Biżuteria designerska jest tworzona przez znanych projektantów. Jest to najwcześniejsza forma dekoracji cywilizacji, która rozpoczęła się w społeczeństwach Mezopotamii i Egiptu. Od prostej pracy z koralików z czasów starożytnych po współczesne wyrafinowane cięcie klejnotów, projektowanie biżuterii bardzo się sprawdziło.

najnowsze-projektant-biżuteria-wzory-dla-kobiet

W dawnych czasach klejnoty były uważane za cenne i święte, ale od ubiegłego wieku biżuteria była po prostu używana do celów ozdobnych, dlatego pojawiło się kilku projektantów, aby zaspokoić zapotrzebowanie na nowe i różne wzory.

Designerskie zdjęcia biżuterii znanych projektantów:

Oto niektóre z najlepszych projektów biżuterii projektantów:

1. Designerski pierścionek z biżuterią w kolorze złotym:

Designerski pierścionek z biżuterią w kolorze złotym

Ten designerski pierścionek z trzema listkami to ekskluzywna biżuteria. Jest pozłacany i ma wygląd vintage. Jego waga jest prawie znikoma. Może być używany przy różnych okazjach, zarówno w tradycyjnym, jak i zachodnim stroju. Jest delikatny, więc należy się z nim obchodzić ostrożnie.

2. Unikalny naszyjnik projektanta parasola:

Unikalny naszyjnik projektanta z parasolem

To jedna z najnowszych biżuterii projektantów. Ma ładny złoty łańcuszek przymocowany do złotej parasolki. Złoty łańcuszek ma sekcję nad parasolem, która ma pięć kamieni, które wyglądają jak krople wody i wydają się spadać na parasol, jakby padało. Ten innowacyjny projekt wygląda uroczo i pokochają go dzieci.

3. Designerski kawałek szyi i kolczyki:

Designerski kawałek szyi i kolczyki

Ten elegancki komplet zawiera naszyjnik, kolczyki i nauszniki. Kamienie szafirowe mają wyrafinowany wygląd i dobrze komponują się z diamentowymi nausznikami. Można ją nosić zarówno do tradycyjnego, jak i zachodniego stroju, jak suknia wieczorowa. Nadaje uszom i szyi uroczy i feministyczny wygląd.

4. Projektant pawi naszyjnik dla dziewczynek:

Designerski naszyjnik z pawiem dla dziewczynek

Projektanci tworzą najbardziej wyjątkowe i piękne projekty. Ta biżuteria z diamentami jest tego dowodem. Naszyjnik wygląda jak ciało pawia, z głową pośrodku jak wisior, a skrzydłami rozpostartymi wokół szyi. To bardzo innowacyjny projekt. Dobrze wygląda zarówno na tradycyjnym, jak i zachodnim stroju.

5. Projektant Jhumka’s w złocie:

Projektant Jhumka's in Gold

Jhumka mają bardzo tradycyjny wygląd. Te jhumki są pozłacane i mają piękny design. Mają ciężki wygląd i dobrze komponują się z ghagras. Są jedną z najlepszych indyjskich projektantów biżuterii.

6. Pierścionek z wieży Eiffla w kolorze różowego złota dla kobiet:

Pierścionek z wieżą Eiffla w kolorze różowego złota dla kobiet

Jedna z najpiękniejszych budowli na świecie, wieża Eiffla, przyprawia wszystkich o mdłości. Ten wspaniały projekt projektanta biżuterii musi pokochać każdy. Ten pierścionek z różowego złota, oglądany z boku, wygląda jak wieża Eiffla i ma diament jako podstawę wieży. Jest niezwykle ładna i będzie kochana przez kobiety w każdym wieku. Może być używany jako obrączka ślubna i z pewnością przyciągnie uwagę wszędzie, gdzie jest noszony.

7. Prosta biżuteria z diamentami:

Prosta biżuteria z diamentami

Diamenty są kochane przez wszystkich. Ta najnowsza designerska biżuteria ma niezwykle elegancki i klasyczny wygląd. Wygląda jak mankiet założony na szyi. Projekt jest minimalistyczny, a prostota naszyjnika podkreśla piękno szyi.

8. Designerska biżuteria na ślub:

Designerska Biżuteria na Ślub

Wesele wymagają biżuterii o wspaniałym wyglądzie. Ten komplet ślubny ma ciężki i majestatyczny wygląd. Jest to indyjska designerska biżuteria Kundan, z rubinami i szmaragdami. To idealna designerska biżuteria na ślub.

9. Projektant diamentowej bransoletki dla nastolatków:

Designerski projekt diamentowej bransoletki dla nastolatków

Większość projektantów kolekcji biżuterii ma duży wybór bransoletek. Ten kawałek jest jednak wyjątkowy. Jest wysadzany diamentami na bazie z różowego złota, w kształcie motyla. Ma ciężki wygląd i dobrze wygląda również na nastolatkach.