Biżuteria Kundan to w zasadzie niezwykle wyrafinowane złoto, które rzadko jest solidne. Uważa się, że biżuteria Kundan wywodzi się z Indii w okresie Mogołów i od tego czasu zyskuje na popularności i wciąż jest poszukiwana, ponieważ jest niesamowitym wzorem i misterną pracą. Proces tworzenia kundan jest bardzo trudny i może być obsługiwany tylko przez wykwalifikowanych rzemieślników.

projekty-biżuterii-kundan-biżuteria-kundan

Różne rodzaje biżuterii Kundan:

Biżuteria Kundan jest pięknie zaprojektowana i nadaje noszącemu niesamowity wygląd. Teraz przedstawiamy fantastyczne projekty biżuterii kundan.

1. Biżuteria Kundan dla nowożeńców:

kundan-biżuteria-wzory-ciężkie-biżuteria-ślubna-kundan-biżuteria

Biżuteria ślubna kundan zawsze chce wyglądać wyjątkowo i ekstrawagancko w dniu ślubu. Dlaczego nie? To jej dzień i możesz wybrać ciężkie ślubne zestawy kundan, które pasują do twoich strojów. Klejnoty ślubne są obecne w ogromnych wzorach i wzorach, możesz wybrać według własnego gustu i stylu, ponieważ jest to Twój dzień.

2. Biżuteria Meenakari Kundan:

kundan-biżuteria-wzory-meenakari-kundan-biżuteria

Meenakari jest określane jako misterna sztuka grawerowania na metalu, aby uwydatnić piękno tego klejnotu. Ponieważ sam kundan wygląda pięknie, a na dodatek powstała sztuka meenakari, to co jeszcze można stworzyć. Spojrzenie na tego typu klejnoty może doprowadzić każdą kobietę do szaleństwa. Tradycyjnie ta sztuka była wykonywana tylko na złocie, ale teraz jest również wykonana z miedzi.

3. Designerska biżuteria Kundan:

kundan-biżuteria-projekty-projektant-kundan-biżuteria

Biżuteria Kundan sama w sobie daje niepowtarzalny wygląd, a do tego jest zaprojektowana przez projektanta, zdecydowanie byłaby modna i trendy, a nosząca ją wyglądałaby najpiękniej na imprezie.

4. Biżuteria Kundan Polki:

kundan-biżuteria-wzory-kundan-polki-biżuteria

Polki to rodzaj diamentu, który również pochodzi z Indii. Diament, który jest nieoszlifowany, określany jest jako Polki. Kiedy polka wysadzana kundanem wygląda bardzo pięknie i nadaje tradycyjny smak. Zestaw Polki kundan ma ogromną wartość, ponieważ Polki są uważane za symbol miłości i wspomnień. Wydaje się więc, że przekazywanie go z pokolenia na pokolenie jest raczej pamiątką potomną.

5. Złota biżuteria Kundan:

kundan-biżuteria-wzory-złota-biżuteria-kundan

Złoto to coś, z czym ludzie nigdy nie mogą się pomylić i jest to ulubiona ozdoba wszechczasów. Ponieważ kundan jest również wykonany ze złota, jest to wyjątkowa kombinacja, którą możesz wybrać. Kundan wyróżnia się, gdy jest wykonany ze złota i ma własne iskry, które mogą przyciągnąć każdego. jest to jedna z najlepszych biżuterii ze złota kundan na ślub.

6. Tradycyjne i nowoczesne kolczyki Kundan:

kundan-biżuteria-projekty-tradycyjne-i-nowoczesne-kolczyki-kundan

Szczególnie młode dziewczyny nie lubią ubierać się w ciężkie klejnoty. Kolczyki Kundan to te, które mogą sprawić, że będziesz wyglądać zarówno tradycyjnie, jak i modnie. Wyglądasz uroczo prosto, ale zaznaczasz modny wygląd na innych.

7. Antyczne bransoletki Kundan:

kundan-biżuteria-wzory-antyczne-kundan-bransoletki

Kiedy zasłaniamy nasz dekolt biżuterią, warto zdecydować się na coś wyjątkowego na nasz nadgarstek. Ponieważ nadgarstek reprezentuje niewerbalny sposób wyrażania swojej mody i stylu przed światem. Antyczne bransoletki kundan to te, które nadają autentyczny i nowoczesny wygląd i mogą wyglądać fajnie w każdej grupie wiekowej. Nawet nastolatki mogą je nosić i wyglądać na zamożne.

8. Diamentowa i perłowa biżuteria Kundan:

kundan-biżuteria-wzory-diament-i-perła-kundan-biżuteria

Diamenty są wieczne i nikt nie może im odmówić. Kiedy trzy piękne kamienie są połączone razem, tworzy to wspaniałe połączenie. Osoba nosząca ten klejnot może zaznaczyć niesamowite wrażenie, a ludzie nie mogą przestać na ciebie patrzeć. Kundan wysadzany pomiędzy diamentami wygląda niesamowicie i tworzy olśniewający efekt.

9. Biżuteria kostiumowa Kundan:

kundan-biżuteria-wzory-kostium-biżuteria-kundan

Ponieważ wszystkich nie stać na biżuterię kundan, nasi projektanci stworzyli biżuterię, która wygląda jak prawdziwa, ale w cenie nominalnej. Więc teraz ludzie, którzy nie mogą skorzystać z prawdziwego klejnotu kundan, mogą zdecydować się na to i wyglądać pięknie i niepowtarzalnie oraz mogą zrobić wrażenie na innych.

Biżuteria to coś, co pomaga nadać Twojej osobowości inny wygląd, dzięki czemu możesz stworzyć własną percepcję i styl. Wzory biżuterii kundan są niesamowite do oglądania i mogą być ozdobione przy każdej okazji, na jaką chcesz, i ekstrawagancko żelują z etnicznym strojem. Więc jeśli masz okazję, po prostu nie przegap szansy na zdobycie klejnotu kundan dla siebie i swoich bliskich.