Indie mają zróżnicowaną kulturę. W każdej innej kulturze istnieje inna forma tańca. Bharatanatyam jest jedną z form tańca południa. Ta forma tańca jest znana na całym świecie. Ma inny styl biżuterii i kostiumów. Biżuteria noszona w Bharatanatyam jest bardzo dobrze znana. Ta biżuteria nie ogranicza się do formy tanecznej. Jest noszony przez panny młode i panie do wielkich funkcji. Biżuteria ma szczegółowy projekt.

Najnowsze i piękne projekty biżuterii świątynnej dla Bharatanatyam w południowych Indiach:

Oto kilka form biżuterii świątynnej dla Bharatanatyam.

1. Biżuteria ze świątyni Słońca i Księżyca Bharatanatyam:

Biżuteria ze świątyni Słońca i Księżyca Bharatanatyam

Biżuteria świątynna Sun and Moon Bharatanatyam ma dwa ozdoby noszone na głowie kobiety. Jednym z nich jest księżyc, który jest jak księżyc w kształcie łuku. Inna część biżuterii typu słońce ma kształt koła. Nosi się ją z tradycyjnym warkoczem. Towarzyszy mu głównie zestaw maang tikka.

2. Czerwona i zielona biżuteria świątynna Bharatanatyam:

Czerwono-zielona biżuteria świątynna Bharatanatyam

Czerwony i zielony to dwa kolorowe kamienie używane do tworzenia większości świątynnej biżuterii. Czerwono-zielona biżuteria świątynna Bharatanatyam ma oprawę z rubinów i szmaragdów. Czasami na końcu są małe perełki. Są bardzo eleganckie i eleganckie.

3. Biżuteria świątynna Choker Bharatanatyam:

Biżuteria świątynna Choker Bharatanatyam

Choker to naszyjnik noszony ciasno pod szyją. Choker Bharatanatyam Temple Jewellery ma tradycyjny wzór na chokerze. Jest prosty, ale nadal bardzo atrakcyjny. Można go mieszać i łączyć z inną biżuterią. Można go nosić do prostych funkcji. Stąd jest lubiana przez młode dziewczyny.

4. Długa biżuteria świątynna Bharatanatyam:

Długa biżuteria ze świątyni Bharatanatyam

Długa Biżuteria Świątynna dla Bharatanatyam to długi naszyjnik. To aż do klatki piersiowej. Projekt jest w większości tradycyjną, szczegółową złotą podstawą. Jest bardzo chwytliwy. Jest trochę nieporęczny. Jest noszony na sari. Jest uwielbiany przez panny młode, ponieważ jest bardzo elegancki i lśniący. Wystarczy sam, aby stworzyć efekt glamour w swoim stroju.

5. Zestaw biżuterii ze świątyni Kemp Stone dla Bharatanatyam:

Zestaw biżuterii ze świątyni Kemp dla Bharatanatyam

Kemp stone Bharatanatyam Temple Jewellery to biżuteria świątynna z czerwonego kamienia. Czerwony jest uważany za kolor pomyślny. Kamień Kemp jest jak rubin, ale jest trochę mniej wartościowy. Jest gładka i bardzo atrakcyjna. Kamienna biżuteria ze świątyni Kemp Bharatanatyam jest uwielbiana przez wiele panien młodych z południowych Indii.

6. 10-częściowa biżuteria świątynna Bharatanatyam:

10-częściowa biżuteria świątynna Bharatanatyam

Tradycyjna sukienka Bharatanatyam zawiera 10 sztuk biżuterii. Składa się z biżuterii głowy, ramienia, szyi, talii i nadgarstka. Ta 10-częściowa biżuteria świątynna Bharatanatyam jest noszona przez tancerzy. Lubi go też wiele panien młodych. Projekt był taki sam przez lata. Nazywa się to również zestawami biżuterii świątynnej dla bharatanatjamu.

7. Antyczna biżuteria świątynna Bharatanatyam:

Antyczna biżuteria ze świątyni Bharatanatyam

Antyczna biżuteria świątynna dla Bharatanatyam ma tradycyjną biżuterię z południowych Indii. Jest w całości wykonany ze złota. Praca z kamienia jest przeważnie czerwona i różowa. Ma czarny odcień, ponieważ jest antyczny. Projekt zawiera wizerunki bogów i mitologicznych zwierząt. Jest noszony przez panny młode, ponieważ są one tradycyjne.

8. Ręcznie robiona biżuteria świątynna dla Bharatanatyam:

Ręcznie robiona biżuteria świątynna dla Bharatanatyam

Tradycyjnie biżuteria świątynna Bharatanatyam jest wykonywana ręcznie. Praca z kamienia i złota wykonana jest przez artystę. Ta sztuka ręcznego wytwarzania biżuterii jest bardzo wymagająca za granicą. Jest dobrze znany z wykonania detali. Jest trochę droższy niż inne style.

9. Tradycyjna złota biżuteria świątynna Bharatanatyam:

Tradycyjna złota biżuteria świątynna Bharatanatyam

Tradycyjna złota biżuteria świątynna dla Bharatanatyam to oryginalna forma biżuterii świątynnej Bharatanatyam. Jest mało pracy z kamieniem. Większość południowych Indian preferuje kompletną złotą biżuterię. Jest idealny dla narzeczonych, które chcą się popisać.

Bharatanatyam Temple Jewellery to tradycyjna biżuteria z południowych Indii. Jest noszony przez panny młode w całym kraju. Jest prosty, ale przyciąga całą uwagę. Składa się z wielu kawałków. Czasami jego naszyjnik jest noszony indywidualnie. Wiele aktorek nosi go, ponieważ jest to bezcenna sztuka biżuterii.