Jedwabne sari często muszą być upiększone, nosząc idealną, wykonaną przez projektanta bluzkę. Takich bluzek jest wiele, dlatego wybór odpowiedniej to gorączkowy zabieg. Stąd w tym artykule bluzki te znalazły się na liście 15 najlepszych. Są to również jedne z najbardziej preferowanych wzorów bluzek na jedwabne sari przez kobiety na różne okazje.

Designerskie wzory bluzek dla jedwabiu Sarees:

Oto najlepsze projekty designerskich bluzek na jedwabne sari z obrazami.

1. Czerwona bluzka projektanta do jedwabnej sari:

Czerwona designerska bluzka do jedwabiu Saree

Jest to prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych projektów bluzek dla jedwabnych sarees. Bluzka ma bardzo prostą i atrakcyjną fakturę. Kiedy ktoś nosi tę konkretną bluzkę z sari, będzie wyglądał absolutnie bosko.

2. Bluzka ślubna dla jedwabnej sari:

Bluzka ślubna dla jedwabnej sari

Kiedy masz piękną jedwabną sari, powinnaś również potrzebować pięknej bluzki. Jeśli chodzi o designerskie bluzki na jedwabne sari, wzory są zupełnie wyjątkowe, a profesjonalni projektanci starają się zaoferować coś, czego wcześniej nie widziano. Opierając się na uroku tej bluzki można powiedzieć, że jest to z pewnością jedna z najlepszych designerskich bluzek na jedwabne sari.

3. Biała bluzka projektanta:

Biała bluzka projektanta

Jeśli potrzebujesz designerskiej bluzki dla swoich jedwabnych sari, to będzie dla Ciebie całkiem niezła. Bluzka jest rodzajem bluzki z zabudowanym dekoltem w stylu chińskim i to jest jeden z głównych powodów atrakcyjności tej bluzki. Będzie odpowiedni do noszenia z prawie wszystkimi jasnymi sari.

4. Biała bluzka z motywem jedwabiu Saree:

Biała bluzka z motywem jedwabiu Saree

Szukasz białej bluzki na jedwabną sari? Oto naprawdę ładna bluzka, która również ma ładny wzór. Bluzka ma kwiatowy wzór na rękawach i mieni się złotem, gdy wyjdzie na jaw. Jeśli chcesz wyglądać wspaniale w indyjskich ubraniach dla kobiet, ta sari pomoże Ci spełnić to marzenie.

5. Bluzka z pełnym rękawem dla jedwabiu Sarees:

Bluzka z pełnym rękawem dla jedwabiu Sarees

Szukasz pięknej jedwabnej sari? Cóż, wtedy też będziesz potrzebować bluzki, prawda? Oto cudowna bluzka, która będzie pasować do jedwabnej sari prawie tego samego koloru, noszonej przez Tamilską piękność na tym zdjęciu.

6. Piękna różowa bluzka projektanta dla jedwabiu Sarees:

Piękna różowa designerska bluzka dla jedwabiu Sarees

Potrzebujesz dobrej designerskiej bluzki na jedwabną sari? Patrz na to. Czy to nie jest jedna z najlepszych rzeczy, które możesz nosić? To pokazuje naprawdę niesamowity projekt, a małe wzory na nim wykonane są również naprawdę pociągające. Jeśli szukasz dobrej designerskiej bluzki na jedwabne sari, może to być dla Ciebie jedna z najlepszych rzeczy.

7. Błyszcząca bluzka projektanta dla błyszczącego jedwabiu Saree:

Błyszcząca bluzka projektanta dla błyszczącego jedwabiu Saree

Jeśli chcesz zabłysnąć na weselu lub uroczystości religijnej, ta bluzka jest do Twojej dyspozycji. Ta konkretna bluzka to bez wątpienia jedna z najlepiej wyglądających bluzek wszech czasów. Wyświetla naprawdę fajny wzór wraz z przyciągającym wzrok kolorem.

8. Czerwona bluzka projektanta:

Czerwona bluzka projektanta

Jeśli wybierasz białe jedwabne sari, załóż coś jaśniejszego niż szare lub proste białe bluzki. Dlaczego nie nosić czerwonej bluzki z markowymi sari? Ta konkretna designerska bluzka wygląda naprawdę intrygująco z białym jedwabnym sari i sprawia, że ​​sari wygląda jeszcze bardziej atrakcyjnie.

9. Projekt czarnej bluzki dla jedwabiu Sarees:

Czarny projekt bluzki dla jedwabiu Sarees

Jeśli jesteś zakochany w czerni, będzie to coś, co może upiększyć sari zamiast zmniejszać jasny wygląd. Jest to jeden z najlepiej wyglądających projektów bluzek dla jedwabnych sarees, o których kobieta może pomyśleć. Projekt tej bluzki jest po prostu idealny i prawie każda kobieta znajdzie tę bluzkę dla siebie.

10. Czarna jedwabna bluzka z pełnym rękawem i dekoltem:

Czarna jedwabna bluzka z pełnym rękawem i pełnym dekoltem

To idealna bluzka projektowa dla czarnych jedwabnych sarees. Bluzka ma piękny fason w górnej części szyi. To jeden z najpiękniejszych projektów, jakie prawdopodobnie widziałeś. Bluzka ma również trochę pracy pod koniec rękawów. Będzie wyglądać naprawdę dobrze z każdym rodzajem jasnych sari. Można go nosić na imprezach lub na uroczystych okazjach. Będziesz doceniona za noszenie tej bluzki.

11. Różowa bluzka dla jedwabnych sari:

Różowa Bluzka Dla Jedwabnych Sarees

Jeśli potrzebujesz przyzwoitej jedwabnej sari, to naprawdę fajny projekt. Posiada bardzo atrakcyjną kwiatową strukturę wykonaną przy pomocy utalentowanych rąk. Różowy kolor wyblaknie w środkowej części pleców, gdzie główną atrakcyjną cechą tej bluzki jest.

12. Tradycyjna designerska bluzka dla jedwabnych sari:

Tradycyjna designerska bluzka dla jedwabnych sari

Potrzebujesz jedwabnych bluzek sari Designer? To jeden z najlepszych dla Ciebie. Charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym designem, który kradnie cały wygląd. Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych indyjskich bluzek sari, które kobieta może nosić i popisywać. W momencie, gdy założysz tę bluzkę, będziesz wyglądać jak kompletna indyjska diwa.

13. Projekt czarnej, złotej i zielonej bluzki:

Projekt czarnej, złotej i zielonej bluzki

Potrzebujesz jedwabnych bluzek? To naprawdę niesamowity projekt bluzki, który będzie szedł w parze z jedwabnymi sari. Projekt sprawi, że każdy zakocha się w tym projekcie. Możesz wyglądać zupełnie wyjątkowo, nosząc tę ​​bluzkę z odpowiednią jedwabną sari.

14. Wielokolorowa bluzka do jedwabiu Saree:

Wielokolorowa bluzka do jedwabiu Saree

Wielokrotna aplikacja kolorów sprawia, że ​​bluzka prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Ta bluzka ma naprawdę fajny wzór wykonany z przodu i na rękawie. Projekt jest na tyle ponętny, że kobiety noszące zachodnie ubrania przez cały rok będą chętnie nosić tę bluzkę.

15. Najnowsza bluza projektanta:

Najnowsza designerska bluzka

Ta szczególna złota praca wykonana na przezroczystej bluzce sprawia, że ​​wygląda ona piękniej niż cokolwiek innego. Bluzka jest bez rękawów, dzięki czemu jest całkiem wygodna i jednocześnie stylowa. Dzięki idealnej sari ta bluzka sprawi, że kobieta będzie wyglądać absolutnie bosko.

Większość z tych bluzek ma kontrastujące kolory w porównaniu do sari, a także ma dodatki. Jeśli szukasz czegoś, co pasuje do twoich wiecznie zielonych jedwabnych sari, to jest to miejsce. Niektóre z najnowszych wzorów bluzek dla jedwabnych sarees są tutaj wymienione, aby uzyskać pomoc.