubna Temple design jest najnowszym i nowym uczestnikiem projektów ślubnych, a te niebiańsko wyglądające biżuterie są oszałamiająco piękne. Mają wizerunki Bogów takich jak Pan Kryszna; Boginie Lakshmi, Devi itp. wykonane z zawiłymi projektami w architekturze świątynnej. Są pięknie zaprojektowane z precyzją dla tego Bogini jak ślubny wygląd każdej kobiety.

5. Rubinowy zestaw biżuterii ślubnej:

Rubinowy zestaw biżuterii ślubnej

Kamienie rubinowe są używane od wielu lat w tworzeniu biżuterii ślubnej. Jasne rubinowe kamienie nadają temu bogatemu wyglądowi południowoindyjskiej panny młodej z tradycyjnymi złotymi sari z Kanjivaram i inną biżuterią. W wyjątkowy dzień panna młoda może nosić nawet antyczną biżuterię z rubinami i tradycyjnymi dżhumkami. Naszyjniki i zestawy jhumki z rubinów i złota o antycznym wyglądzie mogą być idealne do tradycyjnego ślubnego wyglądu. Te ślubne rubinowe zestawy z ciężkim naszyjnikiem, długimi dopasowanymi ciężkimi kolczykami, łańcuszkiem itp. dopełniają ślubnego wyglądu.

6. Tradycyjny Zestaw Biżuterii Ślubnej z Laxmi Design:

Tradycyjny Zestaw Biżuterii Ślubnej z Laxmi Design

Panna młoda w dniu ślubu wygląda nie mniej niż Bogini. Czy jest więc lepszy sposób niż ozdobienie się wzorami Bogini Laxmi! Laxmi jest znana jako Bogini bogactwa. Z tą pięknie wykonaną biżuterią ślubną we wzorach Laxmi z pewnością będzie wyglądać niebiańsko pięknie i ładnie. Te tradycyjne wzory biżuterii mają piękne wzory misternie wyrzeźbione w długich łańcuszkach, krótkich łańcuszkach i naszyjnikach.

7. Bridal Pearl Etniczne Jhumkas:

Bridal Pearl Etniczne Jhumkas

Jhumki są jedną z najbardziej efektownych i eleganckich biżuterii ślubnej, gdy panna młoda nosi kolczyki. Te niesamowicie wyglądające perłowe etniczne jhumki bardzo dobrze komponują się z inną biżuterią ślubną. Perły ze złotem i te delikatnie zwisające łańcuszki ze ślubnymi jhumkami są po prostu piękne na pannie młodej. Jhumki są najchętniej wybieranymi kolczykami ślubnymi w wielu częściach kraju przez panny młode.

8. Tradycyjne ślubne złote i kamienne jhumki:

Tradycyjne ślubne złoto i kamień Jhumkas

Jhumki to najbardziej elegancka biżuteria w kolczykach dla indyjskiej panny młodej. Jhumkas na pewno znajdzie swoje miejsce w jubilerskim spodni. Można je nawet nosić samodzielnie podczas dowolnej funkcji po ślubie. Jhumki w kolorze złotym, z misternymi dziełami, drogimi kamieniami, wzorami itp. są idealne do tego tradycyjnego, ale antycznego wyglądu. W biżuterii ślubnej bardzo popularne są jhumki w złocie z brylantami, rubinami, szmaragdami i kamieniami szlachetnymi.

9. Ciężkie kolczyki wiszące dla nowożeńców:

Ciężkie kolczyki wiszące dla nowożeńców

Kolczyki wiszące są również znane jako indyjskie Balis lub Chaandbalis. Te unikatowo zaprojektowane kolczyki są po prostu piękne, a panna młoda będzie po prostu przepiękna w tych ciężkich balis. Są ciężkie i mają w sobie designerski element. Te kolczyki mają w sobie ciężką kamienną pracę i są długie z misternym wzorem w koła. Można je również nosić samodzielnie później.

10. Zestawy biżuterii ślubnej z diamentami:

Zestawy biżuterii ślubnej z diamentami

Mówienie o pannach młodych i diamentach to obowiązkowy element jej biżuterii ślubnej. W końcu to jej wyjątkowy dzień, jej ślub. Diamenty są po prostu idealne dla każdej panny młodej w każdym stroju ślubnym. Te idealne błyszczące kamienie pasują do każdego odcienia skóry, koloru itp. To bez wątpienia jest drogie, ale szczęście na jej twarzy będzie niezrównane. Te zapierające dech w piersiach zestawy diamentów mogą mieć maangtikkę, łańcuszki do rąk, kamarband, bransoletki, szpilkę do nosa, ciężki naszyjnik/choker, długi warstwowy łańcuszek z ciężkim wisiorkiem, kolczyki itp..

11. Zestawy biżuterii ślubnej na monety:

Zestawy biżuterii ślubnej na monety

Niezwykle ważne na weselach w Kerali są te tradycyjne naszyjniki na monety/długi łańcuszek z kolczykami. Naszyjniki z monetami znane również jako „kaasumaala”: Kaasu oznacza monety/pieniądze, a Maala oznacza łańcuch/naszyjnik. Mają one wartość antyczną i dlatego są ważne podczas ślubów jako dar i błogosławieństwo od starszych. Te naszyjniki na monety mają małe okrągłe monety z wizerunkiem Bogini Laxmi (Bogini bogactwa) z przodu pięknie połączone, tworząc naszyjnik lub długi łańcuszek. Wyglądają niesamowicie z tradycyjnym kasavusaree Kerala (biała sari ze złotymi obramowaniami).

12. Zestaw biżuterii dla nowożeńców:

Zestaw biżuterii ślubnej z pereł

Perły pięknie prezentują się na każdej kobiecie, niezależnie od koloru skóry, wieku itp. Biżuteria ślubna z pereł może być idealna na wieczorny look. Perły z brylantami i pasującymi kolczykami pięknie prezentują się wieczorem z tym blaskiem. Perły i diamenty lub perły z drogimi kamieniami są symboliczne dla klasy; wielkość i królewskość, które odbijają się, gdy nosi te zestawy.

13. Zestaw chokerów dla nowożeńców:

Diamentowy naszyjnik dla nowożeńców

Chokery to niebiańsko wyglądające naszyjniki z kamieni szlachetnych i półszlachetnych z ekskluzywnymi oszlifowanymi diamentami, które nadają pannie młodej efektowny wygląd. Diamenty z rubinami, szmaragdami, szafirami itp. są klasyczne dla chokerów, a ich wygląd obnosi wiele panien młodych na ich weselach. Połysk, blask i klasa białych diamentów oraz królewski, królewski wygląd szlachetnych kamieni łączą się w jeden ciężki, ślubny zestaw chokerów z biżuterią.

14. Naszyjnik Heritage Bridal Kundan:

Naszyjnik Heritage dla nowożeńców Kundan

Jedną z najdroższych w biżuterii ślubnej jest biżuteria Kundan. Biżuteria Kundan jest wykonywana ręcznie, a raczej ręcznie z precyzją i perfekcją, aby uzyskać pięknie wyglądającą biżuterię. Ciężkie naszyjniki Kundan stanowią część indyjskich strojów ślubnych, które pasują do jej ciężkich sari lub stroju ślubnego. Panna młoda świeci naturalnie, gdy ta piękna biżuteria zajmuje centralne miejsce.

15. Południowoindyjska antyczna biżuteria ślubna:

Południowoindyjska antyczna biżuteria ślubna

Wzory biżuterii z południowych Indii są wyjątkowe i bardzo różnią się od innych wzorów biżuterii ślubnej. Kręgi, projekty, wykonanie i wzory są bardzo wyraziste i efektowne, a samo spojrzenie na biżuterię przenosi się do innego świata. Jakość diamentów, rubinów i złota; Połysk, blask i marka projektu i biżuterii zapierają dech w piersiach, a tradycyjna panna młoda nosząca te biżuterię wygląda wspaniale. Są to pamiątki rodzinne i mogą być wysadzane diamentami i rubinami, aby uzyskać bogatą, ale antyczną wartość. Bardzo często używane podczas ślubów i ślubów ta biżuteria ślubna jest przekazywana następnym pokoleniom w trakcie lub po ślubie.

16. Biżuteria dla nowożeńców ze złota bransoletka:

Biżuteria dla nowożeńców złote bransoletki

Najważniejszym dla panny młodej są naszyjniki i wszystkie bransoletki. Bransoletki są najważniejsze, gdy panna młoda myśli o biżuterii ślubnej, ponieważ ręce odgrywają bardzo ważną rolę w ślubie. Złote bransoletki dla nowożeńców są ciężkie i wyjątkowo zaprojektowane. Misterna praca projektowa, kosztowna praca kamienna, użycie czystego złota w bransoletce to dowód na to, że bransoletkę warto zaliczyć do ważnego stroju ślubnego.

17. Dziedzictwo Bransoletki dla nowożeńców:

Dziedzictwo Bransoletki dla nowożeńców

Żadne słowa nie wystarczą, aby opisać antyczną lub zabytkową biżuterię z perłami i złotem. Perły w kolorze białym/ecru z antycznym złotym wykończeniem nadają dłoniom panny młodej piękny wygląd. Potrafi połączyć te ciężkie bransoletki z prostszymi antycznymi, aby uzyskać pełniejszy wygląd w rękach.

18. Biżuteria z diamentowymi pierścionkami dla nowożeńców:

Biżuteria dla nowożeńców diamentowych pierścionków

Najważniejszą biżuterią dla kobiety w dniu zaręczyn jak i ślubu są pierścionki. Drogie pierścionki na palec z brylantami i kamieniami szlachetnymi w złocie są bardzo ważne dla panny młodej. Jest to symbol jej kobiecości i oznacza jej podróż do życia rodzinnego z mężem lub partnerem życiowym. Panny młode mogą wybierać spośród różnych pierścionków, aby uzyskać oszałamiający wygląd jej dłoni na fotografiach ślubnych na całe życie.

19. Łańcuchy talii w biżuterii ślubnej:

Łańcuszki w talii w biżuterii ślubnej

Jednymi z najważniejszych w biżuterii ślubnej są łańcuszki na talię, lepiej znane jako kamarbandh. Łańcuszki w talii są niezwykle piękne i świetnie prezentują się na pannie młodej. Mają piękne wykończenie z zasłonami, kamieniami, warstwami itp., Aby uzyskać inny wygląd i wygląd stroju ślubnego. Genialny łańcuszek w talii dopełnia ślubnego wyglądu. Mogą być z czystego złota z kosztowną kamienną obróbką warstwami podkreślającymi talię.

20. Opaski ślubne:

Naramienniki dla nowożeńców

Naramienniki lub Bajuband są bardzo modne w tradycyjnych strojach, strojach etnicznych i sari, a także w etnicznych topach bez rękawów z dżinsami i są równie ważne w biżuterii ślubnej. Ale ślubne naramienniki służą do dopełnienia tradycyjnego wyglądu panny młodej. Piękna panna młoda z antyczną biżuterią będzie potrzebowała antycznej naramiennika tylko po to, aby dopełnić idealny wygląd panny młodej. Wyglądają niezwykle oszałamiająco i nie można się oprzeć afiszowaniu tych wyjątkowych antycznych naramienników z pracami kundan, pracami w kamieniu lub pracami polki.

21. Łańcuchy do rąk dla nowożeńców:

Łańcuchy do rąk dla nowożeńców

Łańcuszki do rąk lub haath phool są najważniejszym dodatkiem do dłoni panny młodej. Są to w zasadzie łańcuszek z kundan lub złota lub diamentów biegnący od palca do nadgarstka. Nadają dłoniom piękny wygląd, ponieważ wygląd dłoni jest bardzo ważny dla Panny Młodej.

22. Bridal Chura w rękach:

Bridal Chura w rękach

Chura to zestaw bransoletek, które są zwykle w kolorze czerwonym i białym, noszone jako cztery zestawy po dwa w jednej ręce, składające się z czterech białych kad i cienkich czerwono-białych bransoletek. Symbol kultury, jest bardzo istotną częścią indyjskiego ślubu, szczególnie w północnych Indiach. Panna młoda musi to nosić przez co najmniej 40 dni po ślubie.

23. Kady jubilerskie dla Panny Młodej:

Kady jubilerskie dla Panny Młodej

Kady to duże, grube bransolety noszone jako pojedyncze lub jako zestaw dwóch. Panny młode muszą nosić kady w ramach zwyczajów i tradycji panujących w rodzinie i podczas ślubów. Kady są również przekazywane z pokolenia na pokolenie, gdy w domu wita się nowa panna młoda. W rzeczywistości są to te bransoletki, które są w rodzinie od pokoleń. Dlatego kady są bardzo ważnymi biżuterią z przypisaną im wartością emocjonalną.

24. Designerska biżuteria na obrączki dla panny młodej:

Designerska biżuteria na obrączki dla panny młodej

Najważniejszym akcesorium podkreślającym jej nogi są przeszycia i podkolanówki. Palce są symbolem tego, że jest mężatką i mają być noszone przez pannę młodą na drugim palcu przez cały czas. Obrączki upiększają i podkreślają nogi panny młodej. Mogą być w kundanie, złocie lub srebrze.

25. Bridal Maang Tikka:

Ślubne Maang Tikka

Kiedy panna młoda wchodzi z tym nieśmiałym spojrzeniem, pierwszą rzeczą, jaką ludzie zauważają, jest jej maang tikka. Maang tikka lub łańcuszki na głowę są istotną częścią ślubnego wyglądu. Te maangtikki z diamentami, kundanami, rubinami, szmaragdami itp. wyglądają oszałamiająco. Wyglądają bardzo wspaniale i pięknie na noszącej je pannie młodej. Maaangtikkas lub łańcuszki na głowę to wyjątkowa biżuteria, a gdy w diamentach lub kundan wartość po prostu się mnoży.

Jako panna młoda jest bardzo ważna na weselu, tak samo jest dla niej biżuteria ślubna. Dlatego wybór biżuterii ślubnej jest bardzo ważny dla jej perfekcyjnego wyglądu na jej ślubie. Dzięki szerokiej gamie opcji biżuterii w dzisiejszych czasach może wybrać i dostosować swój ślubny, weselny wygląd i szukać wszystkich innych funkcji. Złoto, diamenty, kundan i polki to najchętniej wybierana biżuteria ślubna.