Ogólnie rzecz biorąc, srebro jest stopem srebra, który waży około 92,5% srebra. Normalnie srebro będzie bardzo miękkie i dlatego będzie zmieszane z miedzią, aby było mocniejsze. Srebro wywodzi się z Europy i stało się popularne w ostatnich czasach. Modna biżuteria ze srebra wysokiej próby stała się ostatnio popularna. Bransoletki, naszyjniki, pierścionki, obrączki, wszelkiego rodzaju biżuteria mogą być wykonane ze srebra próby 925.

Srebrne zestawy biżuterii ze srebra:

Dziś pojawiło się kilka marek biżuterii srebrnej. Oto lista 9 modnych i stylowych biżuterii srebrnej

1. Srebrne zestawy biżuterii:

srebro biżuteria

Ten filigranowy zestaw biżuterii ma autentyczny wygląd. Do naszyjnika dołączony jest medalion z misternym wzorem. Może pomieścić w sobie fotografię. Kolczyki mają kształt księżyca i podkreślają piękno uszu. Bransoletka jest otwarta na jednym końcu i jest lekka. Cały zestaw ma ładny wygląd i jest jedną z najlepszych marek biżuterii srebrnej.

2. Srebrny pierścionek ślubny:

Srebrna Obrączka

Ta śliczna obrączka wykonana jest ze srebra próby 925 i ma pośrodku perłę. Jest naprawdę ładna i prosta i idealnie nadaje się na obrączkę. Srebrny drut owinięty wokół perły poprawia wygląd palca, na którym jest noszony. Ten pierścionek jest wyjątkowy i można go nosić na co dzień.

3. Srebrna bransoletka:

Srebrna bransoletka

Ta podwójna bransoletka nieskończoność jest najlepsza w swoim rodzaju. Dwie nieskończoności są przymocowane do srebrnego łańcuszka, a nakładanie się nieskończoności wygląda naprawdę pięknie. Dołączone są do nich inicjały imion pary. To naprawdę fajny prezent na rocznicę lub Walentynki. Na pewno to pokochasz.

4. Srebrne kolczyki:

Srebrne kolczyki

Te łańcuszkowe kolczyki mają bardzo modny wygląd. Jest to wyjątkowy kawałek i jest jednym z najlepszych projektantów biżuterii srebrnej. Geometryczny kształt kolczyków wygląda odjazdowo i będzie pasował do zachodniego stroju. Są to wyraziste elementy i różnią się od zwykłych wiszących kolczyków.

5. Srebrna opaska na kostkę:

Srebrna zawieszka na kostkę

Ta srebrna bransoletka z wisiorkiem jest jedyna w swoim rodzaju. Posiada srebrny łańcuszek z zawieszkami w kształcie gwiazdek w odstępach i wygląda niezwykle ładnie na kostce. Pokochają ją dzieci i będzie dobrze wyglądać na każdym, kto ją nosi. Srebrny kolor sprawia, że ​​jest uniwersalny i można go nosić na każdym rodzaju odzieży.

6. Pierścień na palec u nogi Sterling Silver:

Srebrny pierścionek w kształcie liścia na palec

Ten ładny pierścionek na palec u nogi to wyjątkowa biżuteria ze srebra próby 925. Można ją nosić regularnie, ponieważ jest wygodna. Liść nadaje pierścionkowi elegancki wygląd i będzie dobrze wyglądał na każdym, kto go nosi.

7. Szpilki ananasa:

ćwieki ananasa

Te urocze ćwieki pokochają zarówno dzieci, jak i nastolatki. Są minimalistyczne i są jedną z najlepszych marek biżuterii srebrnej. Można go nosić na co dzień i wygląda naprawdę modnie. To nowoczesny projekt i staje się bardzo popularny.

8. Męska biżuteria srebrna:

Srebrna biżuteria męska

Ta elegancka bransoletka wykonana jest ze srebra próby 925 i bardzo ładnie prezentuje się na dłoniach. Mężczyźni też mogą go nosić regularnie, ponieważ jest prosty i lekki. Krzyżujący się wzór na bransolecie podkreśla piękno tego elementu. Męska biżuteria srebrna staje się w dzisiejszych czasach naprawdę sławna.

9. Damski srebrny kolczyk w nosie:

Srebrny damski kolczyk w nosie

Pierścienie w nosie są nadal modne. Ten prosty kolczyk w nosie można nosić codziennie i wygląda naprawdę ładnie na nosie. Poprawia piękno twarzy.