Biżuteria z białego złota różni się od zwykłej biżuterii ze złota. Białe złoto to stop złota z białym metalem, takim jak mangan, pallad lub nikiel. Biżuteria z białego złota wygląda ładnie i niepowtarzalnie. Rynek na tego typu biżuterię rozkwita w ostatnich czasach.

Zestawy biżuterii z białego złota indyjskiego:

Oto najlepsze projekty biżuterii z białego złota dla kobiet i mężczyzn wraz ze zdjęciami

1. Białe złote kolczyki dla nowożeńców:

Kolczyki z białego złota wzory dla nowożeńców

Ta elegancka para kolczyków jest prosta i elegancka. Wykonany jest z białego złota i ma kwiaty wysadzane diamentami. Z każdego kolczyka zwisa perła. Bardzo ładnie wygląda na młodych kobietach. Najlepsze w tym jest to, że będzie dobrze pasować zarówno do tradycyjnego, jak i zachodniego stroju.

2. Zestaw biżuterii z białego złota na ślub:

Zestaw biżuterii z białego złota na ślub

Ten wspaniały komplet jest jednym z najlepszych przykładów biżuterii designerskiej z białego złota. To naprawdę ciężki komplet, idealny na okazje takie jak śluby. Jest całkowicie wysadzany diamentami i ma jesienny wygląd. Ładny naszyjnik z identycznymi kolczykami dopełnia ślubnego looku. Jest elegancka i jest jednym z wyjątkowych zestawów biżuterii z białego złota.

3. Bransoletka z białego złota dla mężczyzn:

Bransoletka z białego złota dla mężczyzn

Mężczyźni też uwielbiają nosić dodatki. Ta solidna bransoletka z białego złota przyciągnie uwagę wszystkich mężczyzn. Ma klasę i wygląda naprawdę elegancko. Można go również nosić do biura, ponieważ nie jest bardzo ciężki. To jedna z najlepszych biżuterii z białego złota dla mężczyzn.

4. Piękny naszyjnik z białego złota:

Piękny naszyjnik z białego złota

Ten duetowy naszyjnik z diamentami w kształcie koła wykonany z białego złota ma wyrafinowany wygląd. Jest lekki i prosty, dzięki czemu można go nosić regularnie. Przecięcie białego złota i pierścionka z brylantem wygląda innowacyjnie i atrakcyjnie dla oka.

5. Obrączka z białego złota dla dziewczynek:

Obrączka z białego złota dla dziewczynek

Ten pierścionek jest elegancki i stylowy, i jedyny w swoim rodzaju. Jest to białe złoto z liśćmi wysadzanymi diamentami. Liście są elegancko ułożone, a pierścionek naprawdę ładnie prezentuje się na palcach. Pierścionek ten może nosić zarówno młode, jak i starsze kobiety. Jest to wiecznie zielona biżuteria z białego złota dla kobiet i będzie dobrze wyglądać na każdym.

6. Wisiorek z białego złota w kształcie serca dla kobiet:

Wisiorek z białego złota w kształcie serca dla kobiet

Ten wisiorek w kształcie serca różni się od zwykłych wisiorków w kształcie serca. Jego konstrukcja jest wyjątkowa, ponieważ połowa serca jest wysadzana diamentami, a druga połowa wykonana jest z białego złota. Jest to piękna designerska biżuteria z białego złota, którą można nosić regularnie i która będzie dobrze wyglądać na wszystkim.

7. Medalion z białego złota z diamentami:

Medalion z białego złota z diamentami

Medaliony mogą być używane do przechowywania fotografii lub innych drobiazgów, takich jak klucz. Ten medalion z białego złota z biżuterią ma dziewięć wysadzanych diamentami, co nadaje mu bardziej atrakcyjny wygląd. Jest prosty i można go nosić na co dzień.

8. Biżuteria z białego złota bransoletka:

Biżuteria z białego złota bransoletka

Ta 18-karatowa bransoletka z białego złota wysadzana diamentami jest jednym z najprostszych wzorów biżuterii z białego złota. To może być noszone regularnie przez tych, którzy lubią nosić biżuterię do pracy. Jest prosty i elegancki i spełnia wszystkie wymagania akcesoriów do codziennego noszenia.

9. Naszyjnik nieskończoności z białego złota z diamentami:

Naszyjnik nieskończoność z białego złota z diamentami

Ten ładny naszyjnik z wisiorkiem nieskończoności jest obecnie bardzo poszukiwany. Połowa nieskończoności jest wysadzana diamentami, a druga połowa to białe złoto. Ładnie wygląda zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Białe złoto stało się dziś popularne nie tylko dlatego, że ma elegancki wygląd, ale także dlatego, że nadaje strojowi skończony wygląd.