Złoto jest jednym z najrzadszych, a przez to najdroższych metali. Około 50% wydobytego złota jest wykorzystywane w postaci biżuterii. Jest stopiony z metalami do stosowania w jubilerstwie.

Złota biżuteria antyczna jest używana od zawsze. Oto niektóre z najnowszych projektów biżuterii ze złota antycznego.

Złota biżuteria antyczne wzory:

1. Antyczny złoty naszyjnik:

Naszyjnik z antycznego złota

Chokery wracają do mody. W dzisiejszych czasach popularne stały się również złote chokery. Ten antyczny złoty naszyjnik jest po prostu bezbłędny. Doskonale nosi się wokół szyi i dobrze wygląda na sari. Dopasowane bransoletki dopełnią wyglądu. Nie jest zbyt ciężki, więc będzie dobrze wyglądał również na młodych kobietach.

2. Biżuteria z antycznej złotej indyjskiej bransoletki:

Antyczne złoto indyjskie bransoletki Biżuteria

Te złote bransoletki, znane również jako kadas, są bardzo popularne wśród Indian. Jeśli mają idealne dopasowanie do twoich dłoni, wyglądają bajecznie. Misterny wzór na bransoletkach sprawia, że ​​wyglądają elegancko. To jedna z najlepszych indyjskich antycznej biżuterii złotej.

3. Antyczny złoty łańcuszek do nosa:

Antyczny złoty łańcuszek do nosa

W dniu ślubu panna młoda nosi łańcuszek do nosa, zwany przez Indian „natha”. Ta natha jest lekka i wygodna, a jednocześnie ma ciężki wygląd dzięki trzem przymocowanym do niej łańcuszkom. Jest pięknie zaprojektowany i jest najnowszym wzorem antycznej złotej biżuterii.

4. Antyczna Jhumka dla kobiet:

Antyczna Jhumka dla kobiet

Jhumka to specjalny rodzaj indyjskich kolczyków, które są okrągłe i zwisają z uszu. Wyglądają naprawdę elegancko, ponieważ podkreślają piękno uszu. Są to jhumki ze złotej antycznej biżuterii, które są większe niż zwykłe kolczyki i wyglądają wyjątkowo ładnie, gdy są noszone na sarees lub ghagras.

5. Tradycyjny antyczny paw wisiorek:

Tradycyjny antyczny wisiorek z pawiem

Jest to jeden z najładniejszych projektów złotej biżuterii antycznej. Dwa pawie zwrócone na zewnątrz wyglądają pięknie, przyczepione do kamieni w różnych łańcuchach. Wisząca pośrodku zawieszka dopełnia całości. Cały wisior ma bogaty i ciężki wygląd. Można go przyczepić do złotego łańcuszka i nosić na tradycyjnym stroju.

6. Biżuteria ze złota i pereł:

Biżuteria ze złota i pereł

Te ładne wiszące kolczyki są jedyne w swoim rodzaju. Mają kolczyk przymocowany do złotych sznurków z perełkami. Duże perełki na dole uzupełniają wygląd i dodają szyku kompletowi. Te kolczyki można również łączyć z westernowymi ubraniami, takimi jak wieczorowa suknia. Są to indyjskie wzory antycznej biżuterii ze złota.

7. Antyczna złota bransoletka:

Antyczna złota bransoletka

Ta wielopasmowa złota i turkusowa bransoletka z koralików jest jedną z najnowszych biżuterii ze złota antycznego. To coś innego niż zwykle, ponieważ nadaje złocie zupełnie nowe znaczenie. Bransoletka ma kilka złotych pasemek z turkusowymi koralikami ustawionymi w odstępach. Tę niesamowitą złotą antyczną biżuterię można nosić na zachodnich i indyjskich ubraniach.

8. Antyczne złoto Maang Tikka:

Antyczne złoto Maang Tikka

Maang tikka to indyjska antyczna biżuteria, którą panny młode noszą na czole podczas ślubu. Ta maang tikka jest prosta i bezbłędna. Jest lekki, co jest najważniejszym kryterium dla biżuterii, a mimo to daje ciężki wygląd.

9. Zestaw antycznej biżuterii ze złota:

Zestaw biżuterii z antycznego złota

Ten komplet składający się z naszyjnika i pary kolczyków jest po prostu piękny. Posiada złoty wisiorek z rubinem pośrodku. Można go nosić z dopasowanymi czerwonymi sariami i nada całościowy wygląd imprezy.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele opcji antycznych wzorów biżuterii ze złota do wyboru. Każdy, kto lubi biżuterię, będzie miał niekompletną garderobę bez złota. Ponadto są fajną inwestycją.