Biżuteria to uniwersalna forma zdobienia. Biżuteria wykonana z muszli, kamieni i kości przetrwała od czasów starożytnych, w dawnych czasach była noszona jako ochrona przed niebezpieczeństwami życia lub jako znak rangi. Biżuteria z muszli to jedna z pięknych kolekcji ozdób do Twojej garderoby, która nadaje wyjątkowego wyglądu, aby stać się wyjątkowym z tłumu.

Wzory biżuterii Shell

Wzory biżuterii muszli:

Zamień swoje piękne muszle z plaży w jedyną w swoim rodzaju biżuterię z muszelek! Od naturalnej po atrakcyjną, oto kolekcja biżuterii z muszli morskich do Twojej wiedzy.

1. Naszyjnik z wieloma wisiorkami:

muszle-biżuteria-wzory-multi-wisiorek-muszla-naszyjnik

Naszyjnik z muszelek jest na swój sposób piękniejszy niż jakakolwiek inna biżuteria z muszli. Ten naszyjnik z wieloma zawieszkami Monies Coral & Cowries Shells przyciąga wzrok dzięki ciemnym ubraniom, które przyciągają wszelkiego rodzaju ludzi, od młodzieży po starszych. Wyglądają bardzo elegancko i elitarnie. Ten naszyjnik z muszli został zaprojektowany ze złożonym projektem, a także może być zaprojektowany z muszlami w tym samym kolorze i kształcie. Do wykonania tej biżuterii z muszli używa się różnych kształtów muszli.

2. Bransoletka z muszli:

muszle-biżuteria-wzory-shell-bangle

Bransoletki z muszli są bardzo proste i atrakcyjne w designie, a w zależności od użycia muszli ich wartości zostaną zmienione. Zasadniczo muszle są w kolorze białym i brązowym, a inne kolekcje są również dostępne w wielu kolorach. Grawerowane są na metalach takich jak srebro, złoto lub wiele muszli połączonych sznurkiem. W tym projekcie bransoletka z muszli nadaje modny wygląd zarówno dziewczętom, jak i kobietom.

3. Pierścionek wykonany z Cowrie:

wzory-biżuterii-muszli-pierścionek-z-kawiarni

Ten pierścionek ma tradycyjny styl, który przykuwa uwagę osób poszukujących dużych i niepowtarzalnych pierścionków. Cowries są osadzone w rzeźbionych metalach, a niektóre muszle są rzeźbione pośrodku, aby pasowały do ​​palców i nadawały modny wygląd. Najlepiej pasują do całej biżuterii ze srebrnej muszli.

4. Perły mody:

muszle-biżuteria-wzory-moda-perły

Naszyjnik wykonany z pereł najwyższej jakości jest bardzo atrakcyjny i przy odpowiednim użytkowaniu wygląda całkiem nieźle, różniąc się od innych ozdób. Istnieje wiele wzorów biżuterii z muszli dostępnych bez pereł, które są mniej widoczne w porównaniu do klejnotów z perłami. Odmiany wzorów biżuterii z muszli są dostępne dla wszystkich dziewcząt i kobiet w wieku, które nadają modny wygląd swoim strojom.

5. Bransoletki z muszli:

muszle-bransoletki

Bransoletki z muszli są tak niedrogie i szybkie w produkcji, co czyni je idealnym dodatkiem dla młodych dziewcząt i dorosłych. Ta bransoletka Shell zapewnia przyciągający wzrok wygląd osobom noszącym. Te bransoletki są pomalowane kontrastowymi kolorami i zahaczone złotymi haczykami. Te bransoletki są idealnym dodatkiem do regularnego użytku w biurze, a także na okazje.

6. Obrączka z muszli:

muszle-biżuteria-wzory-muszla-obrączka

W dawnych czasach dziewczęta prawdopodobnie nosiły obrączki z muszli z ręcznie robionymi wzorami, które nadają im niepowtarzalny wygląd. Jest to główny powód, dla którego tego rodzaju obrączki z muszli są odpowiednie dla każdego rodzaju ludzi i funkcji, gdy noszą je na co dzień. Ta kostka składa się z małych muszelek i jest osadzona w maleńkim kamieniu. Dla tradycyjnego i nowoczesnego wyglądu może to być najlepszy wybór akcesorium.

7. Łańcuch biodrowy z muszli perłowej:

muszle-biżuteria-wzory-muszla-perłowa-hip-łańcuch

Muszla z perłowym łańcuszkiem biodrowym służy do najseksowniejszego wyglądu dla ludzi, który można wykonać z małej muszli, a środek perły łańcuszka można umieścić, aby uzyskać cudowny wygląd. Podczas noszenia tej muszli łańcuszki biodrowe zapewnią poczucie komfortu i swobody.

8. Kolczyki z muszli:

kolczyki-muszle

Kolczyki muszle są eleganckie i wyrafinowane, dlatego stały się marzeniem każdej kobiety. Stanowią idealne prezenty na rocznice, urodziny, wesela, a nawet walentynki i inne uroczystości. Te stylowe i eleganckie kolczyki to cenny dodatek do Twojej garderoby. W tym kolczyku muszelkowym został wykonany w stylu obręczy i ozdobiony złotymi obręczami i wykończony zieloną perłą, która nadaje nowoczesny i modny wygląd w porównaniu z innymi.

9. Spinki do włosów z muszli:

spinki do włosów z muszli morskiej

Dzisiejszy rynek wypełniony jest wspaniałymi akcesoriami do włosów, które każdego tygodnia zapewniają inny wygląd. Te spinki do włosów są idealne dla nastolatek. Jeśli nie masz dużo włosów, to oczywiście ta spinka do włosów będzie cenna do związania włosów.

Akcesoria są o wiele ważniejsze dla kobiet. Potrzebują tego rodzaju biżuterii, aby uzyskać odpowiedni wygląd i dopełnić swoje stroje. Dostępne akcesoria do muszli zależą od Twojego gustu. Mogą być również używane, aby wyglądać ładnie. Właściwie, jeśli jesteś wielkim fanem biżuterii muszlowej, to powyższe projekty są absolutnie dopasowane do Twojej kolekcji.

Źródło obrazów: m, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.