Antyczna biżuteria srebrna od dawna była noszona zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Srebro jest jednym z metali szlachetnych i ma różne zastosowania, a jednym z nich jest biżuteria. Srebrna biżuteria antyczna stała się bardzo powszechna i obecnie dostępnych jest wiele wzorów.

Antyki Wzory biżuterii srebrnej:

Oto niektóre z najlepszych wzorów ozdób ze srebra antyków dla kobiet i dziewcząt.

1. Antyczny srebrny naszyjnik choker:

Antyczny srebrny naszyjnik choker

Chokery były często noszone w przeszłości. Jednak w tych dniach powróciły do ​​​​mody. Ten antyczny naszyjnik jest wyjątkowy i ma tradycyjny wygląd. Ma piękny design i dzwoneczki na dole. Dobrze wygląda na młodych kobietach.

2. Antyczna bransoletka na zawiasach:

Antyczna bransoletka na zawiasach

Ta antyczna srebrna bransoletka to piękny okaz srebrnej biżuterii antycznej. Posiada otwór na zawiasach i idealnie leży na dłoni. Wzór na nim ma ciężki wygląd. Można go nosić na indyjskich ubraniach i będzie wyglądać ładnie w każdym wieku.

3. Antyczny medalion z kamieniem księżycowym z łańcuszkiem:

Antyczny medalion z kamieniem księżycowym z łańcuszkiem

Ten starożytny medalion ma przymocowany srebrny łańcuszek i jest fajnym kawałkiem. Ma wykonany na nim wzór kompasu i umieszczony pośrodku kamień księżycowy. Ładne detale na medalionie sprawiają, że jest to wyjątkowa biżuteria.

4. Antyczne srebrne kolczyki Biżuteria:

Antyczne Srebrne Kolczyki Biżuteria

Te ładne kolczyki mają bardzo tradycyjny i ciężki wygląd. Wyglądają naprawdę pięknie na uszach. Wzór na nim jest bardzo misterny, a jednolitość sprawia, że ​​wygląda jeszcze ładniej. Najlepiej będzie wyglądać na ghagra lub lehengas.

5. Naszyjnik z pudełkiem życzeń:

Naszyjnik z pudełkiem życzeń

Ten śliczny srebrny naszyjnik z antykami ma dołączony medalion w kształcie kuli. Kula ma wyrafinowany wzór. Wewnątrz kuli znajduje się kula różowego kwarcu. Wcześniej pudełka z życzeniami były noszone jako przedmiot religijny, ale obecnie są noszone jako biżuteria. Dzieci to pokochają.

6. Indyjskie antyczne srebrne obrączki:

Indyjskie Antyczne Srebrne Obrączki

Obrączki od dawna są częścią indyjskiej tradycji. Te srebrne antyki nadają kostkom ładny i czarujący wygląd. Do nich przymocowane są dzwoneczki, które wydają dźwięk, gdy ktoś w nich chodzi. Wyglądają dobrze u kobiet w każdym wieku. To wiecznie zielony rodzaj obrączki, który nigdy nie wyjdzie z mody.

7. Antyczny pierścionek z różą:

Pierścionek z antyczną różą

Obrączki ślubne o antycznym wyglądzie zawsze zajmują szczególne miejsce w sercu. Ten pierścionek w stylu vintage z piękną różą, w całości wykonany ze srebra, jest jednym z takich pierścionków. Wykonany jest z antycznego srebra, a wygląd pierścionka w stylu vintage sprawia, że ​​jest elegancki i ładny. Ten rodzaj pierścionka można nosić codziennie, dlatego jest bardziej przydatny niż ciężkie pierścionki.

8. Srebrne kwiatowe Jhumki:

Srebro Kwiatowe Jhumkas

Jhumki to tradycyjna indyjska biżuteria i nigdy nie wychodzą z mody. Ta kwiecista jhumka ma indo-zachodni wygląd i dlatego pasuje do indyjskich i zachodnich ubrań. Różni się od zwykłych jhumek i zapewnia nowoczesny wygląd.

9. Srebrny medalion z antykami Globe Design:

Srebrny medalik z antykami Globe Design

Ten antyczny naszyjnik z medalionem z kulą ziemską jest jedyny w swoim rodzaju. Posiada pięknie zaprojektowany globus, który można otworzyć, aby zmieścić małe przedmioty. Jest to jeden z idealnych antyków ze srebra wysokiej próby, który pokochają wszyscy, zarówno starsi, jak i dzieci.

Antyczna biżuteria srebrna ma swój urok, którego nie posiadają inne rodzaje biżuterii. Kojący i spokojny wygląd antycznego srebra odróżnia go od innych metali.