Jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka jest dzień ślubu. Panna Młoda tego dnia ubiera się w najlepszy sposób, bo wspomnienia z tego dnia będą pielęgnować jej partnerka i ona na całe życie.

indyjskie-ślubne-biżuteria-zestawy

Komplety biżuterii ślubnej dla panny młodej:

Biżuteria to jedna z najbardziej integralnych rzeczy, która nadaje pannie młodej wygląd i dlatego musi być najlepsza. Oto niektóre z najlepszych zestawów biżuterii ślubnej dla narzeczonych.

1. Złote zestawy biżuterii ślubnej dla panny młodej:

Złote komplety biżuterii ślubnej dla panny młodej

Złoto jest uważane za najszlachetniejszy metal i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród indyjskich zestawów biżuterii ślubnej. Ten wspaniały zestaw sprawi, że każda osoba patrząca na pannę młodą oszaleje. Naszyjnik jest wysadzany diamentami i ma pośrodku szmaragd w kształcie łzy. Maang tikka, który nosi się na czole, ma podobny wygląd, podobnie jak kolczyki z kamieniami rubinowymi.

2. Diamentowy zestaw biżuterii do małżeństwa:

Diamentowy zestaw biżuterii do małżeństwa

Diamenty to kamienie szlachetne, a więc bardzo drogie. Biżuteria ślubna jest niekompletna bez diamentów. Ten wspaniały zestaw biżuterii ślubnej jest w całości wysadzany diamentami. Naszyjnik jest zabudowany i ma elegancki wygląd. Identyczne kolczyki dopełniają wygląd.

3. Zestaw biżuterii ślubnej z pereł w diamentach:

Komplet biżuterii ślubnej z pereł w diamentach

Perły wyglądają elegancko i elegancko. Dobrze wyglądają, jeśli suknia ślubna pasuje do białego koloru pereł. Ten zestaw składający się z naszyjnika i kolczyków jest odważny i elegancki. Pasują do prawie wszystkich kolorów.

4. Zestaw biżuterii Kundan dla Panny Młodej:

Zestaw biżuterii Kundan dla panny młodej

Tradycyjnym rodzajem indyjskiej biżuterii jest biżuteria kundan wykonana z kamieni szlachetnych ze złotą folią pomiędzy nimi. Ogólnie rzecz biorąc, został sklasyfikowany jako klasa skomplikowanych naszyjników. Pochodzi z Gudżaratu i Radżastanu. Ten ciężki komplet biżuterii ślubnej jest wyjątkowy. Posiada połączenie złota, bieli i czerwieni, co czyni go pięknym połączeniem kolorów.

5. Kamienne zestawy biżuterii dla narzeczonych:

Komplety biżuterii z kamienia dla narzeczonych

Ten piękny zestaw z kamieniami ma głośny wygląd, ale jednocześnie wygląda elegancko. Złote rzeźbienia podkreślają piękno kompletu, w skład którego wchodzi naszyjnik, kolczyki, a także maang tikka. Świetnie będzie wyglądać na połączeniu złota i bieli Saree.

6. Perłowe i złote zestawy biżuterii ślubnej:

Komplety biżuterii ślubnej z pereł i złota

To wyjątkowy projekt na komplety ślubne. Największą zaletą jest minimalistyczny wygląd. Naszyjnik nie jest zwykłym naszyjnikiem ślubnym, to choker. Dzięki temu wygląda modnie i nowocześnie. Wykonany jest ze złota i ma nabity cytryn oraz zwisające z niego perły. Sprawia, że ​​szyja wygląda pięknie, a kolczyki dodają jej towarzystwa.

7. Rubinowy zestaw biżuterii na ślub:

Rubinowy Zestaw Biżuterii na Ślub

Ten zestaw ma naprawdę ciężki wygląd, który będzie pasował do czerwonych Saree lub lehengas. Naszyjnik ma zwarty wzór, dzięki czemu prezentuje się elegancko. Wisiorek z rubinem pasuje do kolczyków i wygląda przepięknie.

8. Zestaw biżuterii ślubnej z ćwiekami:

Zestaw biżuterii ślubnej z ćwiekami

Ten elektryzująco niebieski komplet biżuterii ślubnej to jeden z najnowszych projektów. Kolor jest ostatnio bardzo poszukiwany. Naszyjnik ma bardzo unikalny design z pół niebieskimi kamieniami i pół diamentowymi wzorami. Cały zestaw wygląda wytwornie i genialnie.

9. Proste indyjskie zestawy biżuterii ślubnej:

Proste indyjskie zestawy biżuterii ślubnej

Dla tych, których Saree lub sukienki mają już ciężki wygląd i dużo pracy nad nimi, ten zestaw jest idealny. Będzie dobrze wyglądać, jeśli strój będzie w kolorze zielonym. Minimalistyczny wygląd podkreśla urodę panny młodej.

Obecnie zestawy biżuterii ślubnej mają wiele odmian. Panny Młode mają wiele wzorów do wyboru, bo na rynek weszło wielu projektantów.