Diamenty to jeden z najrzadszych i najcenniejszych minerałów. Diamenty są kochane przez wszystkich. Mają wielkie zastosowanie w branży jubilerskiej ze względu na swój snobistyczny urok, ponieważ diamenty są drogie i są symbolem statusu. Aby sprostać wymaganiom klientów na nowe projekty, pojawiło się wielu projektantów.

projekty-biżuterii-diamentowej-słynnego-projektanta

Najnowsze zestawy biżuterii z diamentami:

Oto 9 najlepszych indyjskich projektów biżuterii diamentowej dla kobiet:.

1. Prosty designerski zestaw naszyjników na każdą okazję:

Prosty designerski zestaw naszyjników na każdą okazję

Ten zestaw diamentów ma oszałamiający design. Posiada diamentowy naszyjnik oraz naszyjnik, który pasuje na każdą okazję. Ta designerska biżuteria z diamentami ma zarówno nowoczesny, jak i etniczny wygląd. Ma piękną oprawę diamentową z kilkoma rubinami i perłami, które nadają mu elegancki wygląd. To bardzo kreatywny projekt wyrzeźbiony przez najlepszych projektantów biżuterii diamentowej.

2. Designerskie kolczyki sztyfty z kamieniem szlachetnym w kółko:

Designerskie kolczyki sztyfty z okrągłym kamieniem szlachetnym

Są to kolczyki sztyfty z ok. 1 karatowym diamentem i kamieniami szafirowymi osadzonymi pośrodku. Ma doskonały szlif diamentowy i hipnotyzujący design. Posiada bezpieczne zakręcane zamknięcia, które zapewniają komfort i piękno. Ma wyrafinowany, królewski wygląd do noszenia zarówno na specjalne okazje, jak i na przyjęcia. To będzie dobrze wyglądać na kobietach w każdym wieku.

3. Urzekający designerski pierścionek z brylantem:

Urzekający designerski pierścionek z brylantem

Jest to pierścionek z brylantem na metalowej oprawie z idealnym 1-karatowym diamentem pośrodku. Pierścionek ma charakterystyczny wygląd, który pasuje na każdą okazję. Posiada misterne prace projektowe wykonane przez biżuterię najlepszych projektantów, aby nadać jej odpowiedni elegancki wygląd. Jest to pierścionek inspirowany klasyką, który jest doskonałym przykładem pięknej biżuterii diamentowej.

4. Designerski ciężki diamentowy naszyjnik dla nowożeńców:

Designerski ciężki diamentowy naszyjnik dla nowożeńców

To diamentowo-złoty naszyjnik na pomyślne okazje. Ma ciężki i skomplikowany wygląd. Ma idealną oprawę kropel na końcu naszyjnika z małymi rubinami i szmaragdami, aby nadać mu wyrafinowany wygląd. Do kompletu dopełniają dopasowane kolczyki. Diamenty są idealnie osadzone, aby podkreślić złoto. To w sumie kompletny i elegancki zestaw.

5. Designerskie białe diamentowe kolczyki z perłą:

Designerskie białe diamentowe kolczyki z perłą

Są to kolczyki z białymi diamentami z osadzonymi w nich kobaltowymi kamieniami. Perłowe kropelki pośrodku nadają mu wyrafinowany wygląd pasujący na wszystkie przyjęcia i okazje. Te kolczyki mają doskonały diamentowy szlif z misternymi, kwiatowymi wzorami. Pasowałby dobrze do kobiet na całym świecie i został zaprojektowany przez najlepszych projektantów biżuterii diamentowej.

6. Designerska diamentowa bransoletka dla kobiet:

Designerska brylantowa bransoletka dla kobiet

Ta designerska bransoletka ma wyjątkowy design. Jest wysadzany diamentami i ma również złote wzory. Projekt różni się od zwykłych projektów biżuterii. Nadaje dłoni bardzo elegancki i czarujący wygląd.

7. Designerska biżuteria w nosie:

Designerski kolczyk w nosie  Biżuteria

Takie pierścienie do nosa wyglądają ładnie na pannie młodej i nadają się do noszenia na wesele. Wykonany jest ze złota i wysadzany diamentami. Ma piękny design, luksusowy wygląd.

8. Nowoczesny zestaw nieoszlifowanych diamentów:

Nowoczesny designerski zestaw nieoszlifowanych diamentów

Ta diamentowa biżuteria ma ekskluzywny design i jest wykonana z nieoszlifowanych diamentów. Dwa pawie wyglądają genialnie razem z dopasowanymi kolczykami. To naprawdę zapierający dech w piersiach kawałek.

9. Designerskie kolczyki Jhumka:

Designerskie kolczyki Jhumka

To połączenie jhumki i kolczyków. Wyglądają niezwykle ładnie dzięki eleganckiemu wzornictwu. Mają ciężki wygląd i będą świetnie wyglądać w tradycyjnym stroju.

Diamentowa biżuteria projektantów jest zawsze bardzo poszukiwana, ponieważ są idealne na śluby i na takie okazje każdy szuka ekskluzywnych ubrań od projektantów. Można wybrać projektantów zgodnie z ich budżetem.