Armlet to rodzaj biżuterii noszonej na ramionach przez kobiety. Ten rodzaj biżuterii był noszony przez kobiety od czasów starożytnych. Jest również znany jako Vanki w południowych Indiach. Inne nazwy tego typu biżuterii to patti i bajuband. Ludzie kupują naramienniki w Indiach na ślub lub na świąteczny okres.

naramienniki

Wzory naramienników:

Jedną z popularnych biżuterii na ramię jest bransoletka na ramię. Jest olśniewający i może sprawić, że będziesz wyglądać wspaniale. Trudno jest wybrać ulubioną naramienniki spośród różnych wzorów naramienników, które są dostępne w sklepach jubilerskich.

1. Tradycyjna naramiennik:

naramienniki-wzory-tradycyjne-naramienniki

Tradycyjna naramienniki warto być w posiadaniu kobiet. Ciężki kamień zdobienia tradycyjnej naramiennika może zwiększyć jej piękno. Te projekty naramienników warto wypróbować przynajmniej raz.

2. Opaska Nakshi:

naramienniki-wzory-nakshi-naramienniki

Naramienniki Nakshi wykonane są z bardzo kulturalnej i królewskiej biżuterii świątynnej. Mają na nich piękne rzeźby ze złota. Ta biżuteria na ramię może sprawić, że śluby kobiet będą niezapomniane. Postać bogini lakshmi dodaje piękna naramiennikom Nakshi.

3. Naramienniki bogini Lakshmi z diamentami/kamieniami szlachetnymi:

wzory-naramienników-diament-kamienie-szlachetne-bogini-lakshmi-naramiennik

Opaska z diamentami i kamieniami szlachetnymi jest już wyjątkowa w swoim pięknie. Dodanie figury bogini lakszmi i kamiennej kropli do tej biżuterii na naramiennikach jest jak wisienka na torcie. Te wzory naramienników dodają świętości Twojemu wyglądowi dzięki rzeźbom bogini lakshmi.

4. Armlet/ramię sprzęgła Patti:

sprzęgło-ramię-patti

Prosta kopertówka/patti na ramię pasujące do koloru damskiej sari to dobra opcja do noszenia dla kobiet na imprezach przedślubnych. Naramienniki kopertówki są również dostępne w biżuterii zausznikowej z rzeźbieniami. Posiadanie rzeźbienia na naramiennikach sprzęgła to starożytny sposób na zaprojektowanie naramiennika. Możesz dodać wspaniałość swojej biżuterii z naramiennikami za pomocą kamiennych kropli, aby pasowały do ​​koloru twojej saree.

5. Opaska na nici:

naramienniki-wzory-nici-naramienniki

Tego typu naramienniki są wyposażone w nitki, dzięki którym kobiety mogą przywiązać je do rąk. To stary trend jubilerski, który ponownie zaistniał. Te naramienniki, podobnie jak inne naramienniki, dodają uroku Twojemu wyglądowi.

6. Naramiennik/Bajuband w stylu łańcuszkowym:

naramienniki-projekty-łańcuchowe-naramienniki-bajuband

Ten typ naramiennika zastępuje naramiennik z nicią, ponieważ zamiast nici zastosowano złoty łańcuszek. Złote naramienniki są bardzo majestatyczne i dobrze wyglądają. To jeden z najpiękniejszych wzorów złotych naramienników. Możesz również nosić srebrne naramienniki ze srebrnymi łańcuszkami zamiast złotych łańcuszków.

7. Wzory pawich naramienników:

wzory-naramienników-pawie-wzory-naramienniki

Ten typ naramiennika ma wzory przypominające kształt pawia. Ten rodzaj naramiennika jest jednym z najbardziej lubianych naramienników ze względu na swoją wyjątkowość i piękno.

8. Perłowa naramiennik:

naramienniki-wzory-perłowe-naramienniki

Ta naramiennik dodaje blasku biżuterii panny młodej. Jeśli twoja biżuteria zawiera perły, to twoja bransoleta również powinna być wykonana z wielu pereł.

9. Wzory bransoletek w stylu bransoletki:

wzory-naramienników-bransoletki-styl-naramienniki

Te naramienniki dodadzą kobiecej urodzie szyku. Jak widać na obrazku, na różnych bransoletkach są różne wzory. Pierwsza bransoletka w stylu bransoletki ma wzór liścia, podczas gdy druga bransoletka ma na sobie wzór pawia. Trzecia bransoletka w stylu bransoletki ma również piękny i niepowtarzalny wzór. Czwarta bransoletka na danym zdjęciu ma ponownie wzór liścia. Te olśniewające i wspaniałe wzory bransoletek są koniecznością dla każdej kobiety.

Jak możemy przeczytać, istnieją różne rodzaje wzorów naramienników, od naramienników Nakshi, naramienników diamentowej bogini lakshmi po naramienniki z pereł. Te naramienniki mogą z łatwością skraść serce kobiety, ponieważ dodają kobiecie piękna. Naramienniki dodają blasku odzianym w mehndi dłoniom panny młodej. Możesz wybrać opaskę w oparciu o swoje wymagania, na przykład jeśli kobieta chce mieć nitkę w opasce, może wybrać opaskę z nitką. A jeśli kobieta chce, aby bogini kojarzyła się z jej naramiennikiem, może wybrać diamentowe kamienie szlachetne bogini lakshmi naramiennik.

Źródło obrazów: m, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.