Biżuteria jest ważną częścią kobiecej mody. Różnorodne rodzaje biżuterii, takie jak złota, srebrna, antyczna, perłowa, diamentowa itp., zawsze podbijały serca piękności. Wśród nich coraz popularniejsze stają się obecnie wzory biżuterii ze Złotej Świątyni. Złota biżuteria wzorowana na świątyniach była słynna w południowej części Indii na początkowym etapie, ale teraz jest akceptowana w całych Indiach i za granicą.

złota biżuteria świątynna

Piękne wzory biżuterii świątynnej w kolorze złotym z niesamowitą kolekcją:

Złota biżuteria w stylu świątynnym inspirowana jest głównie Bogiem i Boginią Kultury Indii. Rzućmy okiem na kilka niesamowitych modeli biżuterii ze złotej świątyni z obrazami.

1. Złoty naszyjnik Kundan Lakshmi:

Naszyjnik Kundan Złoty Lakshmi

To jedno z arcydzieł na liście złotej biżuterii świątynnej. Naszyjnik jest pięknie zaprojektowany z kundanem i perłami morskimi. Wisiorek jest pięknie wykonany z wizerunkiem Bogini Lakszmi, Bogini bogactwa. To arcydzieło jest najczęściej noszone na luksusowych weselach na południu.

2. Naszyjnik z wisiorkiem Radha Krishna:

Naszyjnik Wisiorek Radha Krishna

Ten piękny naszyjnik wykonany jest z płaskich diamentów, rubinów, szmaragdów i pereł morskich. Wisiorek przedstawia Radha Krishnę cieszącą się muzyką fletu wraz z dwoma pawiami obok nich. Ten wisiorek to znak miłości i czystości. Ten projekt biżuterii ze złotej świątyni jest ulubieńcem mieszkańców Banaras, Goulding i Vrindavan.

3. Prosty projekt biżuterii świątynnej:

Prosty projekt biżuterii świątynnej

To najprostsza złota biżuteria świątynna. Prosty złoty łańcuszek z niesamowitymi ciężkimi kolczykami. Wisiorek ozdobiony jest stojącym bożkiem Pana Kryszny. Ten prosty naszyjnik może być również noszony samodzielnie na co dzień, podczas gdy noszenie go z kolczykami przyciągnie wzrok na weselach i uroczystościach religijnych.

4. Perłowy naszyjnik Lakshmi:

złota-świątynia-biżuteria-wzory-perłowy-lakshmi-naszyjnik

To unikatowe wzory biżuterii zauszników w kolorze złotym i perłowym. Jest to naszyjnik pachi z 22-karatowego złota wysadzany pięknymi białymi diamentami i perłami morskimi. W środku znajduje się wisior Bogini Lakszmi obsypujący błogosławieństwo i bogactwo. To arcydzieło jest głównie widoczne w funkcjach religijnych, szczególnie w Diwali.

5. Starożytny naszyjnik Nakshi Haram:

złota-świątynia-biżuteria-wzory-starożytny-nashi-haram-naszyjnik

Wspaniały naszyjnik dający łaskę najlepiej nosić na festiwalach. Jest to pięknie wytłoczony idol Pana Wisznu w jego imponującej pozie z boginią Lakszmi. Obok nich gruby łańcuch haram zaczyna się od dwóch słoni i kilku kulek wiszących pod wisiorkiem.

6. Naszyjnik Lakshmi Kasu:

lakshmi-kasu-naszyjnik-świątynia

Do tej atrakcyjnej złotej biżuterii świątynnej dołączone są trzy naszyjniki. Naszyjnik jest wysadzany rubinami, szmaragdami, perłami i płaskimi białymi diamentami. Ostatni długi naszyjnik wykonany jest z Bogini Lakshmi Kasu.

7. Naszyjnik ze świątyni Polki:

polki-naszyjnik-świątynia

To niesamowita złota biżuteria świątynna. Projekt jest tak piękny, że pasuje do każdego różowego, ciężkiego Saree. Nadaje stylowy i atrakcyjny wygląd funkcji sakralnych i weselnych. Jest wysadzany uroczymi rubinami i wieprzowikami. Wisiorek gloryfikuje wizerunek Pana Wisznu pozującego poniżej Shesh Naag.

8. Naszyjnik ze świątyni ślubnej:

złoty-naszyjnik-świątyni

Panny młode z południowych Indii są często widywane w złotej biżuterii świątynnej. To taki piękny naszyjnik. Jest ozdobiony pawiem nakshi i boginią Lakszmi. Jest to połączenie Lakshmi Haram, Lakshmi banking i Lakshmi Vaddanam. Daje pannie młodej cudowną łaskę.

9. Naszyjnik z motywem z boginią:

złota-świątynia-biżuteria-wzory-motyw-naszyjnik-z-bogini

Ta złota biżuteria świątynna wykonana jest z 22-karatowego złotego naszyjnika ozdobionego motywami pawia i wisiorkiem bogini Lakszmi. Jest wykonywany na festiwalach i weselach.

Kobiety najbardziej pociągają piękne wzory biżuterii, zwłaszcza biżuteria złota. Możesz również naprawić swój ulubiony wisior Boga za pomocą dowolnego wzoru naszyjnika, który kochasz. Więc rozejrzyj się lub wybierz cudowną złotą biżuterię świątynną i przyciągnij oczy i serca w tym sezonie.