Dla pań noszących biżuterię jest to zawsze duży czynnik wizerunkowy, o czym świadczy nie tylko noszenie najdroższej biżuterii z metali szlachetnych, ale także zestawu biżuterii ze złota i srebra z polerowanego metalu, nazywanego biżuterią sztuczną lub sztuczną. Do tej kategorii należy również sztuczna biżuteria świątynna! Biżuteria świątynna ma przyciągające wzrok ogromne wzory, które przedstawiają twarz Boga lub Bogini. Biżuteria świątynna znana jest ze swojej ciężkości. Istnieje cała gama ozdób dostępnych w projektach sztucznej biżuterii świątynnej online, a nawet w sklepach.

Piękne i atrakcyjne wzory biżuterii świątynnej w sztucznej dla kobiet:

Oto niektóre z najbardziej lubianych projektów biżuterii ze sztucznych świątyń są wymienione w skrócie.

1. Zestaw biżuterii ze sztuczną świątynią:

Zestaw biżuterii ze sztuczną świątynią

Zestaw naszyjników ze sztuczną biżuterią świątynną ma w zasadzie ciężki kawałek szyi z parą kolczyków za bardzo rozsądną cenę. Ten pięknie zaprojektowany zestaw naszyjników jest wykonany w taki sposób, aby nie wyglądał mniej niż drogi zestaw ze złota.

2. Tradycyjny zestaw sztucznej biżuterii ślubnej:

Tradycyjny zestaw sztucznej biżuterii ślubnej

Ten mocno zaprojektowany zestaw ślubny, wykonany ze złota, nie kosztuje mniej niż kilka lakhów. Ale mądrze i pięknie wykonany sztuczny zestaw ślubny o tradycyjnym wzornictwie sprawia, że ​​jest niedrogi.

3. Zestaw biżuterii ze sztucznej rubinowej świątyni:

Zestaw biżuterii ze sztucznej rubinowej świątyni

Ten zausznik jest osadzony w zielonym rubinu i wygląda oszałamiająco pięknie. A para czerwonych i zielonych kolczyków z rubinami sprawia, że ​​jest to idealne połączenie. Ta szyjka w kształcie mango jest obecnie jednym z najbardziej wymagających projektów. Nawet ten sam wzór z czerwonym rubinem też wygląda cudownie.

4. Antyczny zestaw naszyjników ze sztucznej świątyni:

Zestaw antycznych sztucznych naszyjników świątynnych

Ten sztuczny zestaw zauszników w stylu antycznym zaprzecza antycznemu złotemu naszyjnikowi. Ten sam złoty naszyjnik byłby ciężki do noszenia. Ale ten sztuczny zestaw sprawia, że ​​jest lekki, wygodny i sprawia, że ​​łatwo wyglądasz wspaniale.

5. Sztuczne kolczyki ze świątynią Kundan:

Sztuczne kolczyki ze świątynią Kundan

Te pięknie zaprojektowane kolczyki w stylu sztucznych zauszników z czarnymi kundanami wyglądają niesamowicie pięknie. Pasuje do wszystkich kolorów strojów i jest bardzo lekki w noszeniu. W bardzo niższej cenie możesz mieć parę ciężko wyglądających pięknych kolczyków.

6. Sztuczna biżuteria świątynna z perłą:

Sztuczna biżuteria świątynna z perłą

Pokazany jest zestaw biżuterii ze sztucznej perły świątynnej, składający się z naszyjnika, pary kolczyków, obrączki, talii, maang tikka i wielu innych. Jest to bardzo kosztowne, jeśli jest wykonane z drogiego metalu. Ale sztucznie wykonany sprawia, że ​​jest niedrogi. Te zestawy są najczęściej wybierane przez tancerzy, dzięki czemu wyglądają bardziej zgrabnie.

7. Wisiorki ze sztuczną biżuterią świątynną:

Wisiorki ze sztuczną biżuterią świątynną

Zestaw wisiorków ze sztuczną biżuterią świątynną, wykonany przez boginię lakshmi, jest jednym z najbardziej wymagających w południowych Indiach. Staje się bardzo ciężki, jeśli jest zrobiony ze złota. Ale imitacja złotego wisiorka lakshmi jest lżejsza, dzięki czemu jest wygodniejsza w noszeniu.

8. Projekt biżuterii ze sztuczną bransoletką świątynną:

Projekt biżuterii ze sztuczną bransoletką świątynną

Dostępnych jest wiele odmian sztucznych bransoletek do zauszników. Dają one tradycyjną metamorfozę Twoim dłoniom i uzupełniają Twój strój. Świetnie nadają się na wesela i tradycyjne imprezy.

9. Zestaw biżuterii ze sztucznym długim stylem świątynnym:

Zestaw biżuterii ze sztucznym długim stylem świątynnym

Ten długi wzór naszyjnika jest najbardziej lubiany w południowych Indiach. Większość kobiet lubi nosić ten stylowy kawałek szyi, aby uzyskać czysto tradycyjny strój. Tysiące tych wzorców projektowych jest teraz tworzonych dziennie. Ale jedna wielka rzecz wymaga większej wagi złota, aby zaprojektować. Ale nasz świat imitacji sprawił, że mogła sobie pozwolić każda piękna kobieta, która lubi ten wzór.

Wzory biżuterii w stylu sztucznych zauszników są świetnym rozwiązaniem dla ciężkiej biżuterii ze złota zauszników. Misterny charakter wzorów sprawia, że ​​są idealne na śluby i tradycyjne festiwale. Możesz połączyć je z tradycyjnymi indyjskimi sari.