Metal taki jak mosiądz, stal czy miedź pokryty cienką warstwą złota o czystości powyżej 9 karatów. Ten rodzaj biżuterii określany jest jako biżuteria z walcowanego złota i nie jest tak droga. Projekt i wzór ozdób są takie same jak prawdziwe, a także przypominają prawdziwe klejnoty. Czasem trudno przeanalizować, czy to prawdziwe ozdoby, czy biżuteria z walcowanego złota.

złota biżuteria z rolki

Biżuteria z walcowanego złota nie jest tak droga jak oryginalna i możesz mieć ich kilka, ponieważ nie ukłułaby ci zbytnio kieszeni.

Indyjskie wzory biżuterii ze złota Rold:

Tutaj omawiamy niektóre projekty biżuterii ze złota rolowanego dla mężczyzn i kobiet w następujący sposób.

1. 14-karatowy złoty łańcuszek Rold dla mężczyzn:

14-karatowy złoty łańcuszek dla mężczyzn

Złote łańcuszki z rolki są dostępne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i są dostępne w różnych wzorach i wzorach. Jest dostępny w zależności od stopnia czystości, a także w różnych kształtach. Ten łańcuszek o długości 8,9 mm wykonany jest z 14-karatowego złota. Ponieważ mężczyźni wolą szeroki fason, ten łańcuszek może być dla nich idealnym wyborem, aby wyglądały fajnie i stylowo.

2. Zestaw naszyjników ze złota Rold dla kobiet:

Zestaw Złotych Naszyjników dla Kobiet

Możesz otrzymać różne rodzaje naszyjników oprawione w walcowane złoto i możesz je dobrać w zależności od celu i okazji. Rzemiosło odzwierciedla projekt oryginalnego zestawu i trudno zrozumieć, że ta ozdoba jest wykonana z walcowanego złota. Naszyjnik został zaprojektowany tak, abyś wyglądała inteligentnie i niepowtarzalnie.

3. Bransoletki Rold Gold dla kobiet:

Bransoletki Rold Gold dla kobiet

Kobiety zawsze dbają o swój strój i wygląd i zawsze noszą te ozdoby, które podkreślają ich wygląd i wygląd. Bransoletki ze złota to idealny wybór dla dziewcząt i kobiet, ponieważ wyglądają wyjątkowo i stylowo i mogą sprawić, że Twój nadgarstek będzie wyglądał modnie i stylowo.

4. Złota bransoletka dla mężczyzn:

Złota bransoletka dla mężczyzn

Bransoletki to ozdoba, która wiele o Tobie mówi bez słowa. Projekt i wzór bransoletki odzwierciedlają Twoją osobowość i styl, a mężczyźni są bardzo szczególni. Ta bransoletka wydaje się prosta, ale z domieszką elegancji. Można go nosić na co dzień, a nawet na fajnych imprezach. Poziom czystości tej bransoletki wynosi 10 karatów.

5. Bransoletki Rold Gold dla dziewczynek:

Złote bransoletki dla dziewczynek

Ta bransoletka jest wykonana ze stali i składa się z trzech warstw. Bransoletka jest platerowana złotem, brązem i srebrem dzięki czemu nadaje całej bransoletce niepowtarzalny i odmienny wygląd. Dziewczyny mogą je również nosić w kolażach, a także na hangoutach. Wygląda fajnie i można go połączyć z modnymi t-shirtami i dżinsami, dzięki czemu będziesz wyglądać gorąco i funky.

6. Złote kolczyki:

Złote kolczyki

Kolczyk jest ozdobą, w której każda kobieta jest bardzo szczególna, ponieważ ukazuje ich styl i osobowość. Tak więc kobiety bardzo zwracają uwagę na projekt i wzór kolczyków. Te kolczyki są pozłacane, a wysadzane na nich kamienie sprawiają, że wyglądają elegancko i mogą być dobrym wyborem dla wszystkich grup wiekowych.

7. Złoty Naszyjnik Kundan i Ruby Rold:

Naszyjnik z Kundan i Ruby Rold

Połączenie kundanu i rubinu na złoconych klejnotach może być cudowne. Ponieważ kundan jest koloru białego, rubin w kolorze czerwonym i złotym daje żółte iskierki. Ta niesamowita kombinacja tych trzech daje oszałamiający wzór na naszyjniku, poprawiając w ten sposób wygląd Twojego dekoltu, a także Twojej osobowości.

8. Zrolowane złote białe pierścienie:

Złote białe pierścionki

Ten pierścionek jest wykonany ze srebrnego metalu, a na nim został wypolerowany biały wałek. Wykończenie w kolorze białego złota nadaje pierścionkowi, a także osobie, która go nosi, lśniące i olśniewające piękno. Możesz je nosić na co dzień, także bez obawy o erodowanie lakieru.

9. Rold Gold Jhumka w tradycyjnym stylu indyjskim:

Tradycyjny paw w stylu indyjskim Rold Gold Jhumka

Oto tradycyjne jhumki w stylu pawia, wykonane z walcowanego złota, w połączeniu z perłami i czerwono-zielonym kamieniem. Te fasony jhumki są bardzo cenione przez młode dziewczyny i kobiety w średnim wieku i można je nosić zarówno na weselu, jak i na specjalne okazje. Tego typu jhumki wydają się dobrze wyglądać w tradycyjnym stroju i zapewniają tradycyjny wygląd.

Jeśli chcesz wyglądać modnie i stylowo, nosząc nową biżuterię zgodnie ze swoim strojem, walcowane złoto jest właściwym wyborem dla Ciebie. Ponieważ nie są tak drogie, możesz posiadać kolory i wzory zgodnie z twoją osobowością i stylem oraz wyglądać fajnie i niepowtarzalnie od innych. Są dostępne w różnych wzorach i wzorach oraz z różnymi metalami i kamieniami. Więc chwyć ich liczbę i stwórz wrażenie przed znajomymi i współpracownikami.