Kamienie szafirowe uważane za kamień narodzin ludzi urodzonych we wrześniu są również określane jako najcenniejsze i najcenniejsze z kamieni szlachetnych. Trwałość, doskonałość koloru i twardość są nieporównywalne. Jest również w dużej mierze pożądany wśród ludzi ze względu na lśniący i efektowny wygląd. Szczególnie niebieski szafir słynie ze swojej egzotyki. Kaszmir niebieski szafir i chabrowe szafiry to najlepsze kamienie. Inne niezwykle cenne kamienie szafirowe to różowo-pomarańczowe i zmieniające kolor szafiry, które zmieniają kolor w zależności od padającego na niego światła.

Szafirowe kamienie szlachetne

Wrześniowa biżuteria Birthstone:

Obecnie żółte i różowe szafiry stają się coraz bardziej popularne wśród ludzi. Tutaj spójrz na nasze 9 najlepszych kamieni szafirowych z obrazami.

1. Wisiorek z niebieskim szafirowym kamieniem:

Pendan z niebieskim szafirem

Najbardziej wymagające wisiorki z niebieskim szafirem z diamentami to najpiękniejsze klejnoty w każdej kolekcji biżuterii. Królewski niebieski szafirowy sztyft o szlifie poduszkowym pośród innych białych kamieni wygląda uroczo i cennie w formie wisiorka.

2. Obrączka z żółtego szafirowego kamienia:

Obrączka ślubna z żółtym szafirem

Obrączki z żółtego szafiru są tylko życzeniem wielu miłośników kolorowych kamieni. Żółty szafirowy kamień otoczony białymi kamieniami wygląda tak ładnie, jak cały pierścionek wygląda podczas noszenia.

3. Bransoletka z naturalnego niebieskiego szafiru:

Bransoletka z niebieskim szafirem

Co jeszcze może być potrzebne, gdy piękne niebieskie kamienie szafirowe niesamowicie mienią się na naszym nadgarstku? Błyszczący wzór białych i niebieskich kamieni szafirowych zaprojektowanych we wzór, dzięki czemu urocza bransoletka na nadgarstek dobrze pasuje do wyjątkowej biżuterii.

4. Wisiorek w kształcie serca z niebieskim kamieniem szafirowym:

Zawieszka serce z niebieskim szafirowym kamieniem

Kamienie narodzin z szafirem nie tylko wpływają na życie ludzi, ale także pięknie zdobią ich dekolt, palce lub dłonie. Piękny niebieski i biały sztyft z szafirami w wisiorku w kształcie serca wygląda tak niesamowicie, gdy nosi się go w platynowym łańcuszku. Piękny wzór wygląda niesamowicie.

5. Naszyjnik w stylu vintage z żółtym szafirowym kamieniem:

Naszyjnik wisiorek z żółtym szafirem w stylu vintage

Kamienie żółtego szafiru mają wspaniały połysk w sadzonkach i tonach. Poduszkę o szlifie w kolorze żółtym szafirem można nosić jako zawieszkę w łańcuszku. Żółty kamień szafirowy działa bardziej, gdy dotyka ciała na dekolcie. Efekt noszenia kamienia działa dobrze.

6. Niebieski szafirowy kwadratowy kamień szlachetny na srebrnej bransoletce z drutu:

Kwadratowy kamień z niebieskim szafirem na srebrnej bransoletce z drutu

Cena niebieskiego szafiru jest stosunkowo wysoka niż w przypadku jakiegokolwiek innego kamienia szlachetnego. Noszenie niebieskiego szafiru na kostce nadgarstka w niesamowitej biżuterii bransoletki wyglądałoby tak uroczo, uroczo i uroczo. Wykonana z platyny lub srebra bransoletka dodaje blasku szafirowemu kamieniowi.

7. Wisiorek i kolczyki z żółtego szafiru z kamieniami szlachetnymi:

Zawieszka i kolczyki z żółtym szafirowym kamieniem

Zestaw wisiorków składający się z trzech żółtych kamieni szafirowych w zestawie wisiorka i kolczyków wygląda tak dynamicznie i oszałamiająco, gdy nosi się go jako wyrazistą biżuterię. Ciemny odcień żółte szafirowe kamienie świecą jasno w słońcu.

8. Fantazyjny pierścionek zaręczynowy z białego szafiru:

Pierścionek zaręczynowy z białym szafirem

Białe kamienie szafirowe są bardzo rzadkie i wybierane przez niewiele osób jako kamień szlachetny. Białe diamenty są wybierane częściej, ale osoby poszukujące oryginalnego białego szafiru muszą sprawdzić, czy są prawdziwe.

9. Wisiorek z gwiezdnego szafiru:

Wisiorek z szafirem w kształcie gwiazdy

Gwiaździsty szafir to kamienie szlachetne występujące w prawdziwych oryginałach, bardzo rzadkie i spotykane tylko u niektórych jubilerów. Gwiaździste pociągnięcia na kamieniach określają gwiaździste szafiry. Dostępne w prawie wszystkich odcieniach szafiry gwiaździste są zazwyczaj matowe, ale mają gwiaździste pociągnięcia, które nadają kamieniowi blask.

Kamienie szafirowe są powszechnie używane do ozdabiania biżuterii. Używany częściej w ozdobach, jest w dużej mierze noszony zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Najlepsze niebieskie szafiry z głębokim błękitem i inne odmiany w odcieniach niebieskiego są dobrze znane ze swojej przejrzystości i rzadkiej dostępności. Oprócz niebieskich, szafirowych kamieni w kolorach żółtym, różowym, białym, zielonym, fioletowym, pomarańczowym i czarnym również bardzo pożądane i znane kolory kamieni szafirowych.